2:4

konec (1:0, 0:3, 1:1)

24.11.2014, 17:00 • Minsk Ice Palace • Ondřej Terber

Tipsport: 1.75 4.2 3.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V dnešním zápase vítězí hosté, kteří byli po celý zápas lepším týmem. Toto je ode mně vše a přeji hezký zbytek večera. (19:12:56)

60:00

59:00

Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:10

Na trestnou lavici odchází Gavrus – 2 minuty za hákování.

LJUDUČIN - 2:4

53:01

Soči právě vstřelilo branku!
Hosté vstřelují další branku, kterou střílí ROMAN LJUDUČIN. Asistence: Nikita Ščitov.

51:56

Vyloučení na obou stranách. Za domácí se jede na dvě minuty posadit Ellison a za hosty Ignatuškin, oba dostávají své tresty za hrubost.

MELEŠKO - 2:3

47:34

Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
Domácí snižují na rozdíl jedné branky! Střelcem branky je DMITRIJ MELEŠKO. Asistence: Artur Gavrus a Nick Bailen.

40:01

Je za námi druhá část, ve které hosté otáčejí průběh zápasu. Dokáže Minsk otočit tento nepříznivý výsledek? Třetí třetina začne přibližně v 18:40.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

IGNATUŠKIN - 1:3

35:07

Tak toto je velká sprcha pro domácí celek! Hosté odskakují na rozdíl dvou branek, když se trefil IGOR IGNATUŠKIN. Asistence: Andrej Kostitsyn a Ilja Krikunov.

IGNATUŠKIN - 1:2

32:38

A hosté otáčejí průběh zápasu. Autorem branky je IGOR IGNATUŠKIN. Asistence: Ilja Kostitsyn a Andrej Krikunov.

PETERSSON - 1:1

27:54

Hosté vyrovnávají! Střelcem branky je ANDRE PETERSSON. Asistence: Roman Ljudučin a Evžen Lepenkov.

2:4

Branky a nahrávky: 15. Ellison (Stepanov, Matěruchin), 48. Meleško (Gavrus, Bailen) – 28. Petersson (Ljudučin, Lepenkov), 33. Ignatuškin (Kostitsyn, Krikunov), 36. Ignatuškin (Kostitsyn, Krikunov), 54. Ljudučin (Ščitov)

HC Dinamo Minsk: Taylor (Karnauchov) – Krajíček, Goroško, Ellison, Matěruchin, Stepanov – Nogačjov, Bailen, Linglet, Vesce, Cheechoo – Šinkevič, Švarný, Kulakov, Meleško, Gavrus – Lisovets, Drozd, Demkov, Razvadovskij.

HK Soči: Pöpperle (Gavrilov) – Koledov, Ščitov, Krikunov, Ignatuškin, Kostitsyn – Wilson, Whitney, Ljudučin, Petersson, Lapenkov – Derljuk, Petrov, Krutov, Warn, Emmerton – Pautov, Krjukov, Šiškanov, Achmetov, Ščerbina.