Česko – Finsko

5:4

po s.n. (1:0) (1:2, 1:0, 2:2 - 1:0)

02.11.2014, 13:00 • SH Podvinný Mlýn Praha

Ode mne je to z EFT žen v Praze vše. Po zbytek turnaje už Vás z místa bude provázet Michal Chadim. Já se opět na Vás těším při extraligových soutěžích. Již v pátek z Vinohrad. (15:14:05)
Do All Star týmů se dle novináčů podívali Lenka Kubíčková (brankářka) a Eliška Krupnová (centr).
Nejlepšími hráčkami zápasu jsou Jana Vojáčková (0+2) za Českou republiku a Nina Rantalová (0+2) z Finska.
Český tým tak skončil na domácím EFT na 2. místě s 5 body za již vítěznými Švédkami.
České ženy předvedly famózní obrat ve 3. třetiny, když nepříznívý stav nejprve vyrovnaly během minuty na 4:4. Dílo poté bylo dokonáno při samostatných nájezdech, když jako jefiná úspěšná exekutorka byla Tereza Urbánková a rohodla tak o bonusovém bodu pro ˇ4eskou republiku navíc.

60:00

Jediný samostatný nájezd proměnila TEREZA URBÁNKOVÁ rozhoduje o vítězství České republiky po samostatných nájezdech.

Samostatné nájezdy začínají.
Dranatická 3. třetina nerozhodla. O vítězi a celkově 2. místě tak budou muset rozhodnout nájezdy.

60:00

59:50

Hodně krušné momenty před brankou Kubíčkové. Finky nastřelují břevno!

59:29

Krupnová s míčkem v rohu na finské polovině.

5:4

Branky a nahrávky: 11. Bočanová (Vojáčková), 35. Krupnová (Urbánková), 47. Řepková (Sládečková), 48. Bachmaierová (Vojáčková), 60. Urbánková – 5. Lirkkiová (Elina Kujalová), 7. Luomaniemiová (Rantalová), 41. Pöllänenová (Luomaniemi), 41. Sipiläinenová (Rantalová)