Španělská LaLiga

Real Sociedad San Sebastian – Elche CF

3:0

konec (2:0)

28.11.2014, 20:45 • Estadio Municipal de Anoeta, Donostia-San Sebastián • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 1.7 3.8 5.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90

Rozhodčí přidá dvě minuty.

87

Obrovský aplaus teď při svém odchodu z trávníku sklízí Carlos Vela a na poslední minutky přepouští místo Gonzalu Castrovi.

82

Domingo Cisma při souboji trefil do obličeje Martíneze a za tento nedovolený zákrok dostal žlutou kartu.

76

Poslední střídání Elche, Pedro Mosquera má dnes své odehrané, poslední minuty si zahraje José Ángel.

76

Ostrý zákrok na Carlose Velu a Víctor Rodríguez je dalším hráčem, který spatřil žlutou kartu.

71

Je tu střídání domácího týmu, Sergia Canalese nahrazuje Rubén Pardo.

62

Další žlutá karta, za faul ji spatřil hostující Garry Rodrigues.

60

Střídání v hostujících barvách. Nastoupil Coro a nahradil Cristiana Herreru.

Carlos VELA - 3:0

53

Real Sociedad právě vstřelil branku!
A ospalou atmosféru rozčísl třetí gól domácího týmu. Martínez vysunul CARLOSE VELU a ten křížnou ranou zamířil přesně k tyči. Tytoń se natahoval marně a my tak zaznamenali hattrick!

48

Obrovská šance domácích na třetí branku. Finnbogason posunul doleva na volného de la Bellu, jenže Tytoń jeho prudkou ránu zvládl skvělým zákrokem vyrazit!

46

Hosté udělali do druhé půle jednu změnu, odstoupil Faycal Fajr, do utkání zasáhne Garry Rodrigues.

35

Tohle bylo o mnoho lepší. Ze střední vzdálenosti vyslal pravačkou prudkou ránu Suárez a Zubikarai měl co dělat, aby tuto ránu vyrazil!

Carlos VELA - 2:0

31

A je to 2:0 pro domácí. CARLOS VELA si naběhl za obranu na dlouhý pas, zpracoval a podél gólmana umístil míč přesně k tyči!

27

Těsně před hranicí pokutového území byl faulován de la Bella a za tento zákrok dostal Adrián González potrestán žlutou kartou.

14

Sergio Canales navíc dostal za faul žlutou kartu.

8

Domácí musí střídat. Imanol Agirretxe má svalové problémy a místo něj tak do hry nastupuje Alfredh Finnbogason.

5

Po rychlém gólu je tu i první žlutá karta. Za faul ve výskoku ji dostal domácí Ion Ansotegi.

Carlos VELA - 1:0

3

Tak to je rychlý úvod domácích! Ti unikli ofsajdové pasti, zprava přišel přesný centr do šestnáctky a volný CARLOS VELA poslal prudkou hlavičku mimo brankářův dosah!