3:2

po prodl. (0:1, 1:1, 1:0 - 1:0)

01.11.2014, 12:30 • ŠKOENERGO Aréna • Vojtěch Drbohlav (@Vojta_Drbohlav)

Tipsport: 1.75 4.5 3.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Program ve ŠKOENERGO Aréně nekončí. Již od 16:00 vám odsud nabídneme duel staršího dorostu mezi Mladou Boleslaví a Českými Budějovicemi. (14:55:50)
Boleslavští tak nakonec otočili dnešní duel a vítězí! Rozhodující branku si připsal Kotala.

62:54

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Zpoza brány se obtočil JAKUB KOTALA a prostřelil Čeňka Nováka. Domácí tak vítězí! Asistence: Lukáš Volf.

62:49

62:08

Ani Žalud nadvakrát kotouč do branky nedostal.

61:35

Hosté vyhazují.

61:17

Volfova rána jen těsně do brány neprošla

60:49

Za držení protihráče byl vyloučen na dvě minuty Tomáš Andres (SLA). Rozuzlí Boleslav utkání ještě v prodloužení?

60:44

Bruslaři se snaží rozhodnout co nejdříve. Ale Milan Průšek v útočném pásmu neuspěl.

60:01

Šedesát minut utkání nakonec rozuzlení nepřineslo, a tak se bude hrát pětiminutové prodloužení, případně samostatné nájezdy.

60:00

59:13

O puk se bojuje u mantinelu. Nejspíše v Mladé Boleslavi uvidíme prodloužení.

58:11

Hosté jsou pod tlakem, nyní musejí hasit další závar v brankovišti.

57:28

ŠKOENERGO Aréna se doslova bouří včetně trenérů Žabky a Křivohlávka. Sonnek dostal očividně pěstí, následně proti tomu David Bernad (MBL) protestoval. Jeho úsilí bylo marné a ještě byl navíc vyloučen na 10 minut za nesportovní chování.

57:28

Fantasticky si před Novákem počínal David Bernad a následně také JAN SONNEK , který sklepl osamocený puk za bezmocného Nováka. Asistence: Lukáš Volf, Jakub Kotala.

56:50

56:34

Hosté jsou v útočné třetině.

56:16

Hosté hráli v šesti. Končí jim tak přesilovka. Trest za hráčskou lavici odpyká Aleš Furch (SLA).

56:05

Jeden z hostů trefil tyč domácí branky.

55:06

Domácím se podařilo dvakrát za sebou vyhodit.

54:50

Za hostující brankou zůstává ležet jeden ze slávistů. A vylučuje se. Denis Pätoprstý (MBL) si odpyká dvě minuty za vysokou hůl.

54:30

Slavie se drží v útočném pásmu. Zatím ale příliš nestřílí.

53:29

Saňova střela byla nepřesná.

51:51

Milan Průšek se rozjel a snažil se nic nevymýšlet. I jeho ale hostující brankář, který dnes předvádí velmi dobré výkony, vychytal.

51:10

Navrátil trefuje pouze mantinel za domácí klecí.

49:53

Ačkoliv se David Bernad hodně snažil svými kličkami v útočném pásmu něco vymyslet, hosté mu vůbec nic neumožnili.

49:40

Nyní přerušil až Čeněk Novák, když ukryl ve své lapačce kotouč.

48:50

Opět se přerušuje kvůli ofsajdu. Hra je v těchto chvílích často přerušovaná.

48:03

Slávisté v ofsajdu.

46:47

Hosté jsou teď nebezpeční. Havelka to zkoušel z mezikruží a domácí brankář musel znovu přerušovat.

46:11

Furch byl rozjetý a zkoušet dostat kotouč za Růžičku, ten tuto situaci ale zvládl.

45:33

Slávisté se provinili zakázaným uvolněním.

44:21

Následuje další buly v útočném pásmu Slavie.

44:18

Oddechový čas pro domácí.

44:18

A nyní po puku skočil raději Jan Růžička, který přerušuje.

43:54

Daleko se ale nedostal. V útočném pásmu jsou opět hosté.

43:41

Hes zakládá útok.

42:52

Boj o puk podél mantinelu přerušil rozhodčí svou píšťalkou.

42:33

42:20

Tato početní výhoda se Bruslařům nedaří. Hosté byli – troufám si říci – častěji v útočném pásmu než domácí.

41:37

Drahorád vyhazuje až za branku svých protihráčů.

41:33

Domácí se ale nemohou usadit v útočném pásmu.

40:33

Na dvě minuty byl vyloučen Jan Veselý (SLA) za vysokou hůl.

40:21

Kotala nahrával Sonnkovi, druhý jmenovaný ale z blízkosti netrefil skulinku v hostující brance.

40:01

Úvod do druhé periody Bruslařům vyšel. Dvojnásobnou přesilovku zužitkoval Lukáš Volf. Boleslavští působili i nadále aktivněji než sešívaní. V závěru třetiny se však podařilo ujet Janu Veselému, který střelou o tyč překonal Jana Růžičku.
Další třetina začne přibližně ve 14:08.

40:00

39:06

Diváci mohou sledovat boje o puk podél mantinelu za Novákovou bránou.

37:38

Slavia právě vstřelila branku!
A ta byla nakonec úspěšná. Střelou o tyč branky se prosadil rozjetý JAN VESELÝ, jemuž se podařilo ujet domácím hráčům. Asistence: Filip Navrátil.

37:21

Hosté zakládají za svou brankou útočnou akci.

36:42

Nakonec se však zvedá a odjíždí na střídačku. Doufejme, že to nebude nic vážného.

36:42

Dominik Tůma byl velmi tvrdě atakován u mantinelu a leží na ledě. Je v péči zdravotnice.

35:12

Dnešní utkání sleduje 70 diváků.

34:11

V těchto chvílích jsou na kotouči více sešívaní.

33:06

Poljanyčka nabil přímo na hůl Drahorádovi, druhý jmenovaný trefil naštěstí pro domácí mantinel za domácí brankou.

32:28

Zakázané uvolnění hostů.

31:29

Ihned po buly to zkoušel Kasala, tefil ale jen Růžičkovy betony.

31:20

Tato přesilovka už domácím nevyšla podle jejich představ.

31:20

30:56

Podsedníček trefuje pouze betony Čeňka Nováka.

30:06

Drahorád nabral rychlost a řítil se na Růžičku, ten si však se skákavým kotoučem poradil.

29:20

Za držení protihráče si dvouminutový trest odpyká Lukáš Kasala (SLA).

28:31

Hostující brankář musel tentokrát vytasit lapačku.

27:50

Poljanyčka ujel hostujícím hráčům, propasovat puk za Novákova záda ale nedokázal.

26:16

Brzák z blízka minul.

26:15

25:39

Domácí mají k dispozici stále přesilovou hru a okupují útočné pásmo.

25:13

Vypadádá to na zranění kolene. Aleš Furch odjíždí za asistence svých spoluhráčů na střídačku.

25:13

Na ledě leží opět jeden ze slávistů. Už jej ošetřuje zdravotnice.

24:46

Druhý gól zápasu byl podobný tomu prvnímu. Na hostujícím brankovišti se strhl závar, který výborně využil LUKÁŠ VOLF, jenž dorážel do prázdné. Asistence: Jan Sonnek, Jakub Kotala.

24:15

Hned dvojnásobné vyloučení na straně Slavie. Aleš Furch (SLA) se provinil nedovoleným bráněním a jeho spoluhráč Lukáš Havelka (SLA) podražením. Velká příležitost pro Bruslaře.

23:23

Valova střela z otočky postrádala razanci.

22:06

Havelka střílel téměř od modré. Jeho spoluhráči ale dobře kryli výhled Růžičkovi. Nakonec však domácí brankář chytá.

21:14

Tomáš Török ležel dlouho na ledě. Nakonec však odjíždí na střídačku za pomoci zdravotnice.

20:50

Růžička si musí hned v úvodu třetiny připisovat důležité zákroky.

20:01

První třetina nabídla v Mladé Boleslavi zajímavých 20 minut. Zpočátku byli lepší slávisté, kteří si vypracovávali více šancí. Nakonec vyústily i v branku. V osmé minutě se do prázdné branky trefil Filip Navrátil, jehož zásluhou Slavie v Mladé Boleslavi prozatím vede. Na konci periody se však hra domácích zlepšila a Bruslaři několikrát zahrozili. Lukáš Volf trefil tyč a v samotném závěru orazítkoval David Bernad břevno slávistické branky.
Další třetina začne přibližně ve 13:16.

20:00

19:46

David Bernad trefil v posledních sekundách třetiny břevno!

19:37

Zakázané uvolnění Pražanů.

19:04

Závěr první třetiny se odehrává v útočném pásmu Slavie.

18:25

Tejral nahrával z otočky Furchovi. Domácí obrana si ale tuto souhru slávistů pohlídala.

17:54

Poljanyčka těsně minul.

17:06

Kapitán David Bernad to zkoušel od modré. Znovu však vynikl pouze brankář sešívaných.

16:52

Milan Průšek střílel z blízkosti. Čeněk Novák si ale poradil i s touto příležitostí Boleslavských.

16:45

Druhá přesilovka v zápase v podání Bruslařů vypadala o ěco lépe. Ani tentokrát se však domácí neprosadili.

16:41

16:20

Žalud na modré nahrával Hesovi. Druhý jmenovaný vystřelil, trefil ale jen slávistického brankáře.

15:15

Následně se tentýž hráč snažil z blízkosti doklepnout puk do branky, ani tentokrát však neuspěl.

14:55

Lukáš Volf rozezněl tyč Novákovy branky.

14:41

Za krosček byl vyloučen Karel Drahorád (SLA). Obdržel dvouminutový trest.

14:38

Bruslaři mají k dispozici výhodu.

13:58

Slávisté stále domácí jen tak k puku nepustí.

12:58

Jana Veselého si Bruslaři před brankou uhlídali.

12:41

Štosek se netrefil do Novákovy branky.

11:43

10:54

Vala míjí.

10:09

Saňa střílel od modré, trefil však pouze plexisklo.

09:43

Na trestnou lavici tentokrát putují domácí. Dominik Tůma (MBL) si odsedí dvě minuty za držení protihráče. Navýší slávisté své vedení?

09:11

I nadále jsou na puku častěji svěřenci Petra Nováka.

07:28

Před brankou Jana Růžičky si hosté vytvořili velký závar, následně zůstala domácí klec úplně prázdná, čehož využil dorážkou FILIP NAVRÁTIL, jenž bezproblémově zavěsil do prázdné branky Bruslařů. Asistence: Tomáš Andres, Michal Fortelka.

06:22

Drahorádovu střelu vyrazil Růžička svým ramenem.

05:55

Chvátalovi se nepodařilo zavézt puk do útočného pásma.

05:23

Na ledě to nyní chvíli vypadalo jako by měli sešívaní početní výhodu.

04:52

Navrátilova střela minula jen o kousek pravou tyč Růžičkovy branky.

04:41

Hosté v plném počtu. Mladoboleslavským se tato přesilová hra nepovedla.

04:15

Brzákovo nahození z dálky nemohlo Čeňka Nováka ohrozit.

03:36

Hosté jsou i ve vlastním oslabení velmi aktivní v útočném pásmu a Růžička si musel připsat několik zákroků.

03:08

Z blízkosti vystřelil Sonnek, Novák jeho střelu lapil.

02:41

Je tady první vyloučení zápasu. Za držení byl vyloučen Marek Novák (SLA) na dvě minuty.

02:10

Přímo před Růžičkou se octl nikým nehlídaný Lukáš Kasala, velkou šanci si ale nevypracoval.

01:13

Radek Pořízek střílel až od modré, i přesto měl Novák co dělat.

00:05

Úvodní buly vyhráli slávisté, kterým se ale útok nepodařilo založit.

00:01

Aktéři dnešního zápasu jsou již na modrých čarách a zápas tak za okamžik začne.
V brance Mladé Boleslavi se dnes představí i Jan Růžička, jenž odchytal minulý týden zápas Tipsport extraligy mezi Mladou Boleslaví a Spartou.

BK Mladá Boleslav: Růžička (Pechek) – Štosek, Tůma, Plíšek, Hes, Žalud, Bernad "C", Šťáva, Červinský – Průšek, Kotala, Poljanyčka, Pätoprstý, Chvátal, Podsedníček, Brzák, Borovec "A", Pořízek, Volf, Ďurač, Sonnek

HC Slavia Praha: Novák (Frodl) – Vala, Novák, Saňa "C", Havelka, Drahorád "A", Kottek, Krejčí, Červený, Veselý, Török, Kasala, Nestrašil, Fortelka, Ječný, Tejral, Andres, Furch, Navrátil "A"

Rozhodčí: Smitka – Špringl st., Špringl ml..
Vzájemné zápasy
Oba týmy se v probíhající sezony potkaly zatím jednou. Úspěšnější byli Boleslavští, kteří si z Prahy odvezli těsnou výhru 3:2.
BK Mladá Boleslav
Boleslavští měli dobrý vstup do nové sezony. Nyní se jim ale přiliš nedaří. Minulý víkend nezískali ani bod. Nejdříve prohráli ve Vítkovicích 0:4, druhý den podlehli 1:3 Třinci. Jak už bylo v řečeno v úvodu, mají domácí několik zraněných hráčů. Bude tak zajímavé sledovat, jak se s tím Bruslaři popasují.
HC Slavia Praha
Hosté z Prahy si hned v úvodu DHL extraligy juniorů vybrali svou krizi, když se jim nepodařilo v prvních deseti zápasech ani jednou bodovat. Poslední dobou však už podávají víceméně vyrovnané výsledky. Naposledy si odvezli minulou sobotu výhru 5:1 ze středočeského Kladna.
Ačkoliv je mezi oběma týmy velký rozdíl v tabulce, zápas jednoduchý rozhodně nebude. Boleslavští junioři se potýkají s rozsáhlou marodkou, díky které museli dokonce odložit čtvrteční zápas se Spartou.
Dobrý den z Mladé Boleslavi, kde je v sobotu od 12:30 na programu duel se sedmou Mladou Boleslaví a čtrnáctou Slavií Praha.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.

3:2

Branky a nahrávky: 25. Volf (Sonnek, Kotala), 58. Sonnek (Volf, Kotala), 63. Kotala (Volf) – 8. Navrátil (Andres, Fortelka), 38. Veselý (Navrátil)

Rozhodčí: Smitka – Špringl st., Špringl ml.