Liga mistrů

CSKA Moskva – AS Řím

1:1

konec (0:1)

25.11.2014, 18:00 • Arena Chimki, Chimki. Kapacita: 18000 diváků. • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 2.9 3.43 2.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Vasilij BEREZUCKIJ - 1:1

90+3

CSKA právě vstřelilo branku!
Infarktový konec zápasu přece jen nabídl gól, o který se postaral VASILIJ BEREZUCKIJ!! Berezuckij překonal v poslední vteřině nastavení Morgana De Sanctise a udrže CSKA ve hře o postup mezi nejlepších 16 týmů UEFA Champions League.

87

Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Adem Ljajić, přichází Miralem Pjanić.

84

Žlutou kartu dostává Georgij Ščennikov (CSKA Moskva).

83

Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Radja Nainggolan, přichází Kevin Strootman.

81

Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Ahmed Musa, přichází Zoran Tošić.

Šance Adema Ljajiče

79

Adem Ljajič teď odmítl obrovskou šanci pojistit výhru AS Řím, když se bleskovém protiútoku dostal ke střele, tu ale Igor Akinfejev dokázal fantastickým zákrokem zneškodnit!

77

Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Gervinho, přichází Juan Iturbe.

76

Alan Dzagojev prověřil brankáře AS Řím střelou zpoza šestnáctky, ta ovšem směřovala pouze do míst, kde byl připravený Morgan De Sanctis.

70

Ahmed Musa se snažil zamířit přesně pod břevno, Morgan De Sanctis si ale dokázal jeho s pokusem poradit a vytáhl ho nad! Střela záložníka CSKA byla velmi dobrá, brankář AS Řím ji ale dokázal vytěsnit na rohový kop.

64

Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Aleksandrs Cauņa, přichází Georgi Milanov.

60

Kousek nyní chyběl k tomu, aby Radja Nainggolan vyrovnal skóre zápasu! Záložník AS Řím napřáhl k povedené střele, která jen o vlásek minula tyč.

45+1

Nad rámec prvního poločasu byla nastavena 1 minuty, během níž se dostal ke střele Alessandro Florenzi, jeho pokus nebyl špatný a tentokrát zamířil mezi tři tyče, na překonání Igora Akinfejeva ale nestačila.

Francesco TOTTI - 0:1

43

AS Řím právě vstřelil branku!
FRANCESCO TOTTI posílá AS Řím v závěru prvního poločasu z ničeho nic do vedení!! Velezkušený Totti vzal odpovědnost na svá bedra a z volného přímého kopu napřáhl k fantastické diagonální střele, která zapadla přesně k levé tyči.

42

Žlutou kartu dostává Vasilij Berezuckij (CSKA Moskva).

39

Seydou Dombia dostal od Bebrase Natcha nádhernou přihrávku za obranu a v šestnáctce se ocitl v tváří v tvář Morgenu De Santctisovi, který dokázal jeho střelu z bezprostřední blízkosti fantastickým zákrokem vyrazit na rohový kop!

38

Žlutou kartu dostává Alan Dzagojev (CSKA Moskva).

1:1

konec (0:1)

Branky: 90+3. V. Berezuckij (Jerjomenko) – 43. Totti

Karty:   38. Dzagojev (CSK), 42. V. Berezuckij (CSK), 84. Ščennikov (CSK)

Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 4:3.

CSKA Moskva: Akinfejev (C) – Fernandes, V. Berezuckij, Ignaševič, Ščennikov – Natcho – Cauņa (64. Milanov), Jerjomenko, Dzagojev, Musa (81. Tošić) – Doumbia.
Náhradníci: Čepčugov – Nababkin, Černov, Tošić, Jefremov, Milanov, Vitinho.

AS Řím: De Sanctis – Florenzi, Manolas, Astori, Holebas – S. Keita, De Rossi, Nainggolan (83. Strootman) – Gervinho (77. Iturbe), Totti (C), Ljajić (87. Pjanić).
Náhradníci: Skorupski – Cole, Somma, Strootman, Iturbe, Pjanić, Destro.

Rozhodčí: Felix Brych. Asistenti: Mark Borsch, Stefan Lupp. Čtvrtý rozhodčí: Marco Achmüller. Brankoví rozhodčí: Bastian Dankert, Marco Fritz (GER)