konec (3:0, 4:0, 4:0)

01.11.2014, 13:00 • ZS Luďka Čajky • Vojtěch Jurák

59:23

Zlín právě vstřelil branku!
Jsou dny, kdy vám do branky spadne prakticky všechno, na co sáhnete. Takový den dnes zažívá Zlín. DANIEL GAZDA přidává trefu číslo jedenáct a zřejmě tak uzavírá exhibici domácího týmu dnes na Zimním stadionu Luďka Čajky. Asistence: Dominik Schmied.

56:01

Zlínští utkání zcela ovládají a další přesilovkovou trefou zvyšují na 10:0! Šťastným střelcem je DAVID PEŠKA. Brankář Gerža jen bezmocně, ale také naštvaně rozhodil rukama. Asistence: Dominik Schmied.

55:47

Kurovský (HAV) je vyloučen na dvě minuty za sekání.

55:20

Další trefa domácího výběru. JAN MIKULEC využil toho, že zůstal sám před brankou hostů, a dopravil do sítě vyražený kotouč. Asistence: Vladimír Váňa, Jan Václavek.

51:40

Počet hráčů na ledě se však srovná. Macuh (HAV) je vyloučen na dvě minuty za podražení.

51:14

Peška (ZLN) dostal menší trest za napadení a odchází pykat na trestnou lavici.

47:42

Nenápadná akce domácích končí gólem, který vstřelil VLADIMÍR VÁŇA. Brankář Havířova je hodně nazlobený, spoluhráči mu teď příliš nepomohli. Asistence: Jan Mikulec.

41:14

Hudeček (HAV) dostává dvě minuty za sekání.

41:14

Gerža pouze vyrazil střelu jednoho ze Zlínských a puk poté poskakoval na brakové čáře. V síti ale nakonec neskončil.

38:41

Chytil (ZLN) jde na dvě minuty za hákování. Havířov má další příležitost k tomu, aby zlomil své dnešní střelecké trápení.

37:28

Další přesilovkový gól pro domácí mužsvo. DAVID PEŠKA prostřelil brankáře Geržu, který měl zřejmě zakrytý výhled, protože na střelu vůbec nezareagoval. Asistence: Jakub Sirota.

36:21

Přesilovka pro domácí. Hudeček (HAV) odchází na dvě minuty za podražení.

33:59

Rychleji to snad z obranného pásma ani nešlo. Zlínští získali po vhazování puk, Daniel Gazda vyslal do útoku VOJTĚCHA KREJČIŘÍKA a ten povedenou kličkou nedal Geržovi šanci. Asistence: Daniel Gazda.

28:44

Bainar (ZLN) dostává menší trest za držení a hosté si zahrají přesilovku.

26:29

Tak toto bylo něco, čemu se v NHL říká "Tic-Tac-Toe"! Zlínští sehráli krásnou kombinaci na jeden dotek a NICOLAS WERBIK zakončoval do zcela prázdné branky. Domácí forward dovršil hattrick a Zlín vede již o pět branek. Asistence: Michal Gago, Filip Stiksa.

25:18

Hrubá chyba Havířovských v obraně a hosté můžou být rádi, že nedostali další gól! Jeden z obránců ztratil puk před vlastní brankou, když ho vyvážel ze třetiny, a zlínský Václavek se jej zmocnil. Kotouč mu však sjel z čepele a nakonec ani nevystřelil na branku!

22:27

Domácí opět rychle využívají přesilovou hru a vedou již 4:0! JAKUB SIROTA dostal puk na modrou čáru, odkud nenápadnou střelou poslal puk do sítě. Asistence: Nicolas Werbik.

22:12

Stružík (HAV) odchází na dvě minuty za nedovolené bránění.

19:55

Obrovský závar před domácí brankou! Hned čtyři hráči hostů bojovali na vrcholu brankoviště o puk, který se tam motal mezi bruslemi mladých hokejistů! Obránci Zlína však krizovou situaci zvládli a na poslední chvíli odpálili puk pryč.

19:37

Havířov si ještě před přestávkou zahraje v početní výhodě. Krejčiřík (ZLN) dostává trest za faul loktem.

13:21

Zlín si zahraje další přesilovku, Frojda (HAV) odchází pykat za nedovolené bránění.

10:49

Havířov střídá brankáře! Václav Sonnek opouší led, nahrazuje jej Dominik Gerža!

10:49

Domácí bleskově využívají přesilovku! NICOLAS WERBIK prostřelil Sonnka, zaznamenal dnes už svůj druhý gól a navyšuje vedení Zlína na 3:0. Asistence: Jakub Sirota, David Peška.

10:35

Spálovský (HAV) dostává menší trest za faul kolenem.

09:14

Další chyba v havířovské obraně a Zlín rázem vede o dvě branky. NICOLAS WERBIK dostal puk do volného prostoru, položil si Sonnka a zavěsil puk pod horní tyčku. Asistence: Filip Stiksa.

08:31

ŠTĚPÁN FRYŠARA vyskočil z trestné lavice a hned dostal přesnou přihrávku mezi obránce. Mladý útočník na modré čáře našlápl, získal prostor a samostatný únik zakončil přesnou střelou mezi brankářovy betony. Bez asistence.

06:19

Fryšara (ZLN) odchází na trestnou lavici za vysokou hůl. Tentokrát je to Havířov, kdo si zahraje přesilovou hru.

03:14

Wróbel (HAV) je vyloučen na dvě minuty za faul loktem.

11:0

Branky a nahrávky: 9. Fryšara, 10. Werbik (Stiksa), 11. Werbik (Sirota, Peška), 23. Sirota (Werbik), 27. Werbik (Gago, Stiksa), 34. Krejčiřík (Gazda), 38. Peška (Sirota), 48. Váňa (Mikulec), 56. Mikulec (Váňa, Václavek), 57. Peška (Schmied), 60. Gazda (Schmied)

Berani Zlín: Odložilík (Ling) – Padrnos, Sirota, Váňa, Schmied, Fridrich, Budil, Gazda – Fryšara, Strmiska, Peška, Václavek, Mikulec, Krejčiřík, Stiksa, Chytil, Bainar, Gago, Dlabaja, Werbik

AZ Havířov: Sonnek (11. min Gerža) – Trombik, Frojda, Dudek, Hudeček, Kiss, Spálovský, Mrowiec – Moravčík, Wróbel, Stružík, Langer, Peterka, Hendrych, Kurovský, Němec, Macuh, Kosina, Cihlář

Rozhodčí: Dobeš – Kurtin, Vožda