konec (1:1, 2:1, 0:0)

24.11.2014, 17:30 • TatNeft Arena • David Panuška

Tipsport: 1.6 4.3 4.36 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji hezký zbytek pondělního večera. (20:00:02)
Kazaň nakonec ubojovala plný počet bodů, ačkoliv v zápase prohrávala 1:2. Dvě branky Dmitrije Obuchova rozhodli zápas. Barys dnes skvěle vzdorovala Kazani a za výkon se nemusí stydět.

60:00

59:58

Před Azevedem byla odkrytá branka, ale portugalský útočník napálil zbytečně puk do tyčky!

59:40

Hosté hrají bez brankáře!

59:07

Burmistrov skvěle posunul před poloodkrytou branku na Kirilla Petrova, který trestuhodně míjí konstrukci!

58:25

Fjodor Poliščuk (AST) sekl protihráče a jde na dvě minuty pykat. Šance hostů se zmenšují.

57:42

Do přečíslení se vydal Burmistrov s Mollerem, ale nic nevymysleli. Kazaši mají poslední dvě minuty na vyrovnání stavu.

57:02

56:36

A domácí se osvobozují ve skvělý čas.

56:16

Barys nevypadá na to, že prohrává. V přesilové hře se k ničemu nedostávají a nejde vidět ani nějaká snaha.

55:02

Burmistrov (KZN) předvedl nyní zákrok jako z nějakého akčního filmu, když jednoho z hráčů přeskočil a bouchl jej do ramena. Přesilovka pro hosty.

52:14

Upper bruslí tečoval nahození svého spoluhráče. Jeho teč ale nebyla nijak výrazná a Nilssonovi skončila na betonech.

51:50

Obuchov vystřelil z pozice před kruhami. Hattrick ale zatím nedal.

51:44

Třetí třetina je nejméně zajímavá. Snad se tento fakt změní.

50:36

Aktivněji nyní působí hosté.

49:05

Hra je v této chvíli hodně neurovnaná. Nepřesné přihrávky jsou na pořadu dne.

46:37

I před branku Nilssona najížděli hosté. Švédský brankář pozorný.

44:39

Dmitrij Archipov ujížděl po pravé straně. Bekhendem ale Laca nepřekvapil.

3:2

Branky a nahrávky: 10. Moller (Burmistrov, Medvěděv), 27. Obuchov (Archipov, Lukojanov), 32. Obuchov – 14. Dawes (Bochenski, Dallman), 23. Bochenski (Lundin, Popovič)

Ak Bars Kazaň: Nilsson (Garipov) – Musin, Medvěděv J., Denisov, Rylov, Nikulin, Zacharčuk, Kornějev – Möller, Burmistrov, Petrov – Mirnov, Svitov, Lukojanov – Gluchov, Varnakov, Azevedo – Obuchov, Archipov, Malychin.

Barys Nur-Sultan: Laco (Poluektov) – Dallman, Lundin, Bartulis, Blochin, Savčenko, Cerenok, Ryspajev, Grebenščikov – Boyes, Bochenski, Boyd – Gavrilin, Ruděnko, Puškarjov – Žajlauov, Upper, Romanov – Poliščuk, Lichotnikov, Popovič.

Rozhodčí: Renn, Sergejev – Birin, Medvěděv A.