Liga juniorů

Mountfield HK – HC Chrudim

5:1

konec (2:0, 2:0, 1:1)

26.10.2014, 12:00 • Zimní stadion v Hradci Králové • Ondřej Novotný (@NovotOndra)

48:06

Chrudim právě vstřelila branku!
Chrudimi se podařilo vstřelit první branku. Petr Kostkan vystřelil od modré a před Ašenbrennerem puk tečoval za jeho záda ONDŘEJ KARÁSEK. Asistence: Petr Kostkan, Miloš Kalous.

44:09

Mountfield právě vstřelil branku!
Domácí se dokázali dnes už popáté prosadit. JIŘÍ UHLÍK zužitkoval odražený puk v útočné třetině a zaznamenává tak v dnešním utkání hattrick – 5:0. Bez asistence.

34:24

Naopak, dalšího rychlého útoku využívají hráči domácího Mountfieldu. LUKÁŠ NEDVÍDEK si na hostující bránu najel z pravého křídla a nekompromisně zakončil. Po Jiřím Uhlíkovi tu tak máme dalšího dvoubrankového střelce. Asistence: Jiří Uhlík.

31:41

Branku ale nakonec střílí domácí hráči. Pěknou přihrávku dostal od Ondřeje Kovářů JIŘÍ UHLÍK, který hned sklepl pukl mezi nohy Cvrčka. Asistence: Ondřej Kovářů.

15:59

Dlouhá kombinace přihrávek napříč třetinou nakonec znamená druhou branku. Na vzdálenější tyčku dostal puk Lukáš Nedvídek, který ho ještě přenechal přesně na osu středu brány JIŘÍMU UHLÍKOVI. Asistence: Lukáš Nedvídek, Lukáš Bezděk.

09:43

Pravidlo nedáš – dostaneš se nyní znovu potvrdilo. Hned z následujícího protiútok vyvezl puk z pásma Piegl, přihrál ho do středu kluziště na Uhlíka. Ten však puk ještě v útočné třetině přenechal LUKÁŠOVI NEDVÍDKOVI, jenž výstavní střelou o břevno posílá Hradec do jednobrankového vedení. Asistence: Jiří Uhlík, René Piegl.

5:1

Branky a nahrávky: 10. Nedvídek (Uhlík, Piegl), 16. Uhlík (Nedvídek, Bezděk), 32. Uhlík (Kovářů), 35. Nedvídek (Uhlík), 45. Uhlík – 49. Karásek (Kostkan, Kalous)

Mountfield HK: Ašenbrenner (Veselý) – Plášil, Faltýnek, Skála, Suda, Bezděk, Miškář, Hercig, Uhlík, Dudák, Kovářů, Kocián, Kratochvíla, Nedvídek (C), Malinský, Kastner, Michálek, Jebavý, Piegl, Synek, Pavlík. Trenér: Aleš Krátoška

HC Chrudim: Cvrček ( Peřina) – Bečev, Bohuněk, Burkoň, Haltuch, Jiruška, Kalous, Karásek, Kohoutek, Kopečný, Kostkan, Koreček, Machač, Meier, Pilař, Polák J., Polák O., Štěpánek, Tichý. Trenér: Jiří Polák