HC Energie Karlovy Vary – PZ Kladno

3:0

konec (1:0, 1:0, 1:0)

01.11.2014, 13:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Michal Slavík (@slavikmichal)

Utkání končí zaslouženým vítězstvím domácí Energie, která byla lepší ve všech herních činnostech. Hosté bojovali a od většího počtu inkasovaných branech je ubránila především dobře organizovaná defenziva a solidní výkon brankáře Melančina. (15:00:34)

60:00

59:29

Melančin znovu vychytal Janatu, tentokrát předvedl efektní zákrok lapačkou.

59:00

Janata po nahrávce od zadního mantinelu trefil pravý beton gólmana.

58:09

Za podražení vyloučen Davidl Vlk (KLP).

57:28

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Pojistku na domácí vítězství v závěru přidává TOMÁŠ NGUYEN, který u tyčky v pokleku dorazil puk mezi betony brankáře. Asistence: Marek Pastyřík, Petr Vodička.

56:38

Nguyen po pohledné kličkované nahrával k druhé tyči, tam ale nikdo ze spoluhráčů nestál.

55:16

Kladenský gólman přerušil hru zákrokem proti střele od modré.

55:05

Energie operuje za brankou soupeře, do nebezpečných pozic se nedostává.

53:00

Domácí kontrolují zápas a zatím vůbec nenechávají soupeře pomyslet na nějaké drama.

52:20

Davídek schytal tvrdý čistý úder u zadního hrazení, je ale v pořádku a zapojuje se opět do hry.

50:43

Hosté mají problém dostat se z pásma, dělá jim problém domácí forčeking.

49:46

Nepřesná rozehrávka Energie a následné zakázané uvolnění.

49:29

Nápor Energie zastavila odpískaná přihrávka rukou.

48:34

Melančin neměl se střelou Nguyena od modré problémy.

47:49

Kladno v plném počtu.

47:38

Energie má tlak, ale střílí jen z dálky.

46:38

Svoboda se ocitl u odkryté tyčky, Melančin ležel rozpláclý na zemi, ale domácí útočník puk zvednout nedokázal.

46:04

Hosté jsou už ve čtyřech a navíc dostali puk z pásma.

45:49

Filip Jeřábek (KLP) dostává menší trest za hákování, Energii čeká 16 vteřin dvojnásobné přesilovky.

45:31

Hosté se nakonec osvobodili a domácí střídají.

45:06

Vodička od modré trefil tyč, Melančin při zákroku ztratil hokejku.

44:20

Na Pajkovu ránu Melančin nedosáhl a měl štěstí, že puk zaplachtil jen kousek vedle jeho tyčky.

44:04

Tomáš Jarý (KLP) tělem podrazil protihráče a dostává menší trest.

42:27

Michal Kučera zkoušel střílel zpoza obránce, mířil ale hodně nepřesně.

41:37

Kuchař lapil nahození od modré čáry a přerušil hru.

41:03

Hosté se z tlaku Energie osvobodili jen za cenu zakázaného uvolnění.

40:30

Horký po průniku podél pravého mantinelu zkoušel zakončit podél tyče, mezírku ale v postoji Melančina nenašel.

40:01

Druhé třetině opět dominovali hráči Energie kteří měli velké šance především v její první části. Gólman Melančin však jejich střelecké choutky držel na uzdě. V druhé polovině třetiny i vinou vyloučení Beera začala aktivita Varů uvadat a k vidění byl poměrně nezáživný hokej. Až v předposlední minutě skóroval domácí Trapl, a zajistil tak domácím více pohody před poslední třetinou.

40:00

39:45

Vodička od modré minul.

38:38

Z ničeho nic se před brankou Kladna objevil MARTIN TRAPL a chvíli před koncem třetiny navýšil vedení Energie. Asistence: Milan Davídek.

36:29

Opět hluchá pasáž, kdy nejsou k vidění žádné střely ani šance.

35:07

Melančin teď při těžkém zákroku ztratil hůl, chvíli byl dezorientovaný, ale nakonec skočil šipku po puku před sebou a přerušil hru.

34:52

Hostům nevyšlo založení útoku, je z toho zakázané uvolnění.

34:16

Prachař příklepem od modré trefil protihráče.

33:38

V plném počtu na obou stranách už opět tempo udává Energie.

32:36

Karlovy Vary v plném počtu.

31:58

Energie už brání soustředěně a nepouští soupeře do přesilovkového zámku.

31:14

Teď ale nepřesná střela Jizby připravila hosty o pásmo.

30:47

Hostům se v úvodu přesilovky daří a Kuchař už čelil několika těžkým střelám.

30:36

Dominik Beer (KVA) si na vlastní modré počíhal na pronikajícího Lenárta a sestřelil ho k zemi. Za úder do oblasti hlavy a krku dostává trest 2 + 10 minut.

29:59

28:54

Hostující gólman zatím střelám z dálky čelí s přehledem.

28:20

Vodička od modré tvrdým příklepem protáhl Melančina, poté ale sám ztratil puk.

27:59

Za sekání dostává dvě minutxy Adam Lenárt (KLP).

27:02

Libecajtovu střelu od modré ve vzduchu tečoval Vlk a bylo z toho velké nebezpečí pro Kuchaře, který si v této třetině zatím nesáhl na puk. K jeho štěstí skákavý kotouč zamířil vedle tyče.

26:06

Zakázané uvolnění Středočechů.

25:17

Utkání toho teď mnoho zajímavého nenabízí, pouze urputný souboj karlovarské ofenzivy s kladenskou obranou. Hraje se téměř výhradně v pásmu hostů.

23:36

Davídek dvakrát po sobě individuálně přešel přes beka, položil si gólmana, ale poslat puk za čáru už nedokázak.

22:57

Janata střílel tvrdě z velkého úhlu a brankáři hostí nadělal tento pokus problémy. Proto raději přerušil hru.

21:43

Pastyřík s Nguyenem ujeli do přečíslení dva na jednoho, druhý jmenovaný dostal nahrávku a střílel, Melančin se stihl rychle přesunout a karlovarskou šanci zmařil.

21:22

Nepřesná rozehrávka Kladna vede k zakázanému uvolnění.

20:59

Vostárek v souboji jeden na jednoho nepřešel přes domácího obránce.

20:37

Druhá perioda začáná tradičně náporem Energie.

20:01

První třetina se nesla jasně v režii domácího celku, který Kladenské nepustil k jediné nebezpečné akci. Energie má velkou územní převahu ale do mnoha gólových šancí se také nedostává, hosté bezprostřední okolí své branky brání dobře. Druhá perioda odstartuje v 13:44.

20:00

19:02

Energie v plném počtu, hosté během přesilové hry ani jednou nevystřelili.

18:24

Zakázané uvolnění Kladna.

18:14

Energie vyhodila, na Kuchaře zatím v oslabení nešla žádná střela.

17:23

Kladenští se zatím nedokázali usadit v útočném pásmu.

17:02

Tomáš Nguyen (KVA) dostává menší trest za podražení.

16:42

Beer od modré netrefil branku a jeho spoluhráči ztratili puk.

15:37

Hosté opět v plném počtu. Oslabení zatím zvládají s přehledem.

15:04

A další vyhození Kladna.

14:41

Janatova střela byla zblokována a hosté se opět osvobodili.

14:00

Hosté vytěsnili puk do karlovarského pásma.

13:37

Michal Kučera (KLP) dostává menší trest za krosček.

13:05

Kladenští se po vyhraném vhazování propracovali až před Kuchaře, vystřelit už ale nedokázali.

12:32

Zblokovaná střela domácího obránce končí vysoko v síti, další vhazování před Melančinem.

11:41

Nápor Energie pokračuje, vhazuje se v pásmu Kladna.

10:08

Celou akci založil domácí Davídek, když na vlastní modré našlápl, obešel obránce a v pásmu soupeře poslal puk k druhé tyči MICHAELU ČEJKOVI. Tomu první pokus ještě nevyšel a odkrytou branku netrefil, v následném závaru ale vše napravil a otevřel skóre utkání. Asistence: Martin Trapl.

08:25

Pastyřík opět sám s pukem v mezikruží, neměl ale ideální střelecký postoj a minul.

08:02

Horký málem využil zmatků v kladenské obraně, kdy brankář ani jeho spoluhráči nedokázali odpálit poskakující kotouč.

06:41

Vodička spálil zatím největší šanci Energie v zápase, nahrávku před branku z voleje poslal mezi betony brankáře, Melančin ale dal nohy včas k sobě.

06:01

Richard Heindl (KLP) dostává menší trest za faul kolenem, Energie si zahraje druhou přesilovku.

05:04

Kladenský Vlk střílel z pravého křídla, trefil jen nohy protihráče.

04:21

Vhazovat se nyní bude v pásmu Energie. Tam hosté zatím moc času nestrávili.

03:45

Domácí Svoboda si v pravém kruhu obkroužil obránce, táhlou střelou však zamířil mimo.

03:18

03:18

Prachařovu technickou střelu schoval Melančin v lapačce.

02:21

Energie zatím neúspěšně ostřeluje kladenskou branku.

01:45

Hosté po vyhraném vhazování vyhodili.

01:41

Střelu Pajka Melančin viděl a jistým zákrokem přerušil hru.

01:18

Martin Molčík (KLP) dostává menší trest za hákování.

01:01

Obránce Trapl tvrdě pálil od modré, trefil jen zadní hrazení.

00:08

Kuchař čelil první střele, šla však z dálky od mantinelu a nenadělala mu žádné problémy.

00:01

HC Energie Karlovy Vary: Kuchař (Grančarov) – Vodička, Vápeník, Hrůša, Beer, Pajk, Bernáth, Prachař – Chodounský, Nguyen, Trapl, Svoboda, Čejka, Pastyřík, Horký, Hauzr, Davídek, Kurfürst, Janata

PZ Kladno: Melančin (Karlík) – Heindl, Straka, J. Kučera, Vlk, Němec, Slatinský, Libecajt – Dvořák, Lenárt, Molčík, M. Kučera, Lachman, Jizba, Starý, Jeřábek, Vostárek, Vach, Mrkvička

Rozhodčí: Grech – Hynek, Gerát.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.

3:0

Branky a nahrávky: 11. Čejka (Trapl), 39. Trapl (Davídek), 58. Nguyen (Pastyřík, Vodička)

Rozhodčí: Grech – Hynek, Gerát