1. liga (SR)

HK 95 Považská Bystrica – PHK Prešov

3:2

konec (0:1, 1:1, 2:0)

26.10.2014, 17:00 • Zimný štadión, Považská Bystrica • Info o změnách stavu (Lukáš Rusňák (@@_liksa_)) sk

60:00

Koniec zápasu. (19:16:14)

56:42

Trest dostáva na dve minúty aj Ján Zlocha za bitku.

56:42

Navyše hrdina zo zápasu s Detvou, Igor Jaroš inkasuje desať minút za nešportové správanie, čo znamená, že si už dnes nezahrá.

56:42

Prešovčania nezvládajú stretnutie s absolútnym outsiderom ligy a Igor Jaroš aktuálne oslabil svoj tím, nedovolené bránenie.

54:16

Považská Bystrica dala gól!
Posledný tím tabuľky sa dostáva do vedenia v stretnutí s lídrom z Prešova, už v hre piatich na piatich sa o gól postaral SLAVOMÍR HRIŇA.

Asistencie: Marián Koleda

53:09

Domáci tím sa doťahuje na súper vďaka gólu JÁNA ZLOCHU v presilovke, ktorý vyháňa Kobeľu z lavice trestov.

Asistencia: Slavomí Hriňa.

51:05

Dušan Kobeľa inkasuje 2+2 minúty za hru so zdvihnutou hokejkou, čo dáva Považskej Bystrice obrovskú šancu na to, aby sa dotiahla na súpera.

47:30

Domáci tím sa ubránil oslabeniu a naďalej je v hre o dôležité body s lídrom tabuľky.

45:30

Jaroslav Filo oslabuje Považskú Bystricu, za podrazenie ho rozhodca vylučuje na dve minúty.

44:30

Vzájomné vylúčenie na oboch stranách, keď za nedovolené bránenie si odpykajú trest domáci Marián Koleda a hosťujúci Martin Hájnik.
Po druhej tretine vedú Prešovčania na strely 24:18, hoc domáci prestrieľali v druhej tretine favorita 11:8 najskôr vďaka presilovým hrám.

40:01

Začala sa tretia tretina.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

38:58

Domáci tím znížil náskok hostí na rozdiel jediného gólu, keď sa presadil IVAN ŠVANTNER.

Asistencie: Patrik Ligas, Marián Mikuš

35:57

Za vyhodenie puku dostáva trest Prešovčan Marcel Pavlovský.

34:57

Ľubomír Chovan je vylúčený za sekanie, Prešovčania sa budú brániť minútu v trojici proti štyrom a ďalšiu minútu v hre 5 na 4.