PZ Kladno – HC Hvězda Praha

7:3

konec (2:2, 5:0, 0:1)

14.11.2014, 19:15 • ČEZ stadion Kladno • Jan Brabec

Dnes jsme sledovali na góly velmi bohatý zápas, ze kterého si zaslouženě odnáší 3 body domácí tým. Hosté byli schopni Kladnu konkurovat v první a třetí třetině, ale prohraná druhá třetina rozdílem pěti gólů rozhodla tento napínavý zápas. (21:24:09)

60:00

59:15

Hvězda jde nejspíš do posledního útoku utkání.

57:43

Krásně sehrané přečíslení 3 na 1 gólem nekončí! Hráči Kladna skvěle vykombinovali tuto akci, na jejímž konci byla nepřesná rána ze středu v podání Habrdly.

57:13

Domácí Novák u levého hrazení tvrdě srazil jednoho z hostů, za což si vysloužil potlesk domácí střídačky.

56:53

Hosté už pouze drží puk na svých hokejkách a pravděpodobně si přejí brzký konec.

55:13

Z bezprostřední blízkosti zakončoval Jabůrek, ale pouze do chráničů Havla.

53:31

Hvězda právě vstřelila branku!
Kocánek našel skulinu v obraně domácích a poslal DANIELA KŘÍČKA do samostatného úniku. Hostující útočník si počínal zkušeně a zakončil mezi betony Kaňky. Asistence: Kryštof Kocánek.

53:08

Veselý si vyjel zpoza branky před Dubského, ale mířil nepřesně.

52:11

Přečíslení Hvězdy 3 na 2 zakončoval Jindra pouze do vyrážečky výborného Kaňky.

50:39

Pečenka (HVP) je vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.
Hudec (KLP) je vyloučen na 2 minuty za držení protihráče.

49:46

49:40

Skvělou práci odvádí Srpek, který drží kotouč v útočném pásmu Kladna.

49:31

Hosté se nemohou usadit v útočném pásmu, Kladno se osvobozuje vyhozením přes celé hřiště.

47:46

Paták (KLP) je vyloučen na 2 minuty za podražení.

47:42

47:00

Hostující útočník Kříček z blízkosti nevyzrál na skvěle chytajícího Kaňku.

45:42

Srpek (KLP) je vyloučen na 2 minuty za hákování.

45:38

Z mezikruží pálil Klíma, ovšem nepřesně.

44:17

Skvělá přihrávka našla Veselého, který stál tváří v tvář Havlovi. Vstřelení osmého gólu zamezil levý beton hostujícího muže v masce.

43:51

Hostující Kocánek vystřelil od modré, jeho střela byla sražena do rohu.

43:15

Přetlačovaná za Havlovou bránou vyzněla lépe pro hosty, kteří zakládají útok.

41:50

Střelu Plimla od pravého mantinelu vyráží hostující brankář lapačkou.

41:17

Christl se pokusil o střelu z mezikruží, ale Havel si připisuje první zákrok.

40:01

Střídání brankářů na straně hostů. Dubského nahradí Havel.

40:01

Další třetina začne přibližně v 20:53.
Tato třetina byla příliš krutá pro hosty a nejspíš rozhodla dnešní zápas. Kladno vstřelilo hned 5 gólů a s velkou pravděpodobností si zajistilo 3 body.

40:00

39:27

Kladno drží svého soupeře v jeho pásmu.

37:45

PZ Kladno právě vstřelilo branku!
Černá guma putovala opět na hranici útočného pásma Kladna, odkud vystřelil Veselý a jeho střelu šikovně tečoval JAKUB BEDNÁR za bezmocného Dubského! Asistence: Petr Veselý.

37:08

Jabůrkova přihrávka putovala na modrou čáru, kde čekal JAN PATÁK, který tvrdou ranou z nápřahu překonal Dubského. Asistence: Roman Jabůrek, David Bodor.

36:28

Smejkal byl v rohu hřiště sražen jedním z domácích obránců. Vylučovat se nebudu, což se příliš nelíbí fanouškům Hvězdy Praha, kterých je zde na kladenském zimáku slušný počet.

35:08

Další únik znamená tříbrankové vedení pro domácí! Habrdla těsně před bránou přihrával PETRU VESELÉMU, který zvyšuje na 5:2 střelou do odkryté brány. Asistence: Dominik Habrdla, Jakub Bednár.

33:55

Jabůrek zkoušel překvapit Dubského střelou z nulového úhlu, ale byl neúspěšný.

33:26

Přečíslení 2 na 1 řešil Veselý přihrávkou na JAKUBA BEDNÁRA, který vykoupal hostujícího brankáře krásným bekhendovým blafákem. Asistence: Petr Veselý, Petr Havlůj.

32:22

Hradil od modré našel v brankovišti zcela osamoceného Vrbu, který jen vyprášil betony brankáře Kaňky.

31:40

Po levém křídle unikl Christl, ale jeho střela bekhendem nebyla vůbec vydařená.

29:56

Další gólová šance. Tři hosté se těď ocitli sami před domácím brankářem, ale ten se blýskl skvělými zákroky a zneškodnil tak hned tři střeli Lukáše Vrby.

28:57

Z protiútoku měl velkou šanci Hampl, ale svůj únik nedokázal přetavit v gól.

28:25

Kadlec ujel po pravém křídle a servíroval puk před prázdnou bránou Bednárovi, který v obrovské šanci promáchl.

26:48

Kladno jde do vedení! Na modré se dostal k puku Jabůrek, který vystřelil směrem na bránu hostů a jeho střelu přesně tečoval za záda hostujícího brankáře DAVID BODOR! Asistence: Roman Jabůrek, Matěj Černý.

25:20

Kříčkovo nahození chytá domácí brankář do lapačky.

24:01

Bednár mohl přidat svůj druhý gól, ale Dubský měl svůj beton na správném místě a střelu z bezprostřední blízkosti vyrazil.

23:10

22:11

Jabůrek po střetu s jedním z hostujících útočníků zůstal ležet v rohu kluziště. Následně byl odveden na střídačku lékařem.

21:56

21:10

Veselý (KLP) je vyloučen na 2 minuty za nedovolenou hru vysokou holí.

20:54

Tvrdou střelu Havlůje Dubský vyráží do rohu kluziště.

20:29

Bednár zkoušel střelu z mezikruží, která byla zblokována.

20:01

Další třetina začne přibližně v 20:06.
Úvod třetiny patřil hostům, kteří se hned na začátku zápasu dostali do vedení. Poté však byli až do konce třetiny aktivnější domácí, kteří si do začátku druhé třetiny přinesou skoro 2 minutovou přestávku.

20:00

19:56

Vrchota (HVP) je vyloučen na 2 minuty za hákování.

18:27

Teď se situace obrátila. Černý našel v brankovišti zcela volného DAVIDA BODORA, který překonal hostujícího brankáře bekhendovou střelou mezi betony. Asistence: Matěj Černy.

18:09

Bodor šikovně objel bránu a naservíroval puk Černému ,který vstřelil gól nohou. Branka nemohla být uznána.

17:04

Smejkal se v oslabení prokličkoval jen ke střele, která našla vyrážečku připraveného Kaňky.

16:32

Vrba (HVP) je vyloučen na 2 minuty za držení.

14:38

Velmi laciný gól teď inkasovalo Kladno, když nenápadné nahození JANA SMEJKALA od modré čáry propadlo až za záda Kaňky. Bez asistence.

13:23

Jeden z kladenských hokejistů byl dříve v pásmu než puk, proto se píská ofsajd.

13:13

Velmi aktivní Habrdla opět nebezpečně vystřelil, ale jeho pokus vyrazil gólman hostí. Následně kladenský útočník posunul branku.

12:34

Nepřesná rozehrávka hostů znamená další zakázané uvolnění.

11:40

Habrdla se se prodíral k zakončení, jenže jeho kličku vystihl hostující obránce. Puk ovšem vypíchl jen k JAKUBU BEDNÁROVI, který nezaváhal a střelou tahem překonal hostujícího brankáře! Asistence: Dominik Habrdla.

11:24

Po závaru v brankovišti hostů je posunuta brána. Vhazovat se bude po pravici hostujícího brankáře.

10:40

Jindra (HVP) je vyloučen na 2 minuty za držení.

10:14

09:46

Ani domácím se přesilová hra příliš nedaří, hosté vyhazují kotouč do bezpečí.

08:14

Soukup (HVP) je vyloučen na 2 minuty za hákování.

07:01

O střelu se pokoušel Havlůj, ale jeho střela byla zblokována.

06:23

Hamplovu střelu z mezikruží domácí brankář s přehledem kryje.

05:10

Třetí zakázané uvolnění domácích, kteří se nemohou dostat přes střední pásmo.

04:30

03:21

Hostům se přesilovka vůbec nedaří, ještě se nedostali ke střele.

02:30

01:51

Domácí rozehrávka je velmi nepřesná, proto se píská icing.

01:04

K odraženému puku se dostal PATRIK SOUKUP a ujížděl sám na domácí bránu. Jeho bekhendový blafák byl nechytatelný a tak jdou hosté do vedení! Bez asistence.

00:01

Úvodní vhazování vyhrávají domácí.

00:01

PZ Kladno: Kaňka (Frolík) – Paták, Švec, Dolejší, Procházka, Habrdla, Veselý, Novák, Chritstl, Černý, Písecký, Bodor, Jabůrek, Keller, Havlůj, Bednár, Pliml, Srpek, Hudec, Kadlec

HC Hvězda Praha: Dubský (Havel) – Pečenka, Hradil, Kocánek, Krivchapič, Klíma, Jindra, Smejkal, Vrchota, Kříček, Hampl, Picálek, Vrba, Soukup, Janoušek.
Oba týmy jsou nastoupeny, zápas za chvíli začne.
Letňany – PZ Kladno 6:4
Dnes budeme na nově zrekonstruovaném ČEZ stadionu na Kladně sledovat duel mezi 5. PZ Kladnem a 8. Hvězdou Praha.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:15.

7:3

Branky a nahrávky: 12. Bednár (Habrdla), 19. Bodor (Černý), 27. Bodor (Jabůrek, Černý), 34. Bednár (Veselý, Havlůj), 36. Veselý (Habrdla, Bednár), 38. Paták (Jabůrek, Bodor), 38. Bednár (Veselý) – 2. Soukup, 15. Smejkal, 54. Kříček (Kocánek)