13.11.2014, 15:30 • Arena Jugra • Lukáš Podleśny (@LukasPodlesny)

Tipsport: 1.85 4.1 3.31 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Statistiky po druhé třetině:
Střely na bránu 38:37
Vhazování 21:33
Trestné minuty 8:14
Dnešní utkání je u konce a Něftěchimik si po pěti prohrách připisuje konečně vítězství! Od začátku byli hosté lepším týmem a v 35.minutě vedli již 0:3, jenže Jugra dala v rozmezí 55 vteřin dvě branky a po druhé třetině se šlo do kabin za stavu 2:3. V závěrečné části se prosadil jen hostující Tim Stapleton a hosté již toto vedení udrželi až do konce.

60:00

59:47

Nižněkamsk si bere oddechový čas.

59:30

Domácí tlačí Něftěchimik, ale Buljanskij je jen dalším z řad nepřesných střelců.

58:43

Jugra je bez brankáře a zkouší to v šesti!

58:35

Čibisov opět míjí bránu a Sitnikov následně trefuje tyčku Sudnicinovy brány!

56:37

Gusev nahazoval puk na Sudnicina, ale ten byl pozorný.

55:46

Takhle Jugra kontaktní gól rozhodně nedá. Přesilová hra jakoby nebyla hosté jsou v plném počtu.

53:46

Maxim Rybin (NIZ) je dalším potrestaným a jde si na dvě minuty odpočinout na trestnou lavici.

53:00

Romancev se dostal do pásma Něftěchimiku, narazil si s Čibisov, ale tam akce domácích také skončila a k puku se dostávají hosté.

50:23

Další útok Jugry bez problémů zastavila hostující obrana.

49:30

Domácím se nedaří dostat do útočného pásma. Nižněkamsk výborně brání.

48:10

Nebezpečná situace u brány Něftěchiniku, ale jeden z domácích obránců nakonec střílí příliš vysoko.

47:26

Něftěchimik v plném počtu a následuje komerční přestávka.

46:40

Larsen střílí od modré mimo a přesilová hra domácích se chýlí ke svému konci.

45:57

Domácí to zkusili na chvíli v šesti, ale tuto výhodu nevyužili a Brust je zpět ve své svatyni.

45:26

Oddechový čas pro domácí.

2:4

Branky a nahrávky: 38. Sitnikov (Čibisov, Larsen), 39. Buljanskij (Magogin, Larsen) – 6. Polygalov (Žukov), 21. Ivanov (Rybin, Žukov), 35. Berezin (Stapleton, Milovzorov), 44. Stapleton (Sexton)

Jugra Chanty-Mansijsk: Brust (Gorjačevskich) – Larsen, Melart, Sergejev (A), Želdakov, Sokolov (A), Rjabykin, Pepeljajev – Buljanskij, Magogin (C), Gusev – Nikolajev, Romancev, Sitnikov – Gorbunov, Ziazov, Čibisov – Lesňuchin, Jacenko, Varfolomejev – Bortnikov

Neftěchimik Nižněkamsk: Sudnicin (Kolppanen) – Kalašnikov, Eronen, Berezin, Kosmačjov, Jevsejenkov, Amirov – Stapleton, Milovzorov (A), Sexton – Hennessy, Koroljuk, Klimenko – Rybin (C), Žukov, Polygalov (A) – Mňichovič, Chochrjakov, Nikulin – Ivanov

Rozhodčí: Alexej Vasiljev, Pavel Komarov – Jurij Ivanov, Alexander Nestěrov