Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Lille OSC – AS Saint-Étienne

1:1

konec (1:0)

01.11.2014, 20:00 • Stade Pierre-Mauroy, Villeneuve d'Ascq • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 2.8 3.0 2.87 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Přímý kop Gradela

90+2

Vzal to na sebe Gradel, jeho rána Enyeamu vyděsila, přesto ji domácí gólman zvládl vyrazit!

90

Budou se nastavovat tři minuty.

90

Střídají i hosté, zahrát si jde Florentin Pogba, z trávníku odchází pomalým krokem Romain Hamouma.

86

Domácí vystřídali, odešel Michael Frey, na závěrečné minuty nastoupil Nolan Roux.

Gradel taky neproměňuje penaltu!

85

K penaltě se postavil Gradel, jenže ani on neuspěl! Enyema zvolil tu správnou stranu a ránu vyrazil!

84

Penalta tentokrát pro Saint-Étienne! Hamouma se vřítil do vápna, byl podražen Souarém a sudí neváhal!

82

Přesto Michael Frey zajel do gólmana a po zásluze obdržel žlutou kartu.

76

Žlutou kartu dostal domácí Pape Souaré.

75

Střídání v dresu Saint-Étienne, odešel Ricky van Wolfswinkel, novou tváří se stal Mevlüt Erdinç.

Origi penaltu nedává!

72

K penaltě se postavil Origi, předvedl poměrně prudkou střelu, ale Ruffier vystihl směr a ránu vyrazil!

71

Penalta pro Lille! Gueye potáhl po levé straně, po zemi nacentroval do vápna, přes Origiho se míč dostal k Freyovi a toho u brankové čáry srazil Ruffier. Sudí chvíli váhal, ale pak ukázal na penaltový puntík.

68

Nejprve ale střídání Lille. Odchází Ronny Rodelin, místo něj nastupuje Ryan Mendes.

Max-Alain GRADEL - 1:1

60

Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
A najednou je srovnáno! Hosté podnikli akci po levém křídle, po centru se k hlavičce dostal volný MARK ALAIN GRADEL a zamířil mimo Enyeamův dosah!

Bašova hlavička

59

Málem to bylo 2:0. Na centr si totiž nejvýše naskočil Baša a jeho hlavička prolétla pouze kousek vedle tyče branky Saint-Étienne!

Ruffierův zákrok

50

K míči se postavil Kjaer, krásně překonal zeď, jeho rána mířila k tyči, ale Ruffier se natáhl a střelu vyrazil!

Hlavička Tabanoua

45+1

Málem bylo srovnáno, neboť po pěkném centru se v pokutovém území zjevil Tabanou a hlavou zamířil jen o kousíček mimo!

45

Bude se nastavovat jedna minuta.

43

Ještě před rozehráním standardní situace dochází ke střídání na domácí straně, odchází právě Marcos Lopes, místo něj nastupuje Marvin Martin.

42

Několik metrů před pokutovým územím byl sražen domácí Lopes, Ismael Diomande za tento zákrok obdržel žlutou kartu.

36

Žlutou kartu za hru vysokou nohou dostal Moustapha Bayal Sall. Byla zasloužená, kopačka zasáhla Freye do oblasti krku.

Michael FREY - 1:0

16

Lille právě vstřelilo branku!
Domácí jdou do vedení. Do vápna přilétl další centr z pravé strany, MICHAEL FREY přihrál do druhé vlny, míč se k němu znovu odrazil a jeho následný střelecký pokus byl bezchybný!

13

Je tu první střídání. U hostujícího týmu nemůže pro zranění pokračovat Benjamin Corgnet, místo něj se do utkání zapojuje Allan Saint-Maximin.

Rodelinova šance

9

Obrovská šance na otevření skóre! Po centru z pravé strany se míč dostal k volnému Rodelinovi, ten si bleskově zpracoval a po zemi nebezpečně vystřelil. Ruffier jen tak tak míč lapil.

1:1

konec (1:0)

Branky: 16. Frey – 60. Gradel (Tabanou)

Karty:   76. Souaré (LIL), 82. Frey (LIL) – 36. Bayal Sall (SET), 42. Diomande (SET)

Neproměněná penalta: 72. Origi (LIL), brankář Ruffier zneškodnil – 85. Gradel (SET), brankář Enyeama zneškodnil

Lille OSC: Enyeama – Corchia, Kjaer, Souaré, Baša – Rodelin (68. Mendes), Gueye, Mavuba (C), Lopes (43. Martin) – Frey (86. Roux), Origi.
Náhradníci: Elana – Béria, Rozehnal, Martin, Traoré, Mendes, Roux.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Théophile-Catherine, Bayal Sall, Perrin (C), Tabanou – Diomande, Lemoine – Hamouma (90. Pogba), Corgnet (13. Saint-Maximin), Gradel – van Wolfswinkel (75. Erdinç).
Náhradníci: Moulin – Brison, Baysse, Pogba, Saint-Maximin, Mollo, Erdinç.

Rozhodčí: Benoît Bastien – Matthieu Lombard, Hicham Zakrani