2:3

konec (1:0, 0:1, 1:2)

31.10.2014, 16:00 • ČEZ Stadion Kladno - 2. plocha • Roman Pošta

Děkuji za pozornost a příště zase napočtenou. (18:02:38)
Třetí část nám přinesla asi nejhezčí momenty zápasu. Hostům se podařilo vstřelit vedoucí branku, ale kladenští vrhli síly do útoku a odměnou jim bylo vyrovnání. To ovšem netrvalo ani minutu a Energetici opět převrátili misku vah na svou stranu. Kladnu se nepodařilo vyrovnat ani po drtivém tlaku v závěru zápasu.

60:00

59:52

Patyk mohl zasunout do prázdné brány, ale puk mu přeskočil hokejku.

59:38

Oddechový čas pro domácí.

59:38

Za krosček je vyloučen hostující Vodička.

59:20

Kladno hraje bez brankáře.

58:40

Keszi dostal parádně nabito na volej, ale jeho dělovka minula branku Varů.

58:00

Oba týmy hrají v plném počtu.

57:36

Malý přihrákl puk Hrabíkovi, který to ale nečekal a domácí tak o puk přišli.

56:58

Čermákovo nahození minulo branku Kuchaře.

56:00

Za menší potyčku před brankou jsou za hrubost vyloučeni domácí Zelingr a hostující Pajk.

56:00

Pajk si dobře najel před branku, ale jeho pokus trefil jen vestu Stahla.

55:31

Po Veberově střele dorážel úplně volný Hrabík, ale před prázdnou brankou minul puk.

54:31

Kladenští hrají trochu nervózně a přechod do útočného pásma se jim moc nedaří.

52:59

Nepovedený útok Energetiků končí icingem.

51:21

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Hosté ale znovu vedou. MAREK PASTYŘÍK se jako blesk z čistého nebe prosmýkl kladenskou obranou a pokusem od modré čáry zaskočil brankáře Stahla, který tuto střelu hodně podcenil. Bez asistence.

50:59

Kladno právě vstřelilo branku!
Ale Kladno nakonec srovnává. Keszi pálil z dobré pozice mezi kruhy, ale jeho střelu Kuchař vyrazil pouze před zcela volného PETRA PATYKA, který pohotově dorazil puk do sítě. Asistence: Vincent Keszi.

50:27

Kladnu se vůbec nedaří rozehrávka a hráči se spíše pouštějí do zbytečných kliček.

49:52

Ani Hrabíkovi se nepodařilo prokličkovat obranou hostí.

48:55

Domácí bojovali v rohu hřiště, ale ani jednomu z nich se nepodařilo přihrát puk před branku.

47:31

Janeček se zkoušel probít obranou Varů, ale na přesilu tří hráčů neměl nárok.

46:47

Kiml byl velmi tvrdě poslán k ledu Janatou, ale nakonec se dokázal postavit na brusle.

45:35

Varští jsou teď opravdu v laufu a kladenští se mají co ohánět aby jim stačili.

43:44

Ale další šanci už hosté využívají. Svoboda vybojoval puk v rohu hřiště a předložil ho na výborně rozjetého JIŘÍHO JANATU, který šikovnou bekhendovou kličkou překonává Stahla. Asistence: Kamil Svoboda, Ondřej Pajk.

43:08

Obrovská hrubka obrany Kladna, které ujeli Hauzr s Nguyenem. Hauzr mu puk svěle předložil ale Nguyen netrefil branku.

41:23

Patyk si skvěle obhodil Pajka a pak zkoušel bekhednem ohrozit Kuchaře, ten byl ale pozorný.

40:35

Další slibná šance Svobody, ale jeho šikovná teč končí pouze za brankou.

40:12

Svoboda se prosmýkl mezi kladenskými beky, ale střela mu nesedla podle představ.

40:01

Druhá perioda pokračovala podobně jako ta první. Ani jeden z týmů si nevytvořil jasnou převahu a útoky se převrací z jedné strany na druhou. V závěru se však Energetikům povedlo využít přesilovku a ve třetí třetině se začně skoro od nuly.
Další třetina začne přibližně v 17:27.

40:00

39:46

Hrabík pálil z otočky, ale pouze do betonů Kuchaře.

38:31

Hosté nakonec využívají přesilovku. Vodičkovi se podařilo udržet puk v útočném pásmu a poté ho přihrál JIŘÍMU JANATOVI, jehož výstavní střela vymetla všechny pavučinky ve Stahlově brance. Bez asistence.

38:05

Pajkovi v poslední chvíli ujel koutouč v dobré pozici.

37:31

37:05

Patyk ve skrumáži před Kuchařem puk do branky neprocpal.

36:43

Za hru vysokou holí odchází za katr kladenský Veber.

36:01

Davídek výborně vybojoval puk v útočném pásmu a předložil ho Janatovi, jenž ve velké šanci přestřelil.

35:31

Prachař likvidačním zákrokem sestřelil Okegawu. Dvě minuty za vražení na hrazení.

35:17

Icing Rytířů.

34:15

Horký se ocitl v obrovské šanci, ale v tváří v tvář Stahlovi nejdříve netrefil branku a z dorážky trefil pouze beton kladenského brankáře.

33:32

Zakázané uvolnění Karlových Varů.

32:50

Nguyenův pokus končí vysoko nad horní tyčkou.

31:47

Svoboda, který byl ve skvělé pozici mezi kruhy, trefil jen brusle bránícího Chládka.

30:48

Svoboda po návratu z trestné lavice ujížděl domácí obraně, jeho střela ale neměla gólové parametry.

30:37

30:11

Bláhův propagační pokus končí v lapačce Kuchaře.

29:08

Havelka znovu chyboval na modré a hostům se podařilo vyhodit puk.

28:37

Za vyhození puku mimo led dostává trest varský Svoboda.

28:09

Další vyhození Varanů.

27:30

Kladno chybovalo na modré a hosté toho využili.

26:55

Za držení dostává trest hostující Pastyřík.

25:42

Nahození od modré končí v rukavici brankáře Stahla.

24:43

Davídkovu střelu vyrazil Stahl vyrážečkou.

24:15

Janatovu dobrou střelu obětavě zblokoval Veber.

23:26

Ofsajd Varů.

22:46

Nejdříve Keszimu ujel puk v dobré pozici, poté vyslal Havelka tvrdou ránu, ale tento pokus Kuchař skvěle zneškodnil.

21:26

Janatovi se zasekl puk na modré čáře a jeho akci zastavil ofsajd.

20:40

Hosté opět pokračují v útočné aktivitě, ve které končili první třetinu.

20:01

V první třetině jsme sledovali velice vyrovnaný boj, ve kterém nebyl ani jeden tým lepší. Za celou dvacetiminutovku jsme neviděli skoro žádnou vyloženou šanci. Jedna akce se ale Kladnu povedla a po Patykově brance odcházejí do kabin s jednobrankovým vedením.
Další třetina začne přibližně v 16:44.

20:00

20:00

19:59

Čejkovo nahození od modré končí ve výstroji Stahla.

19:25

Další osvobození domácích.

18:26

Kladenští vyhazují.

18:00

Za nedovolené bránění je potrestán kladenský Čermák.

17:37

Janeček se šikovně probíjel přes obranu hostů, ale poslední klička mu nevyšla a přišel tak o koutouč.

16:47

Hosté jsou inkasovanou brankou trochu zaskočeni a vrhají všechny své síly do útočení.

15:20

Krásná akce Kladna. Janeček získal puk ve středním pásmu, se kterým se rozjel po levém křídle, nádherně si vyjel na střed odkud poslal parádní přihrávku na PETRA PATYKA, jemuž stačilo pouze nastavit hůl. Asistence: Petr Janeček, Vincent Keszi.

14:06

Domácí se dostali do pěkné šance, ale útočníci se nedomluvili a jejich útok zastavil ofsajd.

13:36

Po Kesziho nepovedené akci jdou do protiútoku hosté.

12:30

Vápeník byl teď tvrdě sestřelen u své střídačky, naštěstí se postavil na nohy.

11:30

Čejkova rána jen těsně minula branku Stahla.

10:25

Další akce Okegawy, ale znovu bez úspěchu.

09:17

Janatův projektil míří vysoko nad branku.

08:10

Hrabík hledal před brankou Bláhu, jeho záměr ale přečetl Kuchař.

07:07

Ani jednomu z týmů se přesilová hra nepovedla.

06:55

06:11

05:46

Havelka mohl vyslat do úniku Kesziho, jeho přihrávka ale nebyla přesná.

04:55

Za držení odchází na trestnou varský Trapl.

04:30

Traplova dělovka minula branku Stahla.

04:11

Kladno jde do třech. Za vyhození puku mimo hřiště je potrestán domácí Chládek.

03:35

Svoboda byl sám mezi kruhy, nemířil však přesně.

03:15

Veber v posledním chvíli zastavil protiútok soupeře. Bohužel za cenu držení, dvě minuty pro kladenského beka.

02:30

Okegawa se šikovně uvolnil, ale na jeho přihrávku nikdo ze spoluhráčů nereagoval.

01:35

Varští hrají od začátku utkání velice tvrdě a domácí se po každém souboji musejí zvedat z ledu.

01:06

Kladenští se pokoušeli o rozehrávku, tu však zastavila pevná obrana hostů.

00:30

Již od úvodních sekund přebírají iniciativu hosté.

00:01

Oba týmy se letos střetli již dvakrát. V prvním utkání na domácím ledě ovládli kladenští poměrem 3:0. Odveta na karlovarském ledě zase po výsledku 3:1 vyzněla pro Energii.
Hostující Karlovy vary se drží v tabulce na 4. místě. V posledním kole porazili varští na svém ledě pražskou Slavii 3:2 v prodloužení. Na čele klubového bodování se nacházejí útočníci Martin Trapl a Michael Čejka.
Kladno je zatím se 34 body na 3. místě tabulky. Vposledním zápase kladenští porazili kladenskou PZku 9:2. Jednoznačným lídrem Kladna a i celého kanadského bodování soutěže je Petr Patyk, který má na svém kontě 15 branek a stejný počet asistencí. O pár bodů zpět se drží útočník Vincent Keszi.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

2:3

Branky a nahrávky: 16. Patyk (Janeček, Keszi), 51. Patyk (Keszi) – 39. Janata, 44. Janata (Svoboda, Pajk), 52. Pastyřík

Rytíři Kladno: Stahl (Jiroušek) – Havelka, Malý, Šíma, Veber, Zelingr, Chládek, Kiml – Řepka, Sagan, Patyk, Okegawa, Keszi, Čermák, Janeček, Hrabík, Borkovec, Bláha

HC Energie Karlovy Vary: Kuchař (Špírek) – Vodička, Vápeník, Beer, Pajk, Bernáth, Prachař – Chodounský, Nguyen, Trapl, Svoboda, Čejka, Pastyřík, Horký, Hauzr, Davídek, Prošek, Janata

Rozhodčí: Jílek – Frodl, Coubal