Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Lille OSC – AS Saint-Étienne

1:1

konec (1:0)

01.11.2014, 20:00 • Stade Pierre-Mauroy, Villeneuve d'Ascq • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 2.8 3.0 2.87 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Max-Alain GRADEL - 1:1

60

Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
A najednou je srovnáno! Hosté podnikli akci po levém křídle, po centru se k hlavičce dostal volný MARK ALAIN GRADEL a zamířil mimo Enyeamův dosah!

Michael FREY - 1:0

16

Lille právě vstřelilo branku!
Domácí jdou do vedení. Do vápna přilétl další centr z pravé strany, MICHAEL FREY přihrál do druhé vlny, míč se k němu znovu odrazil a jeho následný střelecký pokus byl bezchybný!

1:1

konec (1:0)

Branky: 16. Frey – 60. Gradel (Tabanou)

Karty:   76. Souaré (LIL), 82. Frey (LIL) – 36. Bayal Sall (SET), 42. Diomande (SET)

Neproměněná penalta: 72. Origi (LIL), brankář Ruffier zneškodnil – 85. Gradel (SET), brankář Enyeama zneškodnil

Lille OSC: Enyeama – Corchia, Kjaer, Souaré, Baša – Rodelin (68. Mendes), Gueye, Mavuba (C), Lopes (43. Martin) – Frey (86. Roux), Origi.
Náhradníci: Elana – Béria, Rozehnal, Martin, Traoré, Mendes, Roux.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Théophile-Catherine, Bayal Sall, Perrin (C), Tabanou – Diomande, Lemoine – Hamouma (90. Pogba), Corgnet (13. Saint-Maximin), Gradel – van Wolfswinkel (75. Erdinç).
Náhradníci: Moulin – Brison, Baysse, Pogba, Saint-Maximin, Mollo, Erdinç.

Rozhodčí: Benoît Bastien – Matthieu Lombard, Hicham Zakrani