Evropská liga

Besiktas Istanbul – FK Partizan Bělehrad

2:1

konec (0:0)

06.11.2014, 19:00 • Atatürk Olimpiyat Stadium, Istanbul • Lukáš Podleśny (@LukasPodlesny)

Tipsport: 1.43 4.55 8.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zákroky Milana Lukače – 2 (21:02:11)
Zákroky Cenka Gönena – 1
Je za námi dnešní utkání, ve kterém vítězí Besiktas Istanbul 2:1 a připisuje si tak další tři body do tabulky své skupiny.
Po nudném prvním poločasu se přeci jen hra trochu zlepšila a Demba Ba v 57.minutě dostal z penalty Besiktas do vedení. O pět minut později se prosadil opět Ba a zdálo se, že domácí dnešní utkání v pohodě vyhrají.
Na druhý gól Besiktase zareagoval hostující trenér třemi změnami a nově příchozí hráči hodně oživili hru Partizanu. Z toho plynula branka na 2:1 z nohy Markoviće a hosté nakonec mohli vybojovat i remízu, jenže v poslední minutě nastavení skvěle vychytal Drinčiće brankář Gönen a Lazović poté trefil jen břevno domácí brány.

90+5

Neuvěřitelné zákroky domácího brankáře!

90+5

Tak to je neuvěřitelné! Cenk Gönen famózně vychytal Drinčićův volný kop, k dorážce z bezprostřední blízkosti se ještě dostal Danko Lazović, který však trefil jen břevno a míč se poté odrazil před brankovou čáru.

90+4

Veli Kavlak fauloval Drinčiće a hosté ještě budou rozehrávat volný kop z naprosto ideální pozice.

90+3

Teď už se však do útoku tlačí hosté, ale Sosa výborně zakročil a zastavil rychlou akci Partizanu.

90+2

Domácí rozehráli nakrátko a Demba Ba vybojoval aut.

90+1

Další faul Partizanu. Postíženým byl Mustafa Pektemek.

90+1

Hosté se provinili faulem a Besiktas rozhodně nikam spěchat nebude.

90+1

Hlavní rozhodčí nastavuje čtyři minuty!

90

Ze hřiště odchází pravděpodobně nejlepší hráč utkání Gökhan Töre, kterého nahrazuje Necip Uysal.

89

Rychlý přechod domácích, ale Sosa nenašel Dembu Ba. Besiktas však bude zahrávat rohový kop.

89

Mustafa Pektemek je zraněný za pomezní čárou a domácí tak hrají v oslabení.

Šance hostí ke srovnání

88

Výborný centr do vápna propadl až k Volkovovi, ale ten zakončoval hlavou nad břevno domácí brány.

87

Veli Kavlak povalil Lazoviće a Partizan bude rozehrávat volný kop. Střídající Danko Lazović hodně oživil hru Partizanu a dělá problémy domácí obraně.

87

Besiktas nyní dobře drží míč a hosté se tedy nemohou dostat k nějaké útočné snaze.