konec (6:23, 14:38, 32:58)

26.11.2014, 19:00 • Jiří Kosejk (@Jiří Kosejk)

Tipsport: 1.54 16.0 2.54 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je pro dnešek ode mne vše a u dalšího přenosu nashledanou. (20:41:41)
USK Praha je nyní na skvělém třetím místě, které zajišťuje postup. Nejhlavnější je že sedmičlenné tabulce hráčky USK už stály, takže jsou opravdu blizoučko k postupu do další fáze.
Fantastický výkon hráček USK Praha. O vítězi utkání bylo rozhodnuto už po první čtvrtině, kterou vyhrály hráčky USK vysoko 23:6. Aby toho nebylo málo tak dokázaly zvítězit ve všech čtvrtinách a nakonec se zrodilo vysoká výhra 72:43. Nejlepší střílející hráčkou je Petrovičová s Elhotovou obě po patnácti bodech. 14 bodů na střílela domácí Dubljevičová.

40:00

Konec zápasu. (43:72)

39:53

Lyttleová oba hody proměnila a upravuje na 43:72. (43:72)

39:53

Ještě dva trestné hody pro domácí po faulu Quinnové. (41:72)

39:16

Hostující hráčky se nedokázaly prosadit. Za to domácí Benová si vylepšuje statistiky. (41:72)

38:24

Lyttleová se nadvakrát dokázala prosadit. (39:72)

38:20

Petrovičová fauluje. (37:72)

37:30

Ani teď jsme se nedočkali bodů. Petrovičová ani Burgrová nezamířily přesně. (37:72)

37:00

USK kontroluje se hru. (37:72)

36:04

Dublljevičová je jasně nejlepší hráčka Galatasaraye v dnešním utkání. Teď to potvrdila trojkou. Nyní má na kontě 14 bodů. (37:72)

35:30

Domácím to opravdu nejde. Tři za sebou jdoucí střely, ale ani jedna neskončila košem. (34:72)

35:06

Petrovičová během chvilky trefuje další trojku. Na kontě má již 15 bodů. (34:72)

35:00

USK se už nikam nežene. Domácí se sice snaží, ale sráží je nepřesnosti. (34:69)

33:45

Hráčky Galatasaraye dneska opravdu nemají svůj den. Pražanky si dělají co se jim zachce. (34:69)

33:12

Další koš Petrovičové. (34:67)

32:42

Domácím se vůbec nedaří, za to hráčky USK jsou na koni! Petrovičová trefuje trojku. (34:65)

31:45

Burgrová střílí další koš za dva body. (34:62)

31:05

Na druhé straně se taktéž prosazuje Elhotová. (34:60)

30:46

Dubljevičová trefuje koš v hodnotě dvou bodů. (34:58)

29:17

Burgrová fauluje a i domácí budou házet dva trestné hody. (28:53)

28:25

Petrovičová házela další dva trestné hody, proměnila jen jeden. (28:53)

28:09

Elhotová oba bez potíží proměnila. (28:52)

28:09

Kimyacioglu se dopouští dalšího faulu, hostující celek bude házet trestné hody. (28:50)

27:59

Martinezová dvojkou snižuje velkou ztrátu. (28:50)

27:49

Burgrová dostává svůj tým na padesátibodovou hranici. (26:50)

26:31

Dubljevičová se prosazuje hodem za dva body. (26:48)

26:23

Oddechový čas pro domácí. (24:48)

25:49

Elhotová také oba hody proměnila. (24:48)

25:49

Další dva trestné hody pro USK. (24:46)

25:34

Burgrová oba hody proměnila. (24:46)

25:34

Kimyacioglu fauluje, Burgrová se chystá na trestné hody. (24:44)

24:57

Elhotová opět zvyšuje vedení. (24:44)

24:16

Martinezová bleskově odpovídá košem za dva body. (24:42)

24:03

Vaughnová vrací USK dvacetibodový náskok. (22:42)

23:41

Další neúspěšný pokus Petrovičové trestá Boneová. (22:40)

22:52

Po dlouhých třech minutách se hostující hráčky prosazují. Hlavní zásluhu na tom má Vítečková. (20:40)

22:27

Pokus Petrovičové neskončil v koši, na druhé straně se za tři body prosazuje Martinezová. (20:38)

22:03

Lyttleová dává jeden koš. (17:38)

22:03

Veselá si připisuje čtvrtý faul v utkání, domácí budou házet trestné hody. (16:38)

21:36

Překvapivě se přestalo dařit hráčkám USK. Ale nedaří se ani domácím. (16:38)

20:29

Domácí trenér udělal o přestávce tři změny a zatím to přináší ovoce, neboť Boneová snižuje ztrátu o dva body. (16:38)

20:01

Začala třetí čtvrtina. (14:38)

20:00

Druhá čtvrtina skončila. (14:38)

19:30

Obě družstva se sice snaží, ale nepřesné střely další body zatím nenabízejí. (14:38)

18:46

Domácí hvězda Martinezová nedala ani jeden koš. (14:38)

18:46

Vaughnová fauluje. Galatasaray čekají dva trestné hody. (14:38)

18:32

Burgrová si také připisuje mezi střelkyně. (14:38)

17:52

Palauová ukončuje chvilkové trápení košem za dva body. (14:36)

16:57

Oddechový čas pro hosty. (14:34)

16:57

Dubljevičová trefuje trojku. Je to první trojka domácích v tomto utkání. (14:34)

16:42

Další neúspěšně útoky na obou stranách. (11:34)

15:40

Dubljevičová oba proměnila a Galatasaray se dostal přes desetibodovou hranici. (11:34)

15:40

Veselá si připisuje další faul. Domácí čekají dva trestné hody. (9:34)

15:40

Opět se oba týmy trápí, tentokrát to jsou nepřesnosti. (9:34)

14:56

Lyttleová proměnila jen jeden trestný hod. (9:34)

14:56

Veselá fauluje a Lyttleová se připravuje na dva trestné hody. (8:34)

14:45

Eva Vítečková se poprvé v utkání střelecky prosazuje. (8:34)

14:08

Elhotová si mohla připsat další tři body, ale dva její pokusy si nenašly cestu do koše. (8:32)

13:42

Elhotová za dva body! (8:32)

13:30

Oba celky se teď nedokázaly střelecky prosadit. (8:30)

12:28

Dubljevičová si připisuje první dva body v utkání. (8:30)

11:57

Českým hráčkám to ale nevadí a Elhotová hazí trojku. (6:30)

11:30

Fanouškům v hale se to samozřejmě nelíbí a pískají. (6:27)

10:56

Paluová zvyšuje vedení USK už na 21 bodů. Fantazie! (6:27)

10:38

Domácím hráčkám to dneska opravdu nejde. (6:25)

10:24

Pražanky zahájily aktivně i druhou část a Vaughnová úspěšně dorazila pokus Elhotové. (6:25)

10:01

Začala druhá čtvrtina. (6:23)

10:00

První čtvrtina skončila. (6:23)

9:39

Domácím se vůbec nic nedaří, za to hostujícím hráčkám tam padá úplně všechno. Palauová se stává v tuto chvíli nejlepší střelkyní utkání. (6:23)

8:58

Máme tu další koš, o který se postarala Petrovičová. (6:21)

8:17

Hráčky USK trefují v posledních vteřinách koš z každé pozice. (6:19)

7:39

Palauová hází další koš za dva body. (6:17)

7:08

Lyttleová si připisuje dva body. Celkem má na kontě 4 body. (6:15)

6:16

Veselá zvyšuje vedení. (4:15)

5:50

Vaughnová si připisuje další dva body. (4:13)

5:35

Lyttleová oba proměnila. (4:11)

5:35

Dva trestné hody i pro domácí. (2:11)

4:53

Casasová zkoušela střílet za tři body, ale byla neúspěšná. Za to Palauová se z tříbodové pozice prosazuje. (2:11)

4:34

Vaughnová trefuje jen jeden koš. (2:8)

4:34

Boneová fauluje. Pražanky budou házet první trestné hody v utkání. (2:7)

4:28

Oba celky opět nedokázaly vstřelit koš. (2:7)

3:42

Téměř dvouminutové trápení ukončuje Petrovičová. (2:7)

1:02

Neúspěšný je také pokus Vaughnové. (0:3)

0:46

Domácí hráčky jsou opět neúspěšné. (0:3)

0:28

Veselá posílá na koš první střelu a hned je to trojka. Svkělý start do utkání. (0:3)

0:15

Domácí hráčky se nedokázaly střelecky prosadit. (0:0)

00:01

Utkání právě začalo. (0:0)
Již od 18 hodin začal duel mezi IMOS Brnem a Toruní. Toruň vede v Brně po dvou čtvrtinách 42:33. Přenos můžete také sledovat na portálu onlajny.com
Ještě jednou vám přeji pěkný večer. Za malou chvilku nám začne velká bitva mezi Galatasarayem a USK Praha.
Galatasaray Istanbul: jak jsem již zmiňoval, že Galatasaray je ve skupině A na posledním místě, i přestože mohl vždy zvítězit. Bohužel se tak nestalo a po prohře s Montpelliere 59:66p, s Košicemi 67:68 a Kurskem 68:72 mají tři body. Američanka Kelsey Bone (40 bodů) je nejlepší střelkyní týmu. Hned za ní je Nuria Martinez (39 bodů).
ZVVZ USK Praha: je v sedmičlenné tabulce na pátém místě a případná výhra nad posledním Galatasarayem by znamenala posun do postupových příček. USK minulý týden porazilo na Folimance po fantastickém závěru Wislu Krakow 67:66. Nejlepší střelkyní týmu je Sonja Petrovič se 36 body, na záda ji dýchá Eva Vítečková se 30 body. Tyto dvě hráčky vévodí týmovým statistikám.
Dobrý večer u pokračování basketbalové Euroligy žen, ve kterém Galatasaray hostí USK Praha.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

43:72

Galatasaray Nef: Martinez, Bone, Günay, Casas, Ylmaz, Colakoglu, Güclü, Dubljevic, Lyttle, Kimyacioglu, Caglar

ZVVZ USK Praha: Vaughn, Veselá, Petrovic, Hanusová, Burgrová, Palau, Bartáková, Elhotovoá, Vyoralová, Vítečková, Quinn, Matovic