3:4

konec (1:1, 2:2, 0:1)

01.11.2014, 17:00 • Zimní stadion Moravské Budějovice • Jan Tesař

Tipsport: 2.73 4.4 1.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zrodila se první domácí porážka Žihadel. Po vyrovnaném průběhu utkání měli víc štěstí hosté, také díky sporně neuznanému gólu domácích na začátku třetí třetiny. (19:14:00)

Baník právě vstřelil branku!

Domácímu obránci přeskočil puk hokejku na útočné modré. Samostatný únik zakončil pod víko JAKUB FLEK. Bez asistence.

40:01

Úvod druhé třetiny patřil Žihadlům, později převzali iniciativu hosté a zaslouženě srovnali stav.

40:00

39:49

Kamil Tvrdek (SOK) 2 min sekání

39:19

Hostům se nakonec přeci podařilo vyrovnat. Přihrávku Dominika Vaňka usměrnil do sítě JAKUB FLEK. Asistence: Dominik Vaněk

31:28

Střely hostujících obránců sraženy do rohu, domácí se osvobozují, hosté se následně provinili ofsajdem

Vyloučeni: Martin Kečkeš (SOK) a Marek Lupač (MBU) oba 2+2 min za hrubost
V témže čase došlo ke střídání brankářů v hostující brance. Petra Hrušku nahradil David Honzík

24:20

Moravské Budějovice právě vstřelily branku!

Žihadla se prosazují i ve hře 4 na 4. JAN TROJAN doslova vydoloval puk zpod ležícího Hrušky,který jej nedostatečně pokryl betonem. Asistence: Jiří Peroutka

24:02

Společně vyloučeni Tomáš Sýkora (SOK) a David Horký (MBU) oba 2 min hrubost

22:36

Domácí využívají přesilovku. Po kombinaci na jeden dotek se prosadil MARTIN GOTTLIEB. Asistence: Roman Sechovec

21:34

Kamil Tvrdek (SOK) 2 min podražení

21:30

Smolná branka pro domácí. Střelu u nulového úhlu zvedl hostující hráč do vzduchu a zhruba ze tří metrů padl puk za záda Dusíka. Střelcem branky označen JAKUB FLEK. Asistence: Lukáš Vrána

20:50

Domácí se nepřesnou přihrávkou vyhnali z útočného pásma, stejně tak později i hosté

20:01

Sokolov,který přijel do Budějovic s některými hráči extraligových Varů, se rychle ujal vedení. Domácí byli od poloviny třetiny aktivnější a zaslouženě vyrovnali. Druhé dějství začne asi v 17:44 hod

06:43

EDUARD KADELA převzal puk na obranné modré, vyhnul se dvěma hráčům a nad rameno brankáře vyrovnal. Asistence: Michal Vlašín, Roman Sechovec

00:43

Sokolov z prvního útoku skóruje, když z mezikruží švihem překonal domácího brankáře JAKUB FLEK. Asistence: Otto Novák

00:25

Peroutkova střela od modré minula pravou tyč

00:22

Zakázané uvolnění Sokolova

00:01

Ledová plocha je připravena, čekáme na nástup aktérů utkání, které začne přibližně za 5 minut

HC Moravské Budějovice 2005: Dusík, (Šťastný) – Jakeš, Sobotka, Randa, Peroutka, Sechovec, Vlašín, Latner, Forman – Přidal, Vantuch, Trojan "C", Dostál, Matějka "A", Barták, Paták, Lupač, Gottlieb, Telesz, Horký, Kesner, Kadela.

HC Baník Sokolov: Hruška, (Honzík) – Rohan, Kvapil, Přindiš, Schusser, Troška, Gombár, Kečkeš, Novák – Sýkora, Dobřemysl "C",Švec, Vrána, Flek, Vaněk, Tvrdek "A", Kuběna, Rohan, Csamango, Říha, Račanský "A"

Rozhodčí: Slavka R.- Klein T., Linhart L..
Baník sbírá body téměř ve všech utkáních.

Hosté nasbírali v dosavadním průběhu sezóny 18 bodů. S prázdnou odešli pouze z ledu Řisut, kde prohráli v normální hrací době. V ostatních utkáních dokázali vybojovat vždy minimálně jeden bodík do tabulky. V minulém kole v domácím prostředí podlehli kolínským Kozlům 2:3 až po samostatných nájezdech.

Žihadla předvedla dokonalý obrat v domácím utkání proti Ledním Medvědům.

Žihadla bodují zejména v domácím prostředí, kde slavila tříbodová vítězství nad Kláštercem a Klatovy. S týmem Řisut slavili domácí vítězství v prodloužení. V posledním kole před domácím publikem sice moravskobudějovičtí prohrávali po dvou třetinách 0:3, ale třemi zásahy ve třetí třetině srovnali stav a obrat ve vývoji dokonali v prodloužení vítěznou trefou Telesze.

Sestavy z posledního utkání

HC Moravské Budějovice 2005:
Šťastný (Máj) – Jakeš,Sobotka, Randa, Peroutka, Sechovec, Vlašín, Latner, Prkna – Přidal, Vantuch, Trojan, Dostál, Matějka, Barták, Paták, Lupač, Gottlieb, Telesz, Horký, Kesner.

HC Baník Sokolov:
Hruška (Honzík) – Prošek, Kvapil, Přindiš, Schusser, M. Rohan, Gombár, O. Novák, Troška – Dobřemysl, Sýkora, Švec, Vrána, Flek, Vaněk, Kuběna, T. Rohan, Csamangó, Říha, Račanský, Tvrdek.

Vzájemné zápasy

2013/2014

HC Baník Sokolov – HC Moravské Budějovice 2005 2:1

HC Moravské Budějovice 2005 – HC Lední Medvědi Pelhřimov 2:4

Utkání Žihadel s Baníkem začíná na zimním stadionu v Moravských Budějovicích v 17 hodin.

3:4

Branky a nahrávky: 7. Kadela (Vlašín, Sechovec), 23. Gottlieb (Sechovec), 25. Trojan (Peroutka) – 1. Flek (Novák), 22. Flek (Vrána), 40. Flek (Vaněk), 50. Flek

Hockey Club Moravské Budějovice 2019: Dusík, (Šťastný) – Jakeš, Sobotka, Randa, Peroutka, Sechovec, Vlašín, Latner, Forman – Přidal, Vantuch, Trojan "C", Dostál, Matějka "A", Barták, Paták, Lupač, Gottlieb, Telesz, Horký, Kesner, Kadela.

HC Baník Sokolov: Hruška, (25 Honzík) – M. Rohan, Kvapil, Přindiš, Schusser, Troška, Gombár, Kečkeš, Novák – Sýkora, Dobřemysl "C",Švec, Vrána, Flek, Vaněk, Tvrdek "A", Kuběna, T. Rohan, Csamango, Říha, Račanský "A"

Rozhodčí: Slavka R.- Klein T., Linhart L.