konec (6:23, 14:38, 32:58)

26.11.2014, 19:00 • Jiří Kosejk (@Jiří Kosejk)

Tipsport: 1.54 16.0 2.54 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je pro dnešek ode mne vše a u dalšího přenosu nashledanou. (20:41:41)
USK Praha je nyní na skvělém třetím místě, které zajišťuje postup. Nejhlavnější je že sedmičlenné tabulce hráčky USK už stály, takže jsou opravdu blizoučko k postupu do další fáze.
Fantastický výkon hráček USK Praha. O vítězi utkání bylo rozhodnuto už po první čtvrtině, kterou vyhrály hráčky USK vysoko 23:6. Aby toho nebylo málo tak dokázaly zvítězit ve všech čtvrtinách a nakonec se zrodilo vysoká výhra 72:43. Nejlepší střílející hráčkou je Petrovičová s Elhotovou obě po patnácti bodech. 14 bodů na střílela domácí Dubljevičová.

40:00

Konec zápasu. (43:72)

39:53

Lyttleová oba hody proměnila a upravuje na 43:72. (43:72)

39:53

Ještě dva trestné hody pro domácí po faulu Quinnové. (41:72)

39:16

Hostující hráčky se nedokázaly prosadit. Za to domácí Benová si vylepšuje statistiky. (41:72)

38:24

Lyttleová se nadvakrát dokázala prosadit. (39:72)

38:20

Petrovičová fauluje. (37:72)

37:30

Ani teď jsme se nedočkali bodů. Petrovičová ani Burgrová nezamířily přesně. (37:72)

37:00

USK kontroluje se hru. (37:72)

36:04

Dublljevičová je jasně nejlepší hráčka Galatasaraye v dnešním utkání. Teď to potvrdila trojkou. Nyní má na kontě 14 bodů. (37:72)

35:30

Domácím to opravdu nejde. Tři za sebou jdoucí střely, ale ani jedna neskončila košem. (34:72)

35:06

Petrovičová během chvilky trefuje další trojku. Na kontě má již 15 bodů. (34:72)

35:00

USK se už nikam nežene. Domácí se sice snaží, ale sráží je nepřesnosti. (34:69)

33:45

Hráčky Galatasaraye dneska opravdu nemají svůj den. Pražanky si dělají co se jim zachce. (34:69)

33:12

Další koš Petrovičové. (34:67)

32:42

Domácím se vůbec nedaří, za to hráčky USK jsou na koni! Petrovičová trefuje trojku. (34:65)