IHC Králové Písek – HC Dynamo Pardubice

1:3

konec (0:2, 1:0, 0:1)

01.11.2014, 14:30 • ZS Písek • Petr Eliáš (@eli_petr)

Od druhé třetiny byli Písečtí hostům z Pardubic rovnocenným soupeřem. Ve třetí třetině byl k vidění tuhý boj – nikdo nechtěl udělat chybu. A když domácí své příležitosti nevyužili, odhodlali se v závěru ke hře bez brankáře. Tu sice Východočeši nevyužili, ale v poslední minutě přesto kapitán Voženílek zvýšil na konečných 1:3. (16:30:41)

60:00

59:18

Pardubice právě vstřelily branku!
Zřejmě je rozhodnuto. DAVID VOŽENÍLEK se zmocnil mezi kruhy puku a trefil se přesně pod Hauserovu vyrážečku. Bez asistence.

59:10

Hauser se vrací do branky. Vhazuje se před ním.

59:00

Kozák si zahrál na brankáře a lapil puk mířící do branky.

58:41

Domácí hrají bez gólmana.

58:41

Oddechový čas pro domácí.

58:01

Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:55

Po zakázaném uvolnění se vhazuje před píseckou brankou.

57:48

57:31

57:02

Hra 4 na 4 víc svědčí Východočechům. Na střelu Horyny Hauser dobře viděl.

56:22

Po závaru před domácí brankou se vzahuje ve středním pásmu. Hosté byli na brankovišti až příliš aktivní.

55:48

Poměr sil na ledě se vyrovná. Za podražení si jde sednout i pardubický Dušek.

55:38

Boček od modré zamířil jen do Hauserovy lapačky.

55:31

Bednařík (PIS) si odpyká dvě minuty za podražení.

53:38

Hosté si vzali oddechový čas. Potřebují trochu víc klidu na svých hokejkách.

52:48

Iniciativy se pro změnu ujali domácí dorostenci.

51:38

Bednařík sebral puk obráncům a hnal se sám na Kloučka. Neměl ale dost klidu na přesnější zakončení.

50:40

Hosté jsou v tlaku a zamkli domácí hokejisty v obranné třetině.

49:30

Sledujeme urputný boj. Nikdo nechce udělat chybu. Týmy se ale bohužel trochu méně tlačí i do koncovky.

47:25

Voženílek našlápl od své vlastní branky a dostal se až ke střele z mezikruží, kterou Hauser vyrazil do rohu kluziště,

45:53

Zakázané uvolnění Pardubic

45:45

Klouček si stáhl ze vzduchu dlouhé nahození ze středního pásma a rychle rozehrál.

42:47

Budík nastřelil kotouč od modré čáry na Hausera. Ten jej hokejkou tečoval do ochranné sítě.

41:50

Rozehrávku Písku brzdí icing.

41:00

Závar před Kloučkem. Puk se z klubka těl objevil u pravé tyčky.

40:01

Písečtí starší dorostenci v druhé třetině ukázali, že nedají svou kůži lacino. Bednařík se po důrazu za brankou prosadil a snížil na rozdíl jedné branky. Šance na vyrovnání měli domácí šest minut před koncem, kdy dobré příležitosti nevyužili Hadrava a Bendařík.

40:00

Omluvte technický výpadek. V přesilové hře měli slibné šance Hadrava a Bednařík, ale ani jeden z nich nedokázal vyrovnat. Do konce druhé periody už jsme branku neviděli.

31:58

Za držení si jde na dvě minuty odpočinout Boček (PCE).

31:13

Až s koncem přesilovky se ke střele odhodlal Kučera, ale jeho střela neměla gólové parametry.

30:00

Ani tato přesilovka se hostů nedaří. Písečtí jsou snížení aktivní.

29:13

Za podražení je vyloučen Javůrek (PIS).

28:22

Písek právě vstřelil branku!
Tak to byla paráda. LUKÁŠ BEDNAŘÍK vybojoval puk za brankou, obtočil se kolem brankoviště s forhendem zasunul pod Kloučkovým betonem. Bez asistence.

26:29

Kubišta chtěl Hausera překvapit dorážkou z úhlu. Strážce písecké branky byl pozorný.

24:35

Písek je v plném počtu

23:47

Budík ranou z kruhu našel jen připravenou rukavici Hausera.

23:40

Hostům se nedaří rozjet kombinace. Písek vyhazuje.

22:35

Je tu první vyloučení utkání. Bednařík (PIS) – 2 minuty za podražení.

21:14

V aktivním pojetí hry pokračují Pardubice i v druhém dějství. Krejčíka v nadějné pozici zastavila domácí obrana.

20:01

V první třetině měli více ze pardubičtí starší dorostenci. Zaslouženě si vybojovali dvoubrankový náskok po trefách Horyny od modré a Voženílka zblízka. Písečtí ale také nebyli bez šance. Trefit se mohli Bendařík, Branský nebo Pixa.

20:00

17:21

Po delší době si na puk sáhl i Klouček, který podržel v rukavici nahození ze středního pásma.

16:46

Další slibná příležitost pardubického kapitána. Ten dostal přihrávku z pravého rohu před brankou, ale zblízka Hausera nepřekonal.

15:03

Hosté vedou o dvě branky. Kapitán DAVID VOŽENÍLEK byl nejrychleji u odraženého puku na brankovišti a bez problémů ho uklidil za Hauserova záda. Bez asistence.

14:18

Bednařík měl na hokejce vyrovnání. V nadějné pozici mířil do levé šibenice, ale Klouček se vytáhl rychlým zákrokem.

12:40

Pardubice pokračují v aktivitě a po vstřeleném gólu jsou pána na ledové ploše.

10:47

Východočeši zužitkovali svůj tlak a střeleckou snahu přetavili v první branku zápasu. Od modré čáry se trefil JOSEF HORYNA. Asistence: Matěj Krejčík.

09:37

Z tlaku se Jihočeši vymanili nejlepším možným způsobem. Do brejku ujeli tři proti dvěma – akci zakončil nebezpečně Bednařík, jehož střelu vyrazil Klouček ramenem.

08:33

Machalův pokus zápěstím končí v lapačce píseckého brankáře.

07:15

Horyna mířil od modré čáry dobře přes shluk těl. Hauser nic neviděl, ale k jeho štěstí puk orazítkoval jen zadní mantinel.

05:48

Bednařík zabojoval za brankou Východočechů a naservíroval kotouč na kruhy najíždějícímu Pixovi. Ten však střelou k tyči na pravý beton Kloučka nepřekvapil.

03:40

Vostarek stál u dvou zajímavých momentů. Nejprve prudkou ranou od modré těsně minul branku a pak tělem odstavil Voženílka, jenž se snažil v brejku ohrozit píseckou branku.

02:28

Hauser chytá do lapačky nahození z dálky a uklidňuje situaci před svou klecí. Vhazuje se po jeho pravé ruce.

02:15

Hraje se převážně ve středním pásmu. Po souboji teď kotouč zamířil do ochozů.

00:29

Pardubice si vypracovaly velkou šanci hned v úvodu zápasu. Voženílek našel od levého mantinelu křižnou přihrávky hokejku spoluhráče Duška, který bez přípravy pálil do Hauserových betonů.

00:01

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.

1:3

Branky a nahrávky: 29. Bednařík – 11. Horyna (Krejčík), 16. Voženílek, 60. Voženílek

IHC Králové Písek: Hauser – Stodolovský, Klochko, Rákosník, Novotný, Kozák, Radoš, Marek, Javůrek, Vostarek, Tejko, Hadrava, Torba, Branský, Polanský, Klas, Strnad, Bednařík, Pixa

HC Dynamo Pardubice: Klouček – Faltys, Horyna, Žouželka, Kučera, Mikulčák, Boček, Budík, Bureš, Krejčík, Tomaník, Petrus, Hoskovec, Roubal, Machala, Kubišta, Dušek, Voženílek

Rozhodčí: Svoboda – Oudes, Vavruška