Evropská liga

FK Karabach – FC Dněpr Dněpropetrovsk

1:2

konec (1:1)

06.11.2014, 18:00 • Tofig Bahramov Republican stadium Baku (AZE) • Marek Komárek

Tipsport: 2.76 3.13 2.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního utkání vše. U příštích onlajnů nejen z Evropské ligy na počtenou. (19:56:35)
Šehić si připsal úspěšné zákroky čtyři, ale k bodům svému týmu nepomohl.
Bojko si dnes připsal tři úspěšné zásahy.
Druhý poločas už nenabídl tak zajímavou podívanou jako poločas první. Kalinič stihl za toto herní období přidat druhou branku a rozhodl tak o vítězství svého celku a o faktu, že tři body putují na Ukrajinu. Domácí měli největší šanci na vyrovnání ihned po inkasované brance. Muarem z malého vápna mířil hlavou vedle. Poté už zkušení hostující hráči nedopustili žádnou další mezírku v obraně a nejspíše zaslouženě dokráčeli k vítězství.

90+3

90+3

Je tomu tak, rozhodčí se chystá fouknout naposled do píšťalky.

90+3

Obrana Dněpropetrovsku je nyní kompaktní. Srdnatě hrající Ázerbájdžánci už další šanci nedostanou.

90+2

Domácí to zkoušejí všemi způsoby. Reklamovali faul ve velké vzdálenosti. Ani tak jim to nevyšlo.

90+1

Medveděv zazdil další šanci Karabachu. Hezkou přihrávku pořádně nezpracoval a hostující obránci se zasloužili o hlídání míče směřujícího za brankovou čáru. Následuje odkop od branky.

90+1

Nastavujeme tři minuty, ale podle obrazu hry domácím moc šancí nedávám.

90

Ze hřiště mířil kapitán Rotan. Ještě před tím musel předat kapitánskou pásku. Tu obdržel Konopljanka a Rotan natáhl cestu na střídačku, jak jen mohl. Místo něho naskočil Kravčenko.

88

Individuálně si troufl Richard Almeida. Po chvíli vystřelil a Bojko si nemohl být jistý, že střela nezapadne k levé tyči!

87

Karabach se snaží, ale hosté jsou poměrně zkušeným týmem v EL. Podle toho také vypadá obrázek posledních minut dnešního střetnutí.

86

Hosté pozdrží hru opět o nějakou tu vteřinu. Ze hřiště totiž míří Gama a za pár vteřin místo něho naskočí Šachov.

85

Nadirov vyzkoušel střelu, ale aby mohl pomýšlet na vstřelení branky, musel by svůj pokus vyslat z menší vzdálenosti.

84

Opět po delší době pokus o rychlou akci směrem dopředu. Opět u míče Bojko.

82

Dněpr nepouští svého soupeře do náporu. Ten se snaží kombinovat, ale v případě delší rozehrávky sbírá míč Bojko.

80

Agilní Kalinič hlavičkoval nepřesně v dobré pozici před Šehičem.

1:2

konec (1:1)

Branky: 36. George – 15. Kalinič (Zozulja), 73. Kalinič (Fedeckij)

Karty:   45. B. Gusejnov (KBK) – 30. Strinić (DNP), 31. Zozulja (DNP), 45+1. Kalinič (DNP), 49. Kankava (DNP), 51. Rotaň (DNP)

Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 5:5.

FK Karabach: Šehić – Medveděv, Sadygov (C), B. Gusejnov, Agolli – Qarajev – George (65. Nadirov), Yusifov (77. Taghijev), Almeida, Muarem – Reynaldo.
Náhradníci: Velijev – Teli, Gurbanov, Taghijev, Ahmadov, Nadirov, Alaskarov.

FC Dněpr Dněpropetrovsk: Bojko – Fedeckij, Douglas, Mazuch, Strinić (46. Kankava) – Čeberjačko – Zozulja, Gama (86. Šachov), Rotaň (C) (90. Kravčenko), Konopljanka (C) – Kalinič.
Náhradníci: Laštůvka – Lučkevič, Kravčenko, Kankava, Bartulović, Šachov, Selezňov.

Rozhodčí: Pawel Gil (POL) – Piotr Sadczuk (POL), Marcin Borkowski (POL) – Konrad Sapela (POL)