4:2

konec (0:2, 2:0, 2:0)

31.10.2014, 17:30 • Arena Mytišči - Ice Palace Mytišči • David Panuška

Tipsport: 1.9 4.0 3.22 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas mezi Atlantem a Novokuzněckem končím za stavu 4:2! Novokuzněck vyhrál první třetinu 2:0 a vypadalo to, že zápas kontrolují. Od druhé třetiny ovšem hráli jen domácí a nakonec zápas otočili. Dílčí úspěch na tom mají Sošnikov s Levickijem. (19:52:46)

60:00

59:00

Dvojice Levickij – Sošnikov rozhodla zápas, Sošnikov dal gól a na dva nahrál. Levickij to má obráceně, dva dal a na jeden nahrál.

57:59

Atlant právě vstřelil branku!
Rozhodujicí branka zápasu! Atlant potvrzuje svojí výhru. Nikita Sošnikov našel IGORA LEVICKIJHO, který dal svou druhou branku v zápase!
Asistence: Nikita Sošnikov

56:17

55:31

Potrestána hráčská lavice Novokuzněcku za příliš mnoho hráčů na ledě.

55:13

54:17

Taratuchin (ATL) fauluje a stav hráčů na ledě se srovná.

53:13

Michail Kuklev (NOV) dostává trest na dvě minuty.

52:27

Domácí kombinovali, ale bez větší šance, či slibné střely.

52:27

50:27

Denis Kurepanov (NOV) vyloučen na dvě minuty.

47:46

Domácí hrají aktivněji. Zpoza branky si vyjel jeden z domácích hráčů a trefil jen skvěle postaveného Sorokina.

47:00

Domácí fanoušci už typickým ruským pokřikem "šajbu" povzbuzují svůj tým.

45:31

A obrat dokonán! Domácí borci to teď krásně zahráli. Nikita Sošnikov nahrál přes celou šíři kluziště na IGORA LEVICKIJHO, který si počkal a zasunul puk do branky!

45:00

Hraje se v pěti na obou stranách.

43:44

O únik z levé strany se pokusil jeden z hostů. Na druhé straně zaútočil mnohem nebezpečněji Šmeljov.

43:00

Hraje se čtyři na čtyři.

42:59

Nikita Sošnikov (ATL) a Michail Plotnikov (NOV) vyloučeni na dvě minuty.

42:59

Nikita Sošnikov unikl po pravé straně a najel si před branku, kde uklouzl, pak se semlela lehčí strkanice.

42:20

Hodně opatrný začátek druhé třetiny od obou týmů.

41:33

40:01

6500 lidí sleduje dnešní utkání!
Druhá třetina byla podobná jako ta první a zároveň naprosto odlišná. Nyní střílely branky domácí a zaslouženě vyrovnali stav utkání na 2:2! Branky stříleli Kozlov se Sošnikovem.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:33

Ar'tom Dorofejev (ATL) vyloučen na dvě minuty.

38:45

Atlant sehrál výbornou přesilovku, ale gólový efekt si ponechali až po skončení této výhody! Napodruhé se prosadil NIKITA SOŠNIKOV. První střela byla zblokovaná, ta druhá také, ale i přesto skončila za zády Sorokina!
Asistence: Igor Levickij

38:43

36:43

Vyloučení na straně Novokuzněcku. Na trestnou lavici míří Malcev. Vyloučen je ovšem brankář Sorokin.

36:25

Ondřej Němec dostal puk na prostředek hřiště, ale Sorokina nedokázal překonat!

36:09

35:47

Novokuzněck až nyní vymyslel něco směrem k brance Engrena. Akce ale skončila na finském reprezentantovi, který se nenechal překonat.

34:09

Andrej Taratuchin (ATL) vyloučen na dvě minuty.

33:39

V druhé třetině zatím aktivnější domácí celek. Dočkáme se vyrovnávací branky?

32:57

32:02

Domácí skvěle kombinují, ale Sorokina nedokáží překonat podruhé.

31:04

Hosté ve čtyřech.

30:57

Nakonec se vylučuje. Gavrilyčev (NOV) jde na trestnou.

30:57

Domácí vsítili branku, která byla ovšem posunuta, rozhodčí vše řeší.

30:25

Nebezpečně pálil Česnokov nad branku

29:38

Střelu nad beton zkoušel Majorov. Sorokin s klidem chytá.

29:04

Zápas se nám přiostřuje. Dvě minuty dostal Nikita Kamalov (NOV).

27:30

Tempo hry upadá, ale hraje se více jak tři minuty bez přerušení.

25:27

Hra je teď hodně zajímavá. Nahoru dolů. Oba týmy mají šance na skórování.

23:53

Krásnou branku dává domácí celek! Arťom Česnokov posunul puk na VJAČESLAVA KOZLOVA, který si pohrál s brankářem – zasunul mu puk mezi betony!
Asistence: Arťom Česnokov, Roman Rukavišnikov

23:10

Oba hráči jsou vyloučeni na dvě minuty.

23:10

Ansel Galimov ošklivě srazil jednoho z domácí hráčů na mantinel. S odplatou přišel Sošnikov a hostujicího hráče povalil na zem.

22:49

Atlant se osvobodil a střídá.

22:40

22:10

Nyní již zaujmuli přesilovkou formaci.

21:00

Hosté se ještě nedokáží usadit v útočním pásmu.

20:40

Vyloučen je domácí Kozlov.

20:19

Uběhlo dvacet sekund z druhé třetiny a vhazuje se u Engrena.

20:01

Týmy jsou připraveny na druhou třetinu.
První třetina dnešního zápasu patřila hostům. Ti již od druhé minuty vedli zásluhou Plotnikova. I po vstřelené brance byl Metallurg lepším týmem a mohl udeřit i v oslabení. Druhé branky se nakonec dočkali až šest sekund před zaznění sirény. Branku dal po pohledn akci Michail Kuklev.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:54

Metallurg Novokuzněck právě vstřelil branku!
Nádherná akce Novokuzněcku! Michail Kuklev poslal puk na Ryan Stoau, který si najel před branku a zpátky ho vrátil MICHAILOVI KUKLEOVI, který zasunul do odkryté klece!
Asistence: Ryan Stoa

19:00

Hraje se poslední minuta první třetiny.

18:34

Hra je nyní neurovná. Nepřesné přihrávky jsou na pořadu dne.

16:20

Další nadějná šance domácích. Sorokin vyrazil puk před sebe, ale tam žádný z hráčů netrefil poloodkrytou branku, ale jen brankáře Metallurgu.

14:55

Puk před branku dostal domácí střelec Engqvist, ale nenašel skulinku mezi Sorokinem a tyčkou.

13:33

Atlant ve vlastní přesilovce nic nevymyslel a mohl být rád, že Engren uspěl proti úniku.

13:14

12:36

Po pravé straně ujel jeden z hostujicích hráčů, přičemž si před brankou Engrena stáhl puk na levou stranu a zakončil. Engren byl nyní připraven!

11:14

Sergey Sentyurim (NOV) si odpyká dvouminutový trest.

10:28

Metallurg delší dobu kroužil okolo branky Engrena, ale nakonec z této šance nic nevytěžil.

08:58

Nadále aktivnějším celkem jsou hosté z Novokuzněcku.

08:05

Po levé straně zaútočil jeden z hostujicích hráčů, ale ani on bekhendem nepřekvapil Engrena.

07:21

Kombinačně zahráli i hosté, ale svou akci překombinovali.

05:49

Do protiútoku se vydali domácí, ale ten skončil úspěšným zákrokem Sorokina.

04:28

Hra se uklidnila. Oba týmy hledají způsob jak překonat obránce.

03:37

Hosté aktivnějším celkem. Domácí se zatím hledají.

02:11

Hosté využívají bleskový protiútok a vedou 0:1! James O'Brien posunul o mantinel na MICHAILA PLOTNIKOVA, který v nájezdu jeden na jednoho překonal Engrena!
Asistence: James O'Brien

01:20

Hra je zatím trpělivá.

00:01

Arénou zní ruská hymna.
A nyní vjíždějí oba týmy na led.
V Ice Palace Mytišči je již představována domácí soupiska.
Všem čtenářům přeji krásné odpoledne a doufejme, že nás bude dnešní hokej bavit!

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Atlant Moskevská oblast: Engren (Šikin) – Gillroy, Dyblenko, Němec, Dorofejev, Korobov, Rukavišnikov – Engqvist, Černov, Šmeljov – Kozlov, Majorov, Taratuchin – Potapov, Radulov, Kolcov – Voronin, Leščenko, Levickij, Sošnikov

Metallurg Novokuzněck: Sorokin (Ložkin) – Gavrilyčev, Bělochvostikov, Zotov, Kamalov, Fairchild, Kuklev, Kapotov, Skutar – Romanov, Kurepanov, Malcev – Galimov, Malinovskij, Komaristyj – Kaprizov, Kosourov, Stoa – O' Brien, Sentyurin, Plotnikob

Rozhodčí: Komarov, Cyplakov – Koršak, Černyšev.
Poslední zápasy

29.10. Atlant – Amur Chabarovsk 2:1
27.10. Atlant – Admiral Vladivostok 2:3 po prodl.

29.10. Medvěščak Záhřeb – Metallurg Novokuzněck 2:1 sn.
23.10. Metallurg Novokuzněck – HC Sochi 1:0
Statistiky

Nejproduktivnější hráči – Andreas Engqvist (10+6) – Ryan Stoa (6+6)

Nejlepší střelci – Andres Engqvist (10) – Ansel Galimov (7)

Nejtrestanější hráči – Igor Radulov (33 TM) – Michail Kuklev, Vladimir Malinovskij (oba 26 TM)
Na ledě v Ice Palace Mytišci se dnes utkají dva celky s téměř totožným počtem získaných bodů. Domácí Atlant má na svém kontě 27 bodů, hosté z Novokuzněcku bodů 26.
Ačkoliv oba celky od sebe dělí pouhý bod, jsou na zcela odlišných místech tabulky ve svých divizích.
Zatímco o bod lepší Atlant je na dvanácté pozici v západní konferenci, Novokuzněck je na šestém místě východní konference.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

4:2

Branky a nahrávky: 24. Kozlov (Česnokov, Rukavišnikov), 39. Sošnikov (Levickij), 46. Levickij (Sošnikov), 58. Levickij (Sošnikov) – 3. Plotnikov (O'Brien), 20. Kuklev (Stoa)

Rozhodčí: Komarov, Cyplakov – Koršak, Černyšev