01.11.2014, 02:00 • Scotiabank Saddledome, Calgary • Jan Prošek

Tipsport: 2.8 3.85 2.23 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Děkuji za pozornost, dobrou noc. (04:47:45)
Jiří Hudler (CGY) 1+0, 1 střela, čas na ledě 17:01
Ladislav Šmíd (CGY) 0+1, 1 střela, čas na ledě 15:50
1. Johnny Gaudreau (CGY) 1+1
2. James Neal (NSH) 2+0
3. Sean Monahan (CGY) 1+1
To byl zápas. Domácí hokejisté o svém triumfu rozhodli v poslední třetině, kterou vyhráli v poměru 3:1. Nashville sice snížil, ale ani v závěrečné hře bez brankáře se mu vyrovnat nepodařilo.

60:00

59:59

hostující brankář musí do branky, už se nic nestane.

59:10

Hra přerušena pro přihrávku rukou.

58:50

Hosté to zkouší v šesti, hrají bez brankáře.

58:11

Času už jim mnoho nezbývá. Domácí se v pohodě brání.

57:20

Predators se snaží vyrovnat, zatím se do nějaké velké šance nemohou dostat.

56:59

hostující Matt Cullen trefil tyčku branky! K vyrovnání chybělo pár centimetrů.

56:25

Kotouč sražen do ochranné sítě, hra přerušena.

55:55

Curtis Glencross vystřelil. Bohužel pro něho přesně do míst, kde stál připravený Pekka Rine.

55:00

Hraje se posledních pět minut ve třetí třetině.

54:19

Domácí David Jones sestřelil Mika Ribeira. Vše se odehrálo podle pravidel, rozhodčí nemají důvod k přerušení hry.

53:14

Hraje se rychlý hokej, který se nepřerušuje. Mike Ribeiro minul branku soupeře.

51:42

Komerční přestávka.

James NEAL - 4:3

50:47

Nashville právě vstřelil branku!
A je tu zase drama. Využitá přesilovka znamená rozdíl ve skóre naprosto minimální. Cullen našel JAMESE NEALA, který si v koncovce poradit s velkým klidem a přehledem. Asistence: Matt Cullen, Filip Forsberg.

49:42

Gólman domácího týmu drží Flames. Roman Josi, James Neal, Matt Cullen, Roman Josi, Filip Forsberg. V tomto pořadí na něm střelci vyhořeli.

49:20

Vyloučen domácí Jiří Hudler na dvě minuty za nedovolené bránění.

49:13

Craig Smith střelou zápěstím našel pouze výstroj brankáře Jonase Hillera.

48:00

Calgary zvýšilo na důrazu, což se vyplatilo. Vede o dvě branky. Ve třetí třetině skórovalo hned třikrát, a tak otočilo stav zápasu ve svůj prospěch.

Johny Gaudreau - 4:2

46:37

Calgary právě vstřelilo branku!
JOHNY GAUDREAU poslal naprosto přesnou ránu na branku Predators. Gólman měl malinkou mezírku v postoji a domácí hráč ji dokázal trefit. Asistence: Deryk Engellan, Ladislav Šmíd.

45:09

Mike Ribeiro se dostal do šance, Hiller byl připraven a nenechal soupeře skórovat.

T.J. Brodie - 3:2

44:23

Tak tomu říkám rychle využitá přesilovka. T.J. BRODIE po parádní přihrávce měl velmi snadnou práci. Velkou zásluhu na této brance má celá přesilovková formace. Asistence: Sean Monahan, Mark Giordano.

44:16

Vyloučen hostující Matias Ekholm na dvě minuty za podražení.

43:13

Ladislav Šmíd se dostal do slušné pozice, k jeho spokojenosti chyběla maličkost – dát gól.

Jiří Hudler - 2:2

42:36

Z hranice brankoviště se prosazuje JIŘÍ HUDLER. Flames vyrovnávají stav zápasu. Celé akce předcházel tlak domácího týmu, který je zakončen brankou. Asistence: Markus Granlund, Johnny Gaudreau.

42:34

Gaudreau nedokázal překonal brankáře Pekka Rinneho.

42:02

Calgary je aktivnější v útočné hře, na střely vede 20:17, ovšem proměňování šancí mu nejde podle představ.

41:13

Zakázané uvolnění domácího týmu vrací hru na druhou stranu kluziště.

40:01

Úvodní vhazování třetí třetiny vyhrál Wilson nad Granlundem.

40:01

Ve druhé třetině jsme viděli celkem tři branky. 25. Monahan (Wideman, Glencross) – 26. Smith (Ellis, Ekholm), 32. Neal (Ribeiro). Díky tomu tedy vedou hostující hokejisté o jednu branku nad svým soupeřem.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:50

Už se nic nestane.

39:12

Vhazování ve středním pásmu, které Roy vyhrál nad Byronem. Třetina se v poklidu dohrává.

38:23

Forsbergova rána Hillera nezaskočila. Brankář si puk pohlídal.

38:00

Hrají se poslední dvě minuty druhé třetiny. Aktivnější jsou domácí hokejisté.

36:09

Švýcarský gólman Flames schoval odražený puk pod svojí lapačkou, jeho unavení kolegové tak můžou střídat.

35:39

Hra pokračovala vhazováním před Hillerem, který předvedl důležitý zákrok proti šanci Forsberga.

35:28

Hiller si musel pohlídat svou pravou tyč, kde se snažil dotlačit puk do branky Beck. Povedlo se mu to a na řadu přichází reklamní brejk.

34:58

Calgary se evidentně snaží vyrovnat, poslední střídají jsou domácí hodně aktivní.

34:26

Engelland nahodil od modré čáry, Rinne raději vyrazil do rohu hřiště.

33:39

Ferland převzal dlouhou přihrávku od Brodieho, poté ale zajel za branku, kde narazil na obranu soupeře.

32:59

Ekholm nepřestřelil předním stojícího obránce.

32:40

Weber vybojoval puk ve vlastní třetině a posunul jej do středního pásma.

32:16

Predator opět v útočném pásmu, Hiller a jeho spoluhráči se mají co ohánět.

James NEAL - 1:2

31:09

Hosté dávají druhou branku a otáčí průběh zápasu. Po zakázaném uvolnění Flames se vhazovalo u Hillera. Ribeiro vyhrál buly přesně na JAMESE NEALA, který neotálel, a rychlým švihem poslal puk mezi betony gólmana. Asistence: Mike Ribeiro.

30:17

Zakázané uvolnění Nashvillu Predators.

29:57

Ferland už to měl na střelu, v poslední chvíli mu ale puk utekl za Rinneho svatyni.

29:28

Predátoři svým napadáním dělají Calgary velké problémy, domácí tým se nemůže dostat přes střed hřiště.

28:41

Jonas Hiller si musel připsat další zákrok a podržet tak svůj tým.

28:35

Calgary si může oddechnout, kotouč vylétl ze hřiště a hra musela být přerušena.

28:15

Skvělé střídání první formace Nasvhillu, Ribeiro s Nealem ostřelují branku Hillera o sto šest.

27:16

Na druhé straně od modré nepřesně střílel bývalý hráč New Jersey, Anton Volčenkov.

26:49

McGrattan pálil ihned poté, co uviděl volný puk. Brankáře soupeře ale nepřekonal.

26:29

Pekka Rinne si střelu Davida Jonese bez potíží pohlídal. Následuje komerční přestávka.

Craig SMITH - 1:1

25:30

Predátoři se z inkasovaného gólu nesložili a rychle vyrovnávají na 1:1! Před brankou se k odraženému puku dostal CRAIG SMITH, který neměl problém s přehozením betonu ležícího Hillera. Asistence: Ryan Ellis, Mattias Ekholm.

25:13

Forsbergovo zakončení už bylo zbytečné, čárový sudí signalizoval ofsajd.

24:45

Domácí se ihned hnali do dalšího útoku, po přihrávce Granlunda se ale Ferland neprosadil.

Sean MONAHAN - 1:0

24:23

Nabídnutá početní výhoda je využitá a Flames se ujímají vedení. Ostrou střelu Widemana vyrazil Rinne pouze před sebe, kde se pohotovou dorážkou prosadil SEAN MONAHAN. Asistence: Dennis Wideman, Curtis Glencross.

23:40

Calgary si zahraje první přesilovou hru, za nedovolené bránění brankáře je vyloučen Colin Wilson.

23:40

Už poněkolikáté v utkání zachránila bránící tým tyč, tu horní nyní nastřelil Roman Josi!

23:18

Z pravého kruhu zkusil štěstí Colin Wilson, leč nemířil přesně.

22:55

Nyní už to zakázané uvolnění bude, následuje buly v útočném pásmu Nashvillu.

22:28

Hudler dojížděl puk aby zabránil icingu, u zadního mantinelu si s ním ale poradil Roman Josi.

21:58

Střelu Smitha úspěšně zablokoval Wideman, který ale přišel o hokejku.

21:06

Glencross se parádně protlačil až před branku, bekhendem na Rinneho ovšem nevyzrál.

20:30

Jokinen přenechal puk Wilsonovi, Hiller ale střelu z osy hřiště chytil.

20:01

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:55

O poslední střelu první části se postaral Neal, jehož pokus Hiller betonem vyrazil.

19:15

Giordano nacentroval před Rinneho, z menšího závaru ale žádná větší šance nevznikla.

19:00

Poslední minuta první třetiny.

18:46

Hned tři hráči Nashvillu se řítili na jediného obránce, Josimu ale puk odskočil od hokejky a celá akce byla zazděna.

18:13

Zpoza kruhů nebezpečně pálil Neal, k brankáři ale jeho pokus neprošel.

17:39

Po nahození Monahana se kotouče opět ujali hostí, kteří jsou v posledních minutách aktivnější.

16:59

Zakázané uvolnění Predátorů z Nashvillu.

16:30

Ellis napřáhl k dělové ráně z pravého kruhu a rozezvučel brankovou konstrukci, od které puk vylétl mimo hřiště.

16:20

Bouma protlačil puk na Bolliga, ten o něj ale přišel ihned po přechodu útočné modré.

15:52

Rychlý protiútok Predátorů na poslední chvílí zastavil Giordano, který si od publika vysloužil velký aplaus.

15:20

Ani jeden ze dvou pokusů v podání Forsberga nebezpečný nebyl.

15:05

Po střele Brodieho se jeden z domácích hráčů dostal k dorážce a Rinnemu pomohla tyč!

14:26

Tvrdá rána Derea Roye letěla mimo branku, Hiller zasahovat nemusel.

14:05

Tahle rozehrávka Calgary moc nevyšla, po icingu se hra vrátí před Hillera.

13:50

Wideman drží kotouč za svou brankou a čeká na dostřídání.

12:56

Parádní individuální akce Johnnyho Gaudreaua gólem neskončila, jeho střelu Rinne vychytal!

12:40

Střela od Volčenkova byla tečovaná, gólman Calgary i přesto puk vyrazil.

12:19

Sean Monahan z dobré pozice branku vůbec netrefil.

12:06

Filip Forsberg vypálil z téměř nulového úhlu, Hiller si svou pravou tyč pohlídal.

11:37

James Neal dostal od obránců hodně prostoru, z pravé strany ale mířil jen do hrudníku Hillera.

10:39

Krátce po komerční přestávce je hra znovu zastavena, Predators se provinili dalším postavením mimo hru.

10:31

Smithova střela z pravého křídla k Hillerovi neprošla, o pár vteřin později se Nashville dostal do ofsajdu.

09:47

Predátorům se nedaří usadit v útočném pásmu, hráči soupeře je okamžitě vytlačují zpět do střední třetiny.

08:44

Hudler s Granlundem operovali u zadního mantinelu, k žádnému zakončení ale nedošlo.

07:41

Glencross se vřítil do útočného pásma, přihrávka na Monahana ovšem neprošla a Nashville vyhodil.

07:12

Setoguchi rychlým švihem Rinneho nepřekvapil.

06:58

První minuty moc záživný hokej nepřinesly, o dvě střely více zatím má tým Calgary.

00:01

Calgary Flames: Hiller (Rämö) – Brodie, Giordano, Wideman, Russell, Engelland, Šmíd – Ferland, Granlund, Hudler – Jones, Monahan, Glencross – Setoguchi, Byron, Gaudreau – McGrattan, Bouma, Bollig

Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Weber, Josi, Jones, Volchenkov, Ellis, Ekholm – Neal, Ribeiro, Forsberg – Smith, Roy, Cullen – Back, Wilson, Jokinen – Nystrom, Gaustad, Bourque..

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Calgary je desáté v tabulce NHL. Odehrálo 11 zápasů (5-4-2) a získalo 12 bodů. Hned trio hráčů vede kanadské bodování týmu. TJ Brodie, Mark Giordano a Joe Colborne. Mezi třemi tyčemi se střídají Jonas Hiller a Karri Ramo.
Nashville je na šestém místě tabulky NHL. Odehrál 9 zápasů s bilancí 6-1-2. Vybojoval 14 bodů.Mike Ribeiro a Filip Forsberg jsou se sedmi body nejproduktivnějšími hráči týmu. V brance dostává přednost Pekka Rinne.
Vítám Vás u zápasu Calgary Flames a Nashville Predators.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.

4:3

Branky a nahrávky: 25. Monahan (Wideman, Glencross), 43. Hudler (Granlund, Gaudreau), 45. Brodie (Monahan, Giordano), 47. Gaudreau (Engelland, Šmíd) – 26. Smith (Ellis, Ekholm), 32. Neal (Ribeiro), 51. Neal (Cullen, Forsberg)