3:1

konec (1:0)

25.11.2014, 20:45 • Parc des Princes, Paris • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 1.27 5.7 14.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Fotbalisté PSG nakonec potvrdili roli favorita a po vítězství 3:1 zůstávají v čele tabulky skupiny F o bod před Barcelonou. Ajaxu se sice v 67. minutě podařilo vyrovnat, když se v pádu hlavou trefil Klaassen, ale poté už zápasu vládli Pařížané. V 79. minutě se nejprve střelou z otočky prosadil Ibrahimović a v 83. minutě přidal pojistku Cavani, který potrestal velkou hrubku Zimlinga. (22:40:43)

90+2

90+1

Domácí nyní parádně zakombinovali. Do zakončení Digneho však stačil skočit obránce a sražený míč skončil v rukavicích Cillessena.

90+1

Nastavovat se budou dvě minuty.

89

Edinson Cavani usiluje o hattrick. Jeho hlavička se ovšem mezi tyče nevešla.

88

Hosté zahrávali další roh. Zakončení Viergevera bylo zblokováno a pro odražený míč si došel Sirigu.

86

Zlatan Ibrahimović si pomohl nedovoleně v souboji s bránícím van der Hoornem a to je také poslední věc, kterou v zápase předvedl. Střídá ho Lucas Digne.

85

Schøne zahrával roh, domácí se ubránili.

Edinson CAVANI - 3:1

83

Paris Saint-Germain právě vstřelilo branku!
Šílená hrubka Zimlinga, jehož zpětná přihrávka našla EDINSONA CAVANIHO, který šel na Cillessena úplně sám, hostujícího brankáře obešel a podruhé v zápase poslal míč do prázdné brány.

82

Další pohotová střela Ibrahimoviće, tentokrát ale nepřesná.

Zlatan IBRAHIMOVIĆ - 2:1

79

Zase tu máme jeden neobyčejný gól ZLATANA IBRAHIMOVIĆE! Švédský útočník převzal na rohu šestnáctky a zády k bráně míč od Pastoreho a z otočky se po zemi trefil ke vzdálenější tyči. Cillessen na balón nedosáhl – 2:1.

Schøneho přímý kop

78

Schøne vyslal z přímého kopu hodně nebezpečnou střelu, která tak o metr minula horní roh domácí brány!

76

Ve vápně se dostal k míči Milik, ale nepropálil domácí obranný val.

75

Střídání v týmu Paris Saint-Germain: ze hřiště odchází Adrien Rabiot, přichází Clément Chantôme.

74

Z 25 metrů vypálil van Rhijn, míč zamířil tak o metr a půl nad břevno.

3:1

konec (1:0)

Branky: 33. Cavani (Lavezzi), 79. Ibrahimović (Pastore), 83. Cavani – 67. Klaassen (Kishna)

Karty:   38. Ibrahimović (PSG) – 18. Klaassen (AJA)

Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 5:4.

Paris Saint-Germain: Sirigu – van der Wiel, Marquinhos, Luiz, Maxwell – Pastore, Rabiot (75. Chantôme), Matuidi – Cavani, Ibrahimović (C) (86. Digne), Lavezzi (68. Digne).
Náhradníci: Maignan – Camara, Aurier, Digne, Lucas, Chantôme, Augustin.

Ajax Amsterdam: Cillessen – van Rhijn, van der Hoorn, Denswil, Boilesen (C) (10. Viergever) – Klaassen, Serero (69. Zimling), Andersen – Schøne, Milik, Kishna.
Náhradníci: Boer – N. Moisander, Riedewald, Viergever, Zimling, Sigþórsson, El Ghazi.

Rozhodčí: Matej Jug – Matej Žunič, Bojan Ul (SVN)