13.11.2014, 15:00 • Yunost Sport Palace • Alan Šrámek (@TramekCZ)

Tipsport: 1.67 4.3 3.91 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Jan Bulis (Čeljabinsk) 0+0, 3 střely, čas na ledě 18:15, 4 TM

Martin Růžička (Čeljabinsk) 0+0, 0 střel, čas na ledě 7:47

Martin Zaťovič (Togliatti) – 0+0, 0 střel, čas na ledě 15:14

Jiří Hunkes (Togliatti) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 20:56

Peter Podhradský (Togliatti) – do utkání nezasáhl

Karol Sloboda (Togliatti) – do utkání nezasáhl (17:22:18)
Je dobojováno. Ve třetí třetině se očekával nápor domácích na vyrovnání. Byli to spíše hosté, kdo mohl ještě udeřit. Nicméně ke konci utkání se dostali domácí hráči k power play, kterou se nepodařilo využít i s ohledem na to, že už mnoho času nezbývalo. S konstatováním, že Lada Togliatti vítězí na ledě Čeljabinsku 1:0, se s Vámi loučím.

60:00

59:48

Hráči hostujícího mužstva vyhazují kotouč do středního pásma.

59:21

Traktor to zkouší se šesti bruslaři v poli.

58:53

Kotouč je ve středním pásmu. Domácí se nemohou dostat k odvolání gólmana.

58:01

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:35

Dnešní utkání sleduje 5750 diváků.

57:01

Oba hříšníci jsou na ledové ploše a hraje se opět v plném počtu na obou stranách.

56:05

Hraje se převážně ve středním pásmu. Hosté nepouští Traktor do vážnějších šancí.

55:01

Domácí mají posledních pět minut na to, aby s výsledkem něco udělali, pomýšlí-li na bodový zisk.

54:52

Barancev společně s Čistovem dostávají dvě minuty za hrubost. Hrát se bude 4 na 4.

54:07

Času již moc nezbývá a jsou to právě hosté, kdo jsou aktivnějším týmem na ledě. Garnett musel nyní zasahovat lapačkou po pokusu Černikova.

52:48

Traktor hraje v plném počtu.

52:07

Střela Shenfelda z levé strany byla tečována a domácím se podařilo vyhodit kotouč ven do středního pásma.

51:12

Hosté ostřelují domácí svatyni, ovšem ani jeden z obránců první hostující formace netrefil branku.

50:48

Domácí jdou do čtyř. Čistov dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

49:45

Výtečný přesun Garnetta zabránil Shenfeldovi zvýšit na 2:0. Domácí brankář vykopl kotouč betonem. To byla veliká šance Togliatti.

49:38

Kokujovův pokus tahem skončil v náručí Ježova.

48:42

Katičev zakládá další ofenzivní tažení Traktoru. To ovšem skončilo nepřesnou rozehrou a hosté se tak dostali lehce do pásma, kde se na chvíli usadili.

47:54

Čeljabinsk je stále na dostřel hostující branky, ovšem pozorná obrana Togliatti je nepouští do větších šancí.

46:38

Davydov přenechal kotouč v obranném pásmu spoluhráčům a odešel střídat.

45:32

Domácí zařadili jinou rychlost a motali hlavy svému soupeři. Ježov je dnes ovšem ve výborné formě a dovádí hráče Traktoru k šílenství.

43:42

Bulis je opět na ledě a v útočném pásmu stihl několik tvrdých soubojů u mantinelu. Domácí díky tomu zůstávají v útočné třetině na kotouči.

43:04

Hraje se s plným počtem hráčů na obou stranách.

42:35

Domácí se zatím brání bez větších potíží, kotouč je ve středním pásmu.

42:14

Až nyní se dotkl kotouče Garnett po střele Vorobjova od modré čáry.

41:51

Kotouč je daleko od domácí branky. Garnett ještě nemusel zasahovat ve třetí třetině.

41:04

Je tu avizované vyloučení na domácí straně. Za sekání vyfasoval dvě minuty Jan Bulis, který dnes oslabuje podruhé svůj tým.

40:21

Hosté mají výhodu, vylučovat se bude na straně Čeljabinsku.

40:01

Druhá třetina je již minulostí. Stejně jako končila třetina první, tak také začala ta druhá. Domácí byli aktivnější a svého soupeře pouštěli do šancí sporadicky. Paradoxně to byli hráči Togliatti, kdo se ujal vedení, když se trefil přesně Golubev. Hra se poté vyrovnala, ale další branku jsme již neviděli a je tedy jasné, že do třetí třetiny budou vstupovat v lepší náladě hráči Togliatti.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:39

Touš je ve středním pásmu, kde o něj svádí souboj oba celky.

39:01

Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:07

Nepřesnou přihrávku Čistova zachytili hosté a kotouč poslali do středního pásma.

37:48

Šulakov má kotouč na své hokejce a snaží se trochu zklidnit hru.

36:09

Valuiskij se dostal na levé straně do zakončení. Garnett musel vytasit pěkný zákrok lapačkou.

35:32

Ježov je již na nohou a vypadá to, že bude v pořádku.

35:32

Po střetu Ježova s jedním z domácích hráčů, zůstává hostující brankář na ledě.

34:40

Hráči v bílých dresech hrají v útočné třetině, kde se ovšem do větších šancí nemohou dostat přes dobře pracující obranu Traktoru.

33:17

Garnett musel vyjet z branky a rychle odpálit kotouč před Fedorovem, který nebezpečně dojížděl kotouč.

33:06

Lada se ubránila. Fedorov se zapojuje do hry a hosté hrají v plném počtu.

32:07

Od modré čáry vystřelil Kondratěv, jehož pokus vyrazil Ježov bez větších problémů.

31:41

Domácí jsou natlačeni v útočném pásmu, kde se snaží dostat k ohrožení Ježovovy branky.

31:06

Přesilovou hru si zahrají hráči domácího mužstva. Za podražení si jde odpočinout Fedor Fedorov.

30:44

Tentokrát vyzkoušel pozornost Ježova Katičev, ovšem jeho rána nebyla tolik nebezpečná a hostující mág si s ní poradil.

30:11

Semjon Kokujov se vyhl obránci a následně jel sám na Ježova. Domácí útočník zvolil střelu k levé tyči, kterou vyrazil hostující gólman do ochranné sítě.

29:26

Dmitrij Ogurcov rozjíždí další ofenzivní výpad Togliatti.

28:48

Panov nahodil kotouč do útočného pásma, kde ho raději přikryl do lapačky Ježov. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.

28:06

Hosté se drali opět do útočného pásma, ale tentokrát je zastavil ofsajd.

GOLUBEV - 0:1

27:06

Togliatti právě vstřelilo branku!
Na pravé straně udělal stahovačku DENIS GOLUBEV, kterou se zbavil obránce a následně propálil Garnetta mezi rukou a betonem. Hosté tak rázem vedou 1:0. Asistence:

26:31

Domácí jsou opět kompletní.

25:54

Garnett zasáhl lapačkou proti pokusu Bocharova. Vhazovat se bude po levé ruce domácího gólmana.

25:31

Domácí se navíc osvobozují a jdou vystřídat.

25:02

Hosté jsou v útočném pásmu a snaží se prokombinovat do šancí, což se jim zatím nedaří.

24:31

Domácí jdou opět do čtyř. Jan Bulis je vyloučen za nedovolené bránění.

24:06

Růžička poslal od modré propagační ránu na Ježova, který ji hokejkou vyrazil do rohu kluziště.

23:49

Domácí hrají v plném počtu. Osnovin je zpět na ledě.

22:32

Do úniku se dostal Konstantin Panov, který svým blafákem do bekhendu nevyzrál na Ježova.

22:10

Čeljabinsk vyhodil kotouč přes všechny čáry a na chvíli se osvobozuje.

21:49

Osnovin se provinil podražením a jde si odpočinout na dvě minuty. Domácí tak nabídli šanci Togliatti.

21:21

Za svou brankou má kotouč Šulakov, který špatně rozehrál a domácí opět uzamkli svého soupeře v pásmu.

20:34

Stanislav Čistov netrefil branku svým bekhendem.

20:01

Je za námi první perioda dnešního utkání. Domácí jsou jasně aktivnějším týmem, ovšem skóre utkání zůstává zatím bezbrankové. Největší šanci měl ke konci třetiny Popov, který netrefil prázdnou branku v přesilové hře.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:01

Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:42

Další výbornou šanci měl domácí Popov, který měl před sebou prázdnou branku, ale místo toho trefil padajícího hostujícího obránce, který tak zabránil jisté brance.

18:09

Před brankou bylo horko. K dorážce se dostal Pestunov, který nepropálil Ježova. Ten vyrazil kotouč mimo branku,

17:25

Quint je s kotoučem za svou brankou po úspěšném vyhození kotouče z obranné třetiny Lady.

16:56

Avizované vyloučení je tu. Za nafilmovaný pád je vyloučen Fedor Fedorov, který tak oslabuje svůj tým tři minuty před koncem třetiny.

16:35

Bude se vylučovat na straně hostí. Výhoda pro domácí.

15:51

Čeljabinsk je opět v útočné třetině. Ježov musel zasahovat proti střele Popova, která nakonec skončila v ochranné síti.

14:42

Gubarev se snažil zakončit bekhendem po objetí hostující branky. Mezeru u tyčky si zkušeně pohlídal Ježov.

14:24

Piganovič je za vlastní brankou a hledá, komu by ze svých spoluhráčů přihrál.

13:15

Obraz hry je stále stejný, domácí se snaží svou kombinační hrou projít přes obranu Lady, ale to se jim příliš nedaří. Hosté se zatím pouze brání a branku domácích víceméně neohrožují.

12:33

Pestunov bojuje v útočném pásmu o kotouč se Shenfeldem. Hostující hráč byl nakonec úspěšnější a hráči Togliatti se snažili založit rychlý protiútok.

11:17

Tečovaný kotouč končí v ochranné síti za Ježovovou brankou.

10:59

Z pravé strany pálil nepřesně Popov, jehož pokus skončil vedle levé tyče hostující klece.

10:08

Domácí jsou v této fázi hry aktivnější a drží svého soupeře pod tlakem.

09:35

Borodkin dostal přihrávku před branku, kde nikým neatakován nepropálil Ježova, který jeho pokus vyrazil vyrážečkou.

09:05

Hosté hrají v plném počtu.

08:17

Togliatti se podařilo vyhodit kotouč přes všechny čáry a obranná čtveřice šla vystřídat.

07:32

Quint netrefil ideálně kotouč, který skončil v rohu kluziště. Domácí jsou stále u kotouče a tlačí svého soupeře v pásmu.

07:10

Od modré čáry pálil Piganovič, který mířil pouze doprostřed branky, kde byl připravený Ježov.

07:05

Přesilovou hru si zahrají také domácí. Za podražení si odchází odpočinout Jurij Petrov.
Po střele Strelcova od modré čáry zasahuje lapačkou Garnett. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.

05:34

Na druhé straně zavezl kotouč do pásma Čistov, který ho přenechal Panovovi, ale ten o něj záhy přišel.

05:16

Traktor se ubránil a hraje opět v plném počtu.

04:50

Nyní se již hosté do pásma dostali, ovšem branku Garnetta neohrozili.

04:25

Togliatti se přesilová hra vůbec nedaří, do útočného pásma se hosté nemohou dostat, natož se tam udržet.

03:47

Jiří Hunkes je s kotoučem za vlastní brankou poté, co se domácím podařilo vyhodit kotouč.

03:16

Je tu první vyloučení v dnešním utkání. Za hákování je vyloučen domácí Stanislav Čistov a hosté tak budou hrát v početní převaze.

02:19

Semjon Kokunov střílel z levé strany. Hostující Ježov kotouč chytil do výstroje a nechal raději přerušit hru.

01:32

Od své vlastní branky rozjíždí útok domácích Katičev.

00:36

Borodkin vyslal první střelu na branku hostů, ovšem pozorný Ježov se zaskočit nenechal.

00:01

Domácí Čeljabinsk bude hrát v černých dresech, hosté z Togliatti budou hrát v dresech bílých.
Obě mužstva jsou na ledové ploše. Po úvodních ceremoniích budeme svědky úvodního vhazování.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Traktor Čeljabinsk: Garnett (Demčenko) – Quint, Borodkin, Davydov, Katičev, Aťjušov, Kondratěv. Piganovič – Popov, Pestunov, Glinkin, Osnovin, Zavaruchin, Čistov, Růžička, Gubarev, Bulis, Panov, Kokujov, Penkovskij, Veličkin

Lada Togliatti: Ježov (Glass) – Šulakov, Vorobjov, Barancev, Hunkes, Stulov, Ogurcov, Romanov – Černikov, Shenfeld, Nikitěnko, Belousov, Valuiskij, Petrov, Alexandr Strelcov, Fedorov, Zaťovič, Golubev, Vasilij Strelcov, Bocharov, Šarov

Rozhodčí: Gamalei, Karabanov – Koršak, Černyšev.

Jan Bulis (Čeljabinsk)

Martin Zaťovič (Togliatti)

Jiří Hunkes (Togliatti)

Peter Podhradský (Togliatti)

Karol Sloboda (Togliatti)
Traktor Čeljabinsk

Traktor má odehráno v letošním ročníku KHL již šestadvacet utkání s bilancí šesti výher, čtyř výher po samostatných nájezdech, prohry po samostarných nájezdech, dvou proher v prodloužení a třinácti proher. S celkovým počtem devětadvaceti bodů se Čeljabinsk nachází na desáté příčce východní konference.
Lada Togliatti

Hostující Togliatti je na dvanácté pozici ve východní konferenci, když dokázal ze sedmadvaceti odehraných utkání vytěžit čtyřiadvacet bodů, za pět výher, dvou výher v prodloužení, dvou výher po samostatných nájezdech, prohry po prodloužení a sedmnácti proher.
Krásné, dobré dopoledne. Vítám Vás u sledování dalšího ze zápasů KHL, kde se dnes střetne domácí Traktor Čeljabinsk, který přivítá na svém ledě Ladu Togliatti. Úvodní vhazování je naplánováno na 15:00. Sledujte dnešní onlajn přenos a buďte s námi ve hře.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.