HC Oceláři Třinec – Berani Zlín

2:3

konec (0:0, 1:3, 1:0)

14.11.2014, 18:00 • Werk aréna • Kamila Schmiedová

Domácí v 53. minutě ještě přidali jednu branku, čímž snížili na 3:2. V poslední minutě hráli bez brankáře, i přesto se jim už nepodařilo srovnat a vítězství si tak odváží domů Zlín. (20:05:43)

60:00

59:59

Třinci se nepodařilo využít posledních sekund, Zlín si kotouč podržel u mantinelu.

59:54

Třinec si vybírá oddechový čas, buly před hostující svatyní.

59:40

Domácí hrají posledních 20 sekund bez brankáře.

59:30

Gago nahazuje před bránu, jeho přihrávku ale nikdo nenašel.

58:59

Hra je vyrovnaná ani jeden z týmů se nedostává do větší šance.

57:58

Pozorujeme několik zakázaných uvolnění.

56:53

O kotouč se bojuje u pravého mantinelu v obranném pásmu hostujících.

56:16

Zlínští se dopustili zakázaného uvolnění.

55:20

Kovařčík Michal se blýskl krásným zákrokem, když si najel zpoza brány, zasáhl ale beton.

54:20

Stránský, který po chvíli také zůstává ležet na ledě, se po chvíli v pořádku zvedá.

52:25

Na ledě zůstal ležet Christov Vít, trest za vysokou hůl si odpyká Stuchlík.

52:25

Třinec právě vstřelil branku!
Domácí snižují, z chumle před branou se chytil šance KOVAŘČÍK MICHAL a nedal šanci zareagovat gólmanovi na jeho střelu, která skončila v levém rohu branky. Asistence: Lukáš Bednář

51:25

Kovařčík Michal zavedl puk mezi Halodovy betony.

50:42

Tentokrát na lavici hanby putuje Karola za napadení.

50:40

Ondřej Kovařčík nahrál na modré Zahradníčkovi, který si ale na Halodu nepřišel.

50:20

Hráči drží puk u levého mantinelu v obranném pásmu domácích.

49:05

Karola tvrdě zakončoval před branou, třinecký gólman jeho útok opět pokryl.

2:3

Branky a nahrávky: 29. Fejko (Kovařčík Ondřej, Severa), 53. Kovařčík Michal (Bednář) – 24. Hořanský, 26. Matula (Sedláček), 28. Gago (Karola, Talán)

HC Oceláři Třinec: Svoboda (Dudáček) – Pisarik, Heider, Bednárik, Stránský, Roman, Zahradníček – Pěnčík, Franek, Murín, Kovařčík O., Severa, Petrák, Bednář, Pala, Fejko, Christov, Jaroš, Kovařčík M.

Berani Zlín: Haloda ( Čáp) – Zbořil, Kužílek, Žabčík, Kobylík, Stuchlík, Procházka, Sirota, Talán – Hořanský, Hlaváč, Gago, Haničinec, Dalajka, Zaremba, Karola, Pavlůsek, Vyoral, Matula, Hladiš, Sedláček

Rozhodčí: Swienczek – Molin, Šutara