0:1

konec (0:0, 0:0, 0:1)

14.11.2014, 17:30 • DOXXbet Aréna Žilina • Dávid Švec sk

Tipsport: 2.84 4.3 1.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Josef Turek (tréner HKM Zvolen): Narazili sme na súpera s dobrou organizáciou hry. Bolo dôležité, že sme v prvej tretine neinkasovali. Rozhodlo to, že sme ubránili presilové hry, hrali sme skvele vzadu a famózne zachytal Marek Šimko. Rád by som svojim chlapcom poďakoval.

Peter Mikula (tréner MsHK Žilina): Niektorí naši hráči neboli mentálne prítomní na zápase a navyše sme boli v útoku sterilní, toto rozhodlo o dnešnom zápase. (19:57:46)
Po stretnutí vám prinesieme i názory oboch trénerov z tlačovej konferencie.
V Žiline sa skončil zápas, Zvolen vyhráva 1:0. Ja vám ďakujem za pozornosť, želám krásny víkend a verím, že nášmu portálu Onlajny.eu zachováte svoju priazeň.

60:00

59:41

Ale Žiline sa v tlaku vôbec nedarí.

59:29

Cibuľa smeruje von z bránky!

59:23

Hostia skúsene držia puk od svojej bránky.

59:01

Začala sa posledná minúta tretej tretiny, hrá sa v obrannom pásme Žiliny.

58:41

Oddychový čas Žiliny sa skončil.

58:41

Oddychový čas domácich.

58:41

Vylúčenie Zvolen, 2 minúty dostáva Andrej Podkonický, v rovnakom čase dostáva trest aj obranca Žiliny Juraj Ďurkech.

58:22

Domáci v plnom počte.

57:48

Neskutočná šanca Kristeka, dostal v oslabení skvelý puk pred Šimka od Procházku, no puk v prvom momente netrafil, v tom druhom ho Šimko vyrazil pravým betónom!

57:11

Domáci sa silou mocou snažia usadiť v útočnom pásme, zatiaľ sa im to však nedarí.

56:46

Po strele Bobčeka od modrej čiary vznikol chaos pred bránkou hostí, Šimko však puk videl a skryl ho do lapačky.

56:40

Novotný poslal puk medzi betóny Mareka Šimka, ten však stiahol roletu.

56:40

Štěpán Novotný bol faulovaný v nájazde, uvidíme trestné strieľanie!

56:22

Vylúčenie Žilina, 2 minúty dostáva Martin Krčula za sekanie.

56:01

Čas letí ako bodnutý včelou, očakávaný záverečný tlak Žiliny neprichádza.

55:37

Hostia držia puk za svojou bránkou, oba tímy striedajú počas hry.

55:01

Do konca riadneho hracieho času ostáva menej ako päť minút, Žilina stále prehráva so Zvolenom 0:1.

54:38

Zakázané uvoľnenie Zvolena, hra sa sťahuje pred Mareka Šimka.

54:25

Hostia v plnom počte.

53:51

Hostia sa výborne bránia, puk končí za bránkou Žiliny. A domáci diváci pískajú o dušu.

53:16

Hra sa sťahuje pred bránku domácich Vlkov.

52:54

Jan Dresler napriahol od modrej čiary, ale pri strele zlomil hokejku a tak to aj vyzeralo.
Domáci okamžite v tlaku pred bránkou Zvolena.

52:25

Vylúčenie Zvolen, 2 minúty za vyhodenie puku z ľadovej plochy dostáva Ján Ťavoda.

52:14

Vhadzuje sa pred bránkou hostí.

52:01

Domáci sa v týchto momentoch veľmi snažia, ale vôbec sa im nedarí a keď už vystrelia na bránku hostí, tak proti je famózny Marek Šimko.

51:23

Juraj Ďurkech skúsil príklep z pravej strany, Šimko je maximálne pozorný a sústredený.

50:27

Strelu Jána Ťavodu príklepom schytal Novotný do členka a len veľmi ťažko korčuľuje späť na striedačku Žiliny.

49:42

Domáci diváci namiesto povzbudzovania volia vulgárne pokriky na adresu svojich hráčov.

48:59

Jakub Kubiš z ľavej strany ľahko nahodil puk na bránku hostí, ten prekĺzol popod lapačku Mareka Šimka a opečiatkoval ľavú tyč zvolenskej bránky.

48:25

Nuž a aktivita je jasne na strane hostí, domáci sú inkasovaným gólom zjavne zaskočení.

47:38

Zvolen dal gól!
Po buly sa k puku na modrej čiare dostal PETER HRAŠKO a bombou príklepom nedal brankárovi Žiliny absolútne žiadnu šancu. Asistencie: Michal Chovan, Lukáš Jurík.

47:36

Hra sa sťahuje do obranného pásma Žiliny.

47:01

Tentoraz však preletel do pásma Žiliny po pravej strane Petr Obdržálek, ktorý však puk poslal len do hrude gólmana Igora Cibuľu.

46:32

Tempo hry značne opadlo, chýbajú šance i snaha hráčov.

45:39

Lukáš Martinka inkasoval v útočnom pásme ukážkový strom, domácim divákom sa to vôbec nepáči.

45:09

Domáci útok vedený Patrikom Schronerom skončil postavením mimo hru.

45:01

Máme za sebou päť minút tretej tretiny, Žilina stále remizuje so Zvolenom 0:0.

44:32

Konečne sa preberajú aj diváci v DOXXbet aréne, dve tretiny tu bolo úplné ticho.

43:59

Hostia sú však v úvode tretej tretiny aktívnejší, uvidíme, či sa im podarí prekonať brankára Žiliny.

43:11

Vhadzuje sa v strednom pásme, bližšie k bránke Mareka Šimka.

42:45

Ján Šimko v strede klziska vybojoval puk, veľká škoda pre domácich, že si nevšimol nabiehajúceho spoluhráča na ľavej strane.

42:22

41:30

Hostia chybujú v rozohrávke, domáci sa takmer dostali do úniku.

40:55

Hostia sú nasťahovaní v útočnom pásme, domáci však posielajú puk do stredného pásma.

40:22

Vylúčenie Žilina, 2 minúty dostáva Jan Dresler za faul kolenom.

40:15

Dnešné stretnutie sleduje 864 divákov.

40:01

Úvodné buly tretej tretiny v prospech domácej Žiliny.

40:01

Začala sa tretia tretina.
Na ľade máme znovu oba tímy, čochvíľa sa začne záverečná tretina zápasu.
Skončila sa druhá tretina, ani v tejto časti hry sme gól v Žiline nevideli. Šancí ma však stále viac domáci tím. Tretia tretina sa začne približne o 19:04.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:25

Hrá sa v strede pásma, ani v tejto tretine gól zrejme neuvidíme.

39:01

Do konca druhej tretiny ostáva necelá minúta.

38:24

Zvolen sa snaží držať v útočnom pásme, no zatiaľ sa im nedarí strelecky ohroziť Igora Cibuľu.

37:49

Milan Procházka sa snažil na modrej čiare prestrčiť puk na voľného Kristeka, no proti tomu jeden z obrancov hostí.

37:14

Zakázané uvoľnenie v podaní Žiliny, hra sa sťahuje pred bránku Vlkov.

36:49

Strela Tomáša Škvaridla švihom spoza obranu brankára Igora Cibuľu neprekvapila, domáci gólman má zatiaľ výbornú fazónu.

36:11

O puk sa vedú tvrdé boje v strede klziska.

35:37

Oba tímy dohrávajú tvrdo osobné súboje a začína nám vznikať pomerne veľa šarvátok.

35:33

Kardinálne chyba žilinského obrancu Dávida Bajaníka, Kamil Brabenec však sám zoči voči Šimkovi neuspel.

35:17

35:01

Do konca druhej tretiny ostáva menej ako päť minút, v Žiline je stále stav 0:0.

34:44

Žilina bola opäť v útoku, no spolupráca Novotného s Krčulom jednoducho nezafungovala.

34:15

Puk je za bránkou Žiliny, oba tímy striedajú.

33:41

Domáci v presilovej hre vo veľkom tlaku, zatiaľ sa im však nedarí ohroziť Šimka v bránke hostí.

33:17

Vylúčenie Zvolen, 2 minúty dostáva Ján Ťavoda za hákovanie.

33:02

Kanko strieľa z medzikružia, jeho strela švihom však mieri vedľa zvolenskej bránky.

32:48

Zvolen je v týchto sekundách značne aktívnejší, a domáca obrana má čo robiť.

32:01

Hrá sa v strede klziska a pomerne dlho bez prerušenia.

31:25

Zápas sa nám však pekne rozbieha, tentoraz sa do puku oprel zvolenský Emil Bagin, ktorý preveril pozornosť gólmana Žiliny.

30:48

Domáci Vlci sa v týchto momentoch zakusli do súpera, Bajaníkova jedovka si taktiež nenašla cestu do siete súpera.

30:25

Veľká šanca domácej Žiliny, Kanko sám pred Šimkom znovu neuspel!

30:01

Máme za sebou polovicu stretnutia a stav v Žiline je stále 0:0.

29:52

Michal Pichnarčík sa oprel do puku a poriadne vyprášil výstroj Igora Cibuľu.

29:22

Vhadzuje sa pred bránkou Zvolena, Dresler následne od modrej čiary nestrieľal a len nahadzoval puk na zadný mantinel.

28:59

Procházka pálil z pravého kruhu, Šimko chytá a následne pred bránkou hostí vzniká šarvátka. Rozhodcovia však konflikt však uhasili.

28:12

Domáci sa na pár sekúnd usadili v útočnom pásme, strela Bajaníka bola však odrazená a Lukáš Martinka musel následne hasiť črtajúcu sa šancu hostí.

27:41

Puk je za bránkou Zvolena, oba tímy striedajú počas hry.

27:06

Hra trošku stratila kvalitu, hrá sa prevažne v strede pásma a bez šancí na oboch stranách.

26:25

Igor Bobček nahodil puk na bránku hostí, ten sa však odrazil mimo, pretože pred Šimkom bolo množstvo hráčov.

25:46

V stredel klziska sa zrazili dvaja hráči, obaja sa len veľmi ťažko zbierajú z ľadu.

25:35

25:01

Máme za sebou päť minút druhej tretiny, stav v Žiline je stále 0:0.

24:49

Peter Hraško skúsil vystreliť od modrej čiary, puk však bol zblokovaný jedným z brániach hráčov.

24:36

Bude sa vhadzovať pred bránkou Igora Cibuľu.

24:20

V oslabení sa do útoku vybral Žilinčan Procházka, no jeho finálna prihrávka nemala gólové parametre.

23:53

Hostia začínajú ďalší útok od vlastnej bránky.

23:35

Vylúčenie Žilina, 2 minúty dostáva Jaroslav Niník za podrazenie.

23:02

Brankár hostí korčuľuje na striedačku, Zvolen bude hrať presilovú hru.

22:37

Jeden z domácich hráčov ostal otrasený ležať na ľade, zdá sa, že bude v poriadku.

21:49

Veľká šanca hostí, Pokovič v úniku s Chovanom, no Michal Chovan minul bránku domáceho tímu.

20:55

Krčula v dobrej pozícii na modrej čiare, namiesto strely však volil nahodenie puku na zadný mantinel.

20:19

Vhadzuje sa v strednom pásme, bližšie k bránke hostí.

20:01

Úvodné buly druhej tretiny v prospech domácej Žiliny.

20:01

Začala sa druhá tretina.
Oba tímy už máme na ľade, čochvíľa sa začne druhá tretina zápasu.
Po prvej tretine máme v Žiline stav 0:0. Viac šancí mala domáca Žilina, ale v bránke hostí je dnes famózny Marek Šimko. Druhá tretina sa začne približne o 18:15.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:27

Zvolen sa ešte snaží skórovať pred koncom tretiny, obrana Vlkov je však proti.

19:01

Do konca prvej tretiny ostáva necelá minúta.

18:35

Žilina však hrá dnes veľmi dobre v defenzíve, dovolím si povedať, že je to zatiaľ jeden z najlepších domácich výkonov v tejto sezóne.

18:05

Vhadzuje sa po ľavej ruke Igora Cibuľu, ktorý je zatiaľ vo veľkej pohode.

17:35

Matej Valášek sa dostal v útočnom pásme k puku, no jeho prihrávku na obrancu zblokoval jeden z hráčov hostí.

17:05

V týchto sekundách sa k tlaku nadýchli Zvolenčania, točia žilinskú obranu, no chýba tomu streľba.

16:42

Jakub Drábek do tretice napriahol z pravého kruhu, jeho bomba príklepom tesne minula bránku hostí.

16:07

15:42

Zvolen sa však teraz kvalitne bráni, puk končí v pásme domácej Žiliny.

15:01

Pokračuje presilová hra Žiliny, puk je za bránkou Cibuľu a domáci rozbiehajú ďalší útok.

14:49

Obrovský tlak Žiliny, puk lieta okolo bránkovej čiary, ale domáci ho do siete nedokážu upratať.

14:29

Po buly a strele obrancu sa k teču pred Šimkom dostal Jaroslav Kristek, no ani on na gólmana hostí nevyzrel.

14:25

Dobrá strela Milana Procházku, Šimko je však stále proti gólu vo svojej sieti.

14:07

Vylúčenie Zvolen, Peter Hraško dostáva 2 minúty za nedovolené bránenie v hre.

14:01

Strela Hraška od modrej čiary bola gólová, Cibuľa však vytiahol skvelý zákrok.

13:51

Petr Kanko je v útočnom pásme absolútne stratený, jeho prihrávky sú dnes katastrofálne.

13:16

Vhadzuje sa po pravej ruke Mareka Šimka, ktorý je v týchto sekundách v plnej permanencii.

12:45

Domáci však ostávajú v útočnom pásme, Kanko ale chyboval pri finálnej prihrávke.

12:20

11:50

V zakončení bol čudesne zastavený jeden z domácich hráčov, ktorý aj ostal ležať na ľade. Je to Ján Šimko. Vylučovať sa však nebude.

11:20

Veľká šanca Zvolena, Michal Chovan s Daliborom Bortňákom sa dostali do úniku, no druhý menovaný po parádnej prihrávke prestrelil bránku Žiliny.

10:45

Domáci sú nasťahovaní v útočnom pásme pred bránkou Mareka Šimka, puk však už mieri k bránke Žiliny.

10:20

Vhadzuje sa po ľavej ruke Mareka Šimka.

10:20

Vylúčenie Zvolen, 2 minúty za podrazenie dostáva Ján Ťavoda.

10:01

Máme za sebou polovicu prvej tretiny, v Žiline máme stav 0:0.

09:11

Hrá sa v pomerne vysokom tempe a bez prerušenia, oba tímy striedajú počas hry.

08:50

Hostia však domácim neostávajú nič dlžní a snažia sa tlačiť do útočného pásma.

08:16

Petr Kanko sa vrútil do pásme hostí po ľavej strane, jeho strela príklepom skončila na vyrážačke Mareka Šimka.

07:42

V obrovskej šanci sa sám pred Šimkom ocitol útočník Jakub Drábek, ktorý však pozorného gólmana hostí neprekonal.

07:13

Tentoraz však už áno, Krčulovu strelu Šimko podržal v lapačke a tak sa vhadzuje v obrannom pásme Zvolena.

06:51

Domáci držia puk v útočnom pásme, strelecky však Šimka neohrozili.

06:27

Hrá sa prevažne v strednom pásme, hra má však celkom slušné tempo.

05:49

Hostia sú aktívni a snažia sa v útočnom pásme presadiť, domáca Žilina je však nebezpečná v rýchlych protiútokoch.

05:19

Vhadzuje sa pred bránkou Žiliny.

05:01

Máme za sebou prvých päť minút úvodnej tretiny, stav v Žiline je stále 0:0.

04:09

Obrovská chyba žilinskej obrany, no Zvolenčania sa v závare pred Cibuľom nedokázali presadiť.

03:38

Domáci držia puk za svojou bránkou, hrá sa bez prerušenia a oba tímy striedajú počas hry.

03:03

Juraj Ďurkech nahodil puk od modrej čiary na bránku Zvolena, Šimko mal zakrytý výhľad a veľké problémy.

02:45

Zakázane uvoľnenie v podaní Zvolena, hra sa sťahuje pred Mareka Šimka.

02:16

Hostia sa snažia udržať v útočnom pásme, domáca Žilina sa však zatiaľ dobre bráni.

01:22

Vhadzuje sa po pravej ruke Mareka Šimka.

01:01

Lukáš Jurík je aktívny a naháňa obrancov Žiliny pri rozohrávke, zatiaľ sa mu však uspieť nepodarilo.

00:32

Jaroslav Kristek v prvom závare pred Šimkom neuspel.

00:01

Úvodné buly v prospech hostí zo Zvolena.

00:01

Stretnutie sa práve začalo.
Oba tímy už máme na ľade, čochvíľa sa začne samotný zápas.
Úvodné zostavy:

MsHK DOXXbet Žilina: Cibuľa (Križan) – Krčula, Dresler – Martinka, Bajaník – Ďurkech, Bobček – Petelin, Niník – Procházka, Kristek, Schroner – Demel, Novotný, Šimko – Drábek, Rusnák, Kubiš – Kanko, Jarab, Valášek. Tréner: P. Mikula

HKm Zvolen: Šimko (Orčík) – Bagin, Juraško – Hraško, Pokovič – Pichnarčík, Ťavoda – Kentoš – Obdržálek, Brabenec, Puliš – Chovan M., Jurík L., Podkonický – Sloboda, Bortňák, Škvaridlo – Ďaloga, Sikela, Žilka. Tréner: J. Turek

Rozhodca: Konc – Smrek, Tvrdoň.
Príjemný dobrý deň, vážení športoví priatelia, vitajte pri sledovaní on-line prenosu zo zápasu 22. kola hokejovej Tipsport extraligy, v ktorom si hokejky skrížia hráči MsHK DOXXbet Žilina a HKM Zvolen. Zápas sa v DOXXbet Aréne začína o 17:30, my si ešte predtým v krátkosti zhrnieme informácie o oboch tímoch.

Hokejistom Žiliny patrí v priebežnej tabuľke extraligy 9.miesto so ziskom 22 bodov. Na ôsme miesto, zaručujúce postup do play-off aktuálne Vlci strácajú len jediný bod. V poslednom doterajšom stretnutí Žilinčania prehrali na domácom ľade s Nitrou 2:3 po sam. nájazdoch. O góly vlkoch sa postarali Milan Procházka a Ondrej Rusnák. Aktuálne chýba Žilinčanom až šesť hráčov základnej zostavy pre zranenia (Kristek, Hudec, Drevenák atď.)

Zvolenu patrí v priebežnej tabuľke piate miesto so ziskom 40 bodov. V poslednom doterajšom stretnutí Rytieri spod Pustého hradu podľahli na domácom ľade Popradu 2:4. O góly Zvolena sa postarali Michal Chovan a Kamil Brabenec. Vo svojich radoch majú Zvolenčania najlepšieho strelca doterajšieho priebehu extraligy Radovana Puliša, ktorý strelil už 15 gólov i najlepšieho nahrávača, ktorým je Kamil Brabenec s 22 asistenciami.

Zápas sa teda začína o 17:30, k jeho sledovaniu vás z miesta komentátora pozýva Dávid Švec.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:30.