6:2

konec (2:0, 2:1, 2:1)

25.11.2014, 18:00 • K&K PNEU Aréna, Havířov • Josef Nudera (@JosefNudera)

57:00

To bylo hodně přísné vyloučení domácího hráče. Ani hráči ani samotný Jan Šmíd (HAV), nevěděli, kdo bude vyloučený. Nakonec dvě minuty za podražení.

54:13

Opava právě vstřelila branku!
Opava využívá početní výhodu po parádním zakončení. K odraženému puku se dostal na vrcholu levého kruhu JAN HLISTA a tvrdou střelou příklepem se trefil ideálně pod horní tyčku Kostkovy branky.
Bez asistence.

52:50

Jaroslaw Sap (HAV), dvě minuty za vysokou hůl.

51:14

Vyčesaný vyslal tvrdou bombu z levého kruhu, ale Drnda se dokázal do této ostré rány včas přesunout!

49:46

Daniel Slavík (OPA), dvě minuty za podražení.

49:04

Havířov právě vstřelil branku!
A vedení AZetu je nyní ještě větší. JAROSLAW SAP předvedl krásnou individuální akci, který by si zasloužila možná ocenění do zlaté helmy. Po přihrávce Tarase, projel Sap do útočné třetiny, kličkou se zbavil protihráče a zakončil mezi betony Drndy.
Asistence: Dominik Taras.

47:16

Havířov dokázal dobře odehranou přesilovou hru využít. Od modré čáry vystřelil střelu švihem DAVID CHROBOČEK, puk skončil někde ve výstroji Drndy, ale nakonec se puk odněkud vykutálel až do branky!
Asistence: Michal Vyčesaný.

46:00

Daniel Slavík (OPA), dvě minuty za nedovolené bránění.

42:42

Dominik Schmied (HAV), dvě minuty za hákování.

42:05

Obrovská šance Šmída! Jan Šmíd se dostal ke střele u pravé tyčky, poslal puk do branky, ale ten i když poskakoval na brankové čáře, za ní se nedostal!

38:46

Tomáš Černý (OPA), dvě minuty za vyhození puku mimo hrací plochu.

37:32

Křibík přišel o puk mezi kruhy před vlastní brankou a toho mohl využít Klapetek, ale trefil pouze pravou tyčku!

36:40

Do obrovské šance se dostal na levém kruhu Spálovský, ale jeho bombu příklepem dokázal Drnda ukrýt do lapačky po parádním semaforu!

36:01

Tomáš Hula (OPA), dvě minuty za držení protihráče.

35:46

A hosté se mohou radovat z první branky v utkání. Slezan Opava se po neproměněné šanci udržel v pásmu a nakonec se po kombinaci dostal ke střele z pravého kruhu DAVID RYBKA, který Kostku prostřelil na zadní tyčku.
Asistence:Matěj Ondruch, Tomáš Hula.

35:15

Do velké šance se dostal Ondruch, ale Kosta společně s obětavým Regošem situaci ustáli!

34:10

Od modré to zkusil Churý, ale jeho příklep končí na betonech Drndy!

32:42

David Rybka (OPA), dvě minuty za sekání.

32:20

Šmíd se dostal k rychlé střele, kterou orazil horní tyčku!

31:52

Tak tato branka jde na vrub hostujícího brankáře Drndy, který nedával pozor. JAN ŠMÍD se dostal s pukem za útočnou modrou a od mantinelu překvapil hostujícího brankáře rychlou střelou švihem, kterou si sám Drnda srazil do branky.
Asistence: Adam Spálovský, Filip Kostka.

28:30

A Slavík znovu, tentokráte od modré čáry. Jeho střela příklepem končí na pravém betonu Kostky, který se stihl včas přemístit!

27:39

Jan Potočný (HAV), dvě minuty za sekání.

22:43

Havířovu se i nadále daří a navyšuje skóre již na 3:0. Po rychlé souhře první lajny v předbrankovém prostoru se k puku dostal RADOMÍR CHURÝ a rychlou střelou zblízka prostřeluje Drndu.
Asistence: Michal Vyčesaný, Jan Křibík.

19:18

Dobrá střela Jana Hlasty z levého kruhu, ale Kostka byl včas na svém místě a puk vyrazil!

19:08

Je tady šance pro Opavu ještě na konci první třetiny. Martin Caruk (HAV), dvě minuty za sekání.

16:25

A Havířov si navíc zahraje i přesilovou hru. Tomáš Hula (OPA), dvě minuty za sekání.

14:31

Filip Kostka vyjel z branky k zadnímu mantinelu, poslal puk po hrazení, ale ten se dostal nakonec až ke Klapetkovi, který nakonec trefil pouze Kostku, který se stačil vrátit.

11:23

Nádherná kombinace Havířova! To byla pastva pro oči, co teď domácí předvedli. Akce na jeden dotek slaví úspěch. Puk přihrál do rohu Křibík obsazenému Vyčesanému, ale ten dokázal ihned poslat puk na volného RADOMÍRA CHURÉHO, který stál před brankou nikým nekrytý a poslal puk ideálně nad ramena Drndy.

09:38

Těsně po skončení přesilové hry, ale dokázal využít Havířov získaného pásma a tlaku. Po ose Vyčesaný – Churý se dostal puk k JANU KŘIBÍKOVI, který trefil od modré čáry puk přesně pod horní tyčku!
Asistence: Radomír Churý, Michal Vyčesaný.

09:23

Vyčesaný se dostal k volnému puku mezi kruhy, ale nedokázal trefit branku!

07:35

Po této šanci, ale udržel AZet pásmo, z čehož nakonec plynul faul hostů. Matěj Ondruch (OPA), dvě minuty za sekání.

07:34

Radomír Churý se dostal do rychlého brejku, obešel obránce, ale zakončit se mu už nepodařilo. Dobrá práce hostujícího beka.

06:45

Filip Staš (HAV), dvě minuty za podražení.

04:30

Tomáš Černý (OPA), dvě minuty za nedovolené bránění.

02:06

Dominik Schmied (HAV), dvě minuty za krosček.

6:2

Branky a nahrávky: 10. Křibík (Churý, Vyčesaný), 12. Churý (Vyčesaný, Křibík), 23. Churý (Vyčesaný, Křibík), 32. Šmíd (Spálovský, Kostka), 48. Chroboček (Vyčesaný), 50. Sap (Taras) – 36. Rybka (Ondruch, Hula), 55. Hlista

AZ Havířov: Kostka (Turšner) – Chroboček, Gawlas, Bahounek, Spálovský, Potočný J., Regoš, Heinzl – Vyčesaný "C", Churý, Křibík "A", Caruk "A", Sap, Šmíd, Taras, Staš, Schmied, Lejčko

HK Opava: Drnda (Marek) – Blaževič, Slavík "C", Hon "A", Volf, Černý – Krupa, Hula, Hlista, Rousek, Klapetek, Ondruch, Rybka "A"