2:1

konec (2:0, 0:1, 0:0)

10.11.2014, 17:30 • MANN + HUMMEL ARENA • Radim Sochor (@RadimSochor)

Tipsport: 1.55 4.5 4.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas je u konce a nutno dodat, že to pro Třebíč bylo obrovské trápení. Kadaň byla zvláště ve třetí části jasně lepším týmem, ale vyrovnat se jí nepodařilo. Třebíč tak bere 3 body a dost možná se vrátí na čelo tabulky. Záležet bude na současně hraném utkání v Šumperku, kde hrají domácí Draci s Piráty momentálně 1:1. Já se s Vámi pro dnešek loučím, děkuji za pozornost. Na přečtenou. (19:45:53)

60:00

59:58

Erat vyhazuje puk do středního pásma, už je to jasné.

59:50

Puk končí v rohu obranného pásma Třebíče.

59:47

Hosté nastupují v šesti proti čtyřem do útočného pásma, závěr zápasu bude více než zajímavý. Kdo vyhraje důležité vhazování? Holec nebo Chlouba?

59:47

Oddechový čas pro hosty.

59:47

Tak to jsou komplikace pro domácí tým! David Dolníček (TRE) ve středním pásmu fauloval soupeře a odsedí si 2 minuty za nedovolené bránění.

59:32

Hanuljak na střídačce, hosté v šesti!

59:10

Čas pro Kadaň neúprosně plyne, nyní však mají hosté puk a mohou založit jednu z posledních akcí zápasu.

58:55

Horáci drží puk v rohu pásma, zatím se k zakončení příliš nemají.

58:38

Holec vybojoval kotouč v útočné třetině, čímž ušetřil spoustu času pro svůj tým.

58:22

Třebíči byl odpískán ofsajd, Hoec byl příliš rychlý. Vhazování před Falterem.

58:15

A tak to také zůstalo, Kadaň se hnala do útočné akce dva na dva, ale nedokázala z ní profitovat.

57:53

Třebíči se po velmi dlouhé době podařila rozestavět přesilovková formace, avšak vše se zatím obešlo bez střelby.

57:20

Třebíč měla velkou možnost skórovat, touš se náhodně odrazil před branku Hanuljaka, kde si jej přebral Havel, ale nedokázal zakončit tak, jak by si sám představoval.

57:09

Tak to je velmi zbytečné vyloučení pro Kadaň. Šimon Szathmáry (KAD) vyloučen na 2 minuty za sevření puku.

57:01

Falter nyní raději podržel nahození od pravého mantinelu, vhazovat se tak bude v obranném pásmu domácích.

57:00

Hra přerušena ve středním pásmu.

56:09

Třebíči se podařilo dostat puk z vlastního pásma, nikdo z Horáků se však za ním nevydal. Kadaň tak může založit další útočnou akci.

2:1

Branky a nahrávky: 3. Erat (Havel), 14. Čuřík (Řípa, Jaroš) – 22. Hlava (Kadlec, Szathmáry)

SK Horácká Slavia Třebíč: Falter (Vejmelka) – Zdráhal, Šaur, Bilčík, Peroutka, Přibyl, Jaroš, Juráň – Havel, Dolníček "C", Erat "A" – Pekr, Holec, Řípa – Čuřík, Ostřížek, Wasserbauer – Králík, Raška, Čech "A"

Sportovní klub Kadaň: Hanuljak (Mouček) – Stehlík, Mazanec, Szathmáry, Trefný "A", Bartejs, Opalek, Dobrovolný, Černý – Jíra "C", Chlouba, Ton "A" – Novák Jakub, Hammerbauer, Novák Lukáš – Kadlec, Berlev, Hlava – Lehnert, Hejcman, Veselý

Rozhodčí: Doležal – Černý, Toman