Zápasy mládeže

Mountfield HK – HC Dynamo Pardubice

2:6

konec (1:4, 1:1, 0:1)

10.11.2014, 17:15 • Zimní stadion v Hradci Králové • Lukáš Štěrovský (@sterovsky)

53:06

Kysela (PCE) si půjde "odpočinout" na dvě minuty za podražení.

34:46

Další přesilovka pro Hradec Králové. Karel Nedbal hrál vysokou holí, což je samozřejmě v rozporu s pravidly.

30:50

Následně si Mountfield může vyzkoušet přesilovou hru. Jiří Kysela se provinil hrubostí, za kterou byl potrestán dvěma minutami na trestné lavici.

28:31

Další šance ke skórování budou mít Pardubičtí po vyloučení domácího Drašnara za faul kolenem.

22:30

Teď by se jim ale zase mělo dýchat lépe, jelikož Lukáš Bezděk (MHK) si jde odsedět dvě minuty za sekání.

18:05

Brankář Husár (PCE) se provinil podražením. Na dvě minuty tak oslabí svůj tým.

13:28

Lukáš Bezděk (MHK) vyloučen za podražení, Pardubice mohou navýšit náskok.

2:6

Branky a nahrávky: 10. Jebavý (Nedvídek), 32. Piegl (Matějček, Kovářů) – 11. Sladkovský (Panna), 12. Rohlík (Nedbal, Martinec), 13. Bažant (Barkoči), 16. Pilný (Hlaváček, Barkoci), 24. Petira (Sladkovský, Voženílek), 41. Krajňák (Havrda)

Mountfield HK: Veselý (od 16. Ašenbrenner) – Piegl, Matějček, Košař, Bezděk, Suda, Hercig, Skála – Uhlík, Pilař, Kovářů, Jebavý, Kopta, Nedvídek "C", Malinský, Miškář, Šeda, Bartoň, Drašnar, Gančarčík. Trenér: Aleš Krátoška.

HC Dynamo Pardubice: Husár (Červený) – Pilný, Bažant, Nedbal, Budík, Petira "C", J. Procházka, Havrda, Krajňák, M. Procházka, Sladkovský, Velinský, Panna, Barkoci, Hlaváček, Kysela, Rohlík, Martinec, Voženílek. Trenér: Pavel Rohlík.