3:2

konec (0:0, 2:1, 1:1)

31.10.2014, 18:00 • ZŠ Detva • Marek Antalík sk

56:39

Domáci majú možnosť zvýšiť vedenie, keď Blaško dostáva dve minúty za nedovolené bránenie.

53:38

ďalšie domáce vylúčenie za hru vysokou hokejkou dostáva Jozef Sládok dve minúty a hostia majú presilovku 5 na 3 84 sekúnd.

53:02

Kanil Mahdalík dostáva dve minúty za hru z vysokou hokejkou.

49:08

Daniel Neumann podrazil a dostáva dve minúty.

42:37

Ďalšie vylúčenie na domácej strane za sekanie odchádza Juraj Petro.

33:57

Ďalšie vylúčenie hostí. Kalináč dostal dve minúty za sekanie. Detva hrá 1:12 min. 5 na 3.

33:09

Domáci budú hrať presilovku po hákovaní Lantoša.

32:09

Napokon na trestnú lavicu odišli domáci Parkhouse a hosťujúci Blaško. a hrá sa 5 na 5. Hráči dostali osobné tresty.

28:50

Hostia získali presilovku po náraze Mareka Pača na mantinel jedného z hráčov hostí.

27:04

Je tu vzájomné vylúčenie. Na domácej strane odchádza Zorvan a od hostí Šúrek.

18:07

Peter Penák dostáva trest v hre za nešportové správanie a domáci budú hrať presilovku 5 min.

15:58

Za zákovanie odchádza na trestnú lavicu domáci kapitán Branislav Srnka.

10:51

Lenže prichádza ďalšie domáce vylúčenie a presilovka 5 na 3 pre hostí, ktorá bude trvať 13 sekúnd. Na trestnej lavici sedí Predajniansky.

09:04

Následne po zakončení Pakhouseho sa strhla mela pred Peksom a rozhodca z nej poslal na dve minúty domáceho útočníka. Hrá sa 4 na 3.