1. liga (SR)

HK DUKLA Ingema Michalovce – HK Gladiators Trnava

5:2

konec (1:2, 1:0, 3:0)

31.10.2014, 17:00 • Zimný štadión Michalovce • Info o změnách stavu (Dominika Haršáni Handzušová, Jakub Bobovič) sk

Trnava nedokázala s domácimi držať krok plných šesťdesiat minút. Michalovce v posledných desiatich v zápase strelili tri góly a tešia sa aj z druhej výhry nad Gladiátormi v tejto sezóne. (19:10:10)

60:00

58:06

Trnava – Jakub Závodský – dve minúty za hákovanie.

57:37

Dukla dala gól!
Expresne využíva presilovku ŠTEFAN MAJERNÍK!
Asistencie: Vladimír Urban a Milan Tkáč.

57:32

Trnava – Pavol Poláček – dve minúty za podrazenie.

54:15

Zápas sa zrejme definitívne zlomil. Zásluhou ĽUBOŠA FAJČÁKA domáci odskakujú na rozdiel dvoch gólov.
Asistencie: Richard Šechný a Tomáš Banovský.

50:00

Domáci v samom závere využívajú presilovku strelou VLADIMÍRA URBANA!
Asistencie: Milan Tkáč a Filip Podsedlý.

48:00

Trnava – Urban Demo – dve minúty za zdržiavanie hry; vyhodenie puku z hracej plochy.

46:02

Michalovce – Peter Čížek – dve minúty za údery.

45:08

Dlho ale hostia presilovku nehrali. Trnava – Adam Tahotný – dve minúty za seknutie.

44:40

Michalovce – Martin Drotár – dve minúty za hákovanie a desať minút nešportové správanie.

40:01

Začala sa tretia tretina.
Aj v tejto tretine to bola riadna prestrelka. Michalovce dokázali stav vyrovnať.
Strely na bránu: 30:27 (16:15, 14:12).