HBC Kladno – HBT Vlašim

3:6

konec (2:3, 0:3, 1:0)

02.11.2014, 11:00 • Městská hokejbalová aréna Kladno • Jan Švestka

Skončilo velmi vyhrocené utkání o první místo v lize. Bylo k vidění hodně tvrdých soubojů na hranici pravidel, napětí se dalo řezat motorovou pilou. Vlašim o vítězství rozhodla ve druhé třetině, kdy utekla soupeři na 6:2. Kladno už ve třetí třetině jen snížilo, ačkoliv ji na střely vyhrálo 6:2 a bylo aktivnější. Z Kladna se pro dnešek loučím a přeji hezký zbytek neděle. (12:58:04)

45:00

44:00

Poslední minuta zápasu se dohraje v klidu, nikomu se už nechce za rozhodnutého stavu plýtvat silami.

43:51

Hnízdil se po akci ještě střetl s jedním z hostujících obránců a dostává osobní trest na 10 minut.

43:49

Hnízdil Daniel v oslabení utekl a přihrál Kudelovi, ten pálil přímo do Straky.

43:01

Wróbel dal Čermákovi loktem. Ten se naštval a dobrých deset vteřin dával soupeři thajskou masáž zad. Pomohl si při tom hokejkou a jde ven. Kladno ve čtyřech.

40:34

Hraje se 5 na 5, tresty se krátí.

40:33

Za domácí sedí Pražák a Kohout, za hosty Dušek a místo Danka rozhodčí vyloučili Průchu, který vůbec nebyl na hřišti.

40:33

Rvačka Danka (VLA) s Pražákem (KLA) a další potyčka Kohouta (KLA) s Duškem (VLA). Bude se vylučovat.

40:30

Straka zasahuje před Kohoutem (KLA) a jeho kolegou Pražákem.

38:20

Střecha právě rozmázl kladenského Pražáka o mantinel a to samé jako odplatu udělal Střechovi M.Hnízdil. Vše čisté. Pražák se sbírá velmi těžkopádně.

37:20

Hra se teď trochu uklidnila a hraje se konečně hokejbal.

36:13

Topolánek s Wróbelem teď zamotali hlavu kladenské obraně a oba byli velmi blízko gólu.

35:46

Jeden z kladenských útočníků, patrně Šrámek, právě netrefil poloprázdnou bránu. Ztížil mu to ale Straka, který se rychle přesunul od tyče k tyči.

35:24

Kladno právě vstřelilo branku!
Kladno přece jen využívá přesilovku. Autorem branky je RADIM ŠTĚPÁNÍK. Asistence: Jan Pospíšil.

35:16

Zatím výborné oslabení v podání Vlašimi.

33:42

Sekera v podíní hostujícího Jana Střechy – dvě minuty.

33:11

Před první formací Kladna hasil Straka. A následovala další z dnes klasických strkanic, tentokrát v podání Blaška s D.Hnízdilem.

31:55

Špaček sám před vlašimským gólmanem z otočky nedal. Byl však ve velmi těžké pozici.

3:6

Branky a nahrávky: 10. Pospíšil (Kudela, D.Hnízdil), 11. Štěpáník (Pospíšil, D.Hnízdil), 36. Štěpáník (Pospíšil) – 2. Střeska (Horák), 3. Dušek (Průcha, Střecha), 6. Wróbel (Danko), 24. Blaško (Wróbel), 27. Dušek (Nýdl, Průcha), 27. Střeska (Kieler)

HBC Kladno: Jirotka (od 6. Hájek) – Kudela, Pospíšil, Příhoda, R. Soukup, Dědič, Šícha, M.Hnízdil, Izaj – D.Hnízdil, Špaček, Štěpáník – Nosek, Šrámek, Kohout – Schnaubelt, Šťastný – Pražák.

HBT Vlašim: Straka (Šupík) – Blaško, Kieler, Nýdl, Švanda, Střeska, Blažek, Gärtner – Topolánek, Wróbel, Průcha – Střecha, Dušek, Danko – Horák, Bartejs, Slanina – Burda.

Rozhodčí: Boháček, Hrazdira