01.11.2014, 15:00 • Minsk Ice Palace • Alan Šrámek (@TramekCZ)

Tipsport: 1.88 3.9 3.35 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Československá stopa

Lukáš Krajíček (Minsk) 0+0, 1 střela, čas na ledě 22:40

Ivan Švarný (Minsk) – do utkání nezasáhl (17:19:18)
Je dobojováno. Ve třetí části jsme sledovali výbornou obranu Sibiru, který nepustil Dinamo téměř do ničeho a nakonec ještě sám udeřil brankou Kugryševa z přesilové hry. S konstatováním, že Novosibirsk vítězí v Minsku 4:1, se s Vámi loučím.

60:00

59:21

Hosté ujeli dva na jednoho. Sannikov nahrával kotouč před prázdnou branku Gubinovi, který ovšem netrefil domácí klec.

58:42

Gimajev si poradil s dotírajícím Meleškem.

58:01

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:24

Do zakončení bekhendem se dostal Monja, jehož pokus zastavil Nogačjov bruslí.

56:47

Novosibirsk se dostává jednoduše ze svého obranného pásma. Nic nenasvědčuje tomu, že by se mělo odehrát do konce utkání nějaké drama.

56:10

Domácí přežili oslabení a mají ještě necelé čtyři minuty na to, aby s výsledkem trošku pohnuli.

55:35

I tentokrát se kotouč nachází za brankou Koskinena.

54:59

Od modré vypálil Kugryšev a Haugen nevěděl, kde má kotouč. Ten odpálili domácí obránci do bezpečí.

54:10

Konec domácím nadějím? Za podražení je vyloučen Nick Bailen a Dinamo jde do čtyř.

53:29

Nogačjov zklidňuje hru ve svém obranném pásmu. Ovšem domácí by měli spíše přidat směrem dopředu.

52:28

Hra se nyní odehrává převážně ve středním pásmu, kde mají kotouč na hokejkách hostující hráči.

51:17

Minsk se dostal do pásma, kde sevřel svého soupeře. Šinkevič se opřel do kotouče na modré čáře, ale trefil prvního bránícího hráče před sebou a puk se odrazil do středního pásma.

50:39

Střelu Kugryševa po zemi kryje svým pravým betonem Lars Haugen.

50:01

Domácí mají posledních deset minut na to, aby s výsledkem něco udělali.

49:29

Sibir hraje v plném počtu.

49:07

To se podařilo až nyní Ryanu Vescemu, na jehož pokus si počkal Koskinen.

48:55

Domácí jsou sice v pásmu, ale za celou dobu neohrozili branku Novosibirsku.

48:14

Sibir se brání bez větších obtíží. Dinamo ještě nevystřelilo na Koskinena.

47:38

Dnešní utkání sleduje 14 692 diváků.

47:29

Za podražení vyfasoval dvě minuty hostující Enlund. To je šance pro domácí.

46:37

Hosté hrají ve velké pohodě, kterou jim dodala čtvrtá branka.

KUGRYŠEV - 1:4

45:45

Sibir právě vstřelil branku!
Hosté využívají přesilovou hru a odskakují opět na rozdíl tří branek. Za záda Haugena dorazil kotouč do prázdné branky DMITRIJ KUGRYŠEV. Asistence: Patrik Hersley, Konstantin Alexejev.

45:13

Ryan Vesce je vyloučen na dvě minuty za podražení a hosté budou hrát dvě minuty v početní převaze.

44:02

Nahození Zacharova ze středního pásma končí ve výstroji Koskinena.

43:15

Kulakovov byl příliš rychlý a ocitl se v postavní mimo hru.

42:37

Sibir zodpovědně brání a nikam se nežene.

42:10

Nahození Kaljužnyje končí v lapačce hostujícího mága.

41:39

Domácí hráči operují kolem branky, kterou střeží Koskinen. Ten musel zasahovat proti pokusu Bailena.

40:57

Třetí třetina je zatím ve znamení mnoha nepřesností, kteřré jistě nepřidávají na kvalitě utkání.

40:06

Na buly byli úspěšnější hrči Dinama, kteří se ihned ženou do útočné třetiny.

40:01

Je za námi druhá perioda, ve které nejprve poslal hosty do tříbrankového vedení Ožiganov. Domácí si vzali následně oddechový čas. Ke konci třetiny se domácím dokonce podařilo snížit zásluhou Kulakova.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:41

Hosté jsou v útočném pásmu, ale tam bojují v rohu o kotouč.

39:01

Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

KULAKOV - 1:3

38:41

Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
Jenže domácí se dostali opět rychle do pásma, Ellison našel křížem ALEXANDRA KULAKOVA, který vymetl pavučinu v pravém horním rohu. Asistence: Matt Ellison, Jevgenij Nogačjov.

38:34

Nyní je kotouč dokonce ve středním pásmu.

38:10

Dinamo je v pásmu, kde kombinuje, ovšem bez střeleckého efektu.

37:44

Před koncem druhé třetiny si zahrají přesilovou hru domácí. Střelec třetí branky, Ožiganov, je vyloučen na dvě minuty.

37:03

Po střele jednoho z hráčů Dinama, končí kotouč v ochranné síti. Pravděpodobně ho tečoval někdo z Novosibisku.

36:18

Hra se zklidnila po předchozích minutách, které byli více "akční".

35:36

Sibir se v pohodě brání a čeká na chyby v obraně domácích.

34:41

Na pravé straně vystřelil tahem Sergej Šumakov, jehož pokus si pohlídal Lars Haugen.

34:15

Hosté se ubránili a po delší době se hraje v plném počtu na obou stranách.

33:37

Domácí mají veliký problém projít skrze obranu Novosibirsku.

33:07

Hosté se brání zatím velmi dobře. Sibir již hraje ve čtyřech hráčích.

32:15

Hosté jdou do tří. Šumakov je potrestán na dvě minuty za hákování.

32:15

Dinamo se provinilo ofsajdovým postavením.

31:11

Je tu další mela za hostující brankou. Tentokrát se do ní zapojilo více hráčů. Na dvě minuty je vyloučen Kugryšev s Bailenem. Oba dva si odsedí dvouminutové tresty za hrubost.

30:38

Vyloučen je domácí Ryan Vesce a na druhé straně vyfasoval dvouminutový trest Maxim Ignatovič. Oba dva borci jsou vyloučeni za hrubost.

30:38

Koskinen musel zasahovat po střele Ellisona. Následně se strhla menší mela před hostující brankou.

29:47

Dmtrij Monja zakládá další útok hostů, který končí nepřesnou ránou Kopejkina.

28:50

Ačkoliv již přesilová hra skončila, tak pokračují hráči Sibiru v náporu.

28:16

Oddechový čas pro domácí.

OŽIGANOV - 0:3

28:16

A hosté početní výhodu využívají. Sannikov našel přesně hůl IGORA OŽIGANOVA, který se nemýlil a poslal hosty do tříbrankového vedení. Asistence: Stepan Sannikov, Sergej Šumakov.

27:31

Z hostujícího tlaku pramení vyloučení Pavla Razvadovskije, který si jde na dvě minuty odpočinout za podražení.

27:14

Třetí formace hostů dostala soupeře pod tlak. Vše musel vyřešit Haugen, když zalehl kotouč.

26:42

Dmitrij Kugryšev se snažil prokličkoval skrze dva obránce, ale kotouč mu sjel z hokejky.

25:23

Dinamo se dostalo do útočného pásma, kde chvíli motalo hlavy obráncům Sibiru. Ti se nakonec ke kotouči dostali a poslali ho ven z pásma.

24:14

Na druhé straně se dostal na levé straně do zakončení Vesce. Jeho střela tahem ovšem úspěch neslavila.

23:12

Před branku si sjel Mamašev, který svou ranou minul pravou tyčku.

22:30

Hersley je zpět na ledě a to znamená, že hosté hrají v plném počtu.

21:41

Dinamo je ovšem opět v útočném pásmu, ale na Koskinena ještě nevystřelilo.

21:18

Novosibirsk opět výborně brání a kotouč posílá daleko od své branky.

20:30

Domácí budou mít na začátku druhé části výhodu přesilové hry. Za hákování si jde na dvě minuty odpočinout Patrik Hersley.

20:01

Obě mužstva nastupují na led a druhá perioda co nevidět začne.
Je za námi první dvacetiminutovka dnešního utkání. Z kraje utkání měli domácí výhodu pětiminutové početní převahy, kterou ovšem nevyužili a tak přišel zákonitě trest v podobě gólu, kerý vstřelil Šumakov. Sibir nadále určoval tempo hry a přehrával svého soupeře. Do konce třetiny se ještě podařilo skórovat Kopejkinovi, který poslal hosty do kabin s dvoubrankovým vedením.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:24

Sibir se provinil zakázaným uvolněním a vhazovat se tak bude v útočné třetině domácích.

19:01

Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:21

Bailen se snaží rozehrát útok domácích, ale nikdo ze spoluhráčů se mu nenabízí.

17:32

Po zakázaném uvolnění domácích, se bude vhazovat v obranném pásmu domácích.

17:13

Matt Ellison vrátil kotouč zpět k domácí brance a odešel střídat.

16:13

Konstantin Zacharov vypálil na Koskinena, který jeho pokus schoval v lapačce.

15:37

Dinamo je evidentně zaskočeno a neví co s kotoučem.

KOPEJKIN - 0:2

14:44

Zpoza branky přihrával Monya na volného kapitána Sibiru, ALEXEJE KOPEJKINA, který poslal kotouč nad rameno Haugena. Asistence: Dmitrij Monja.

13:32

Koskinen si pohlídal přízemní střelu od modré čáry. Vhazovat se bude po jeho levici.

12:48

Skvělý obranný zákrok předvedl Lisovec, který za sebe nepustil Jefimenka.

11:41

Meleško nahazoval kotouč z levé strany bekhendem na branku, ale tam byl pozorný Koskinen.

11:08

Jonas Enlund se prokličkoval před domácího gólmana, ale bekhendovou kličkou ho u pravé tyče nepřekonal.

10:35

Sibir vyráží opět do útoku. Kotouč na pravé straně zavezl do pásma Šumakov, který poté nepřesně přihrál a daroval kotouč soupeři.

09:47

Domácí se snaží o rychlou odpověď, ale přes dobře pracující obranu Sibiru, se nemohou prosadit.

ŠUMAKOV - 0:1

08:39

Hosté se dostávají do vedení. Sám tváří v tvář Haugenovi se dostal SERGEJ ŠUMAKOV, který ho překonává svým blafákem. Asistence: Konstantin Alexejev, Oleg Gubin.

08:17

Kugryšev ujel po pravé straně a zavezl kotouč do pásma, kde o něj vzápětí přišel.

07:32

Bude se vylučovat na obou stranách. Na straně domácích je vyloučen Zacharov a na straně hostů si jde odpočinout Igor Ožiganov. Oba hráči dostali dvě minuty za sekání.

07:12

Pětiminutová přesilová hra je minulostí. Hosté hrají opět v pěti.

06:47

Dinamo kombinuje, ovšem bez střeleckého efektu.

06:18

Kaljužnyj se dostal do útočného pásma, kde se násldně domácí usadili.

05:44

Hosté vyhazují kotouč přes všechny čáry a domácí se musí znovu dostat do útočného pásma.

04:42

Polovina trestu je pryč a Dinamo zatím nikterak neohrozilo branku Sibiru.

04:02

Kotouč je za brankou Dinama a Novosibirsk zatím vystřídal unavenou obranou čtveřici.

03:17

Domácí jsou opět v pásmu, kde kombinují a snaží se dostat do zakončení. Hostující čtveřice zatím dobře brání.

02:44

Sibiru se podařilo vyhodit kotouč ven z pásma.

02:12

U hostující střídačky zůstal ležet na ledě Kulakov, kterého zezadu atakoval Konev. Hostující hráč dostává trest na 5 minut + do konce utkání.

01:54

Jevgenij Lisovec má kotouč za svou brankou a hledá, komu by přihrál.

01:09

Hosté jsou aktivnější a až nyní se podařilo vyhodit domácím kotouč ven ze třetiny.

00:14

Hned z kraje utkání se dostal Cheechoo do šance, ale jeho pokus vyrazil Lars Haugen.

00:01

Po následných ceremoniích budeme svědky úvodního buly dnešního utkání.
Hostující mužstvo nastoupí v bílých dresech, oproti tomu domácí oblékli dresy modré.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

HC Dinamo Minsk: Haugen (Šelepnjov) – Nogačjov, Šinkevič, Filičkin, Lisovec, Krajíček, Bailen, Goroško – Ellison, Kulakov, Drozd, Vesce, Kaljužnyj, Cheechoo, Meleško, Zacharov, Szczechura, Ušenko, Razvadovskij, Gavrus

HK Sibir Novosibirsk: Koskinen (Bespalov) – Hersley, Alexejev, Ignatovič, Konev, Gimajev, Mamašev, Ožiganov – Šumakov, Monya, Bobrov, Kugryšev, Gubin, Jefimenko, Kopejkin, Enlund, Sannikov, Koskiranta, Vorošilo, Butuzov

Rozhodčí: Bělov, Beljajev – Metalnikov, Sirotkin.

Lukáš Krajíček (Minsk)

Ivan Švarný (Minsk)

Na soupisce hostujícího celku nenajdeme žádného českého ani slovenského hráče.
HC Dinamo Minsk

Dinamo je na šesté pozici v západní konferenci, když dokázalo z jednadvaceti odehraných utkání vytěžit čtyřicet bodů, za deset výher, dvě výhry v prodloužení, výhru po samostatných nájezdech, třech proher po samostatných nájezdech, prohry po prodloužení a čtyř proher.

HK Sibir Novosibirsk

Hostující Sibir má odehráno v letošním ročníku KHL již dvacet utkání s bilancí sedmi výher, dvou výher v prodloužení, prohry v prodloužení a deseti proher. S celkovým počtem šestadvaceti bodů se Novosibirsk nachází na šesté příčce východní konference.

Jarno Koskiranta 17 (7+10)
Krásné, dobré odpoledne. Vítám Vás u sledování dalšího ze zápasů KHL, kde se dnes střetne domácí HC Dinamo Minsk, který přivítá na svém ledě HK Sibir Novosibirsk. Úvodní vhazování je naplánováno na 15:00. Sledujte dnešní onlajn přenos a buďte s námi ve hře.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

1:4

Branky a nahrávky: 39. Kulakov (Ellison, Nogačjov) – 9. Šumakov (Alexejev, Gubin), 15. Kopejkin (Monja), 29. Ožiganov (Sannikov, Šumakov), 46. Kugryšev (Hersley, Alexejev)

HC Sibir Novosibirsk: Koskinen (Bespalov) – Hersley, Alexejev, Ignatovič, Konev, Gimajev, Mamašev, Ožiganov – Šumakov, Monja, Bobrov, Kugryšev, Gubin, Jefimenko, Kopejkin, Enlund, Sannikov, Koskiranta, Vorošilo, Butuzov

Rozhodčí: Bělov, Beljajev – Metalnikov, Sirotkin

Diváci: 14 692