2:2

konec (2:1)

26.10.2014, 14:30 • Pavel Škopek

Tipsport: 1.72 3.66 4.55 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas je u konce a oba týmy se nakonec rozejdou smírně s jedním bodem. Do druhého poločasu vstupovali domácí s vedením 2:1. Jenže v 52. minutě se nechal vyloučit Duarte a Gent tak hrál dlouhou přesilovku. Tu hosté, konkrétně Rafinha, využili v 63. minutě a srovnali tak na 2:2. Domácí se dokázali soupeři i v deseti vyrovnat, vstřelit mu gól již však ne. Ani Gent už branku nepřidal a zápas tak končí remízou 2:2. Ode mě je to dnes vše a já se s vámi loučím. (16:31:12)

90+5

90+4

Ryan teď musel několikrát zasahovat.

90+1

Oularé šel s balónem do šestnáctky, ale přes bránící stopery nepřešel.

90+1

Nadějná situace Clubu se rodila před Selsem. Vše skončilo po špatné Vazquezově přihrávce.

88

Miličevič to zkusil z dálky, ale nezamířil přesně.

87

Silva dobře vystřelil, Sels byl ale pohotový a ránu vyrazil.

86

Club si vybojoval roh a Oularé hecuje diváky.

85

Poslední výměna také u hostí. Hřiště opouští Lepoint a na závěr utkání přichází Pollet.

82

Poslední změna přichází na straně Grugge. Gedoze střídá Vazquez.

81

Střídání KAA Gent: Odchází Raman a na poslední minuty se do hry zapojuje Saief.

78

Domácí Club je jako pod zámkem. Dokáže nepolevit tlaku Gentu?

75

Pěkně rušno teď bylo na malém vápně před Ryanem, stopeři Clubu však nepřipustili ztrátu míče.

74

Raman dobře pálil z otočky a Ryan musel být ve střehu.

72

Soumahoro se po krásném průniku dostal do šestnáctky a předal míč Depoitrovi. Ten nastřelil pouze hráče před sebou.

70

Soumahoro dostal míč do vápna, pro odražený balón si došel Neto, který při střele podklouzl a nezamířil tak přesně.

68

Foket je potrestaný žlutou kartou.

67

Druhé střídání domácích, odchází autor všech branek Clubu Tom De Sutter a na trávník sprintuje Oularé.

RAFINHA - 2:2

63

Gent právě vstřelil branku!
Velká chyba Ryana znamená vyrovnání hostů. Miličevič rozehrával přímý kop, balón přistrčil RAFINHOVI, který vystřelil z dálky a balón se dostal až za Ryanova záda! 2:2.

61

KAA Gent střídá: odchází Dejaegere a přichází Soumahoro.

61

Fernando vyslal De Suttera, který opět dokázal dopravit balón do sítě. Přihrávku, kterou dostal od Fernanda, zpracovával v ofsajdu.

59

Miličevičův balón do šestnáctky musel likvidovat Ryan.

57

Gedoz chytře rozehrál přímý kop a Silva dokázal balón dostat do sítě. Byl ale v ofsajdu, gól tedy neplatí.

56

Refaelov strčil Ramana, u balónu zůstávají hosté.

55

Domácí sahají so sestavy, odvolávají Izquierda, místo něhož nastupuje Silva

53

Miličevič rozehrával přímý kop, balón poslal přímo do koše Ryana.

Duarteho nedovolený zákrok

52

Duarte nestíhal dozadu a Ramana zastavil faulem, za který vidí červenou kartu a je vyloučen.

51

Fernando se ocitl v ofsajdu.

50

Geršon fauloval.

49

Foket dobře centroval, Lepoint sklepával balón do brány nepřesně.

46

Raman hledal cetrnem hráče v bílém před Ryanem, obrana Clubu si všechny pohlídala.

46

První půle je za námi a Club vede doma nad Gentem 2:1. Hosté vstoupili do utkání lépe a už ve 13. minutě šli do vedení po zásluze Miličeviče. Hra potom hodně ztratila na tempu. Ve 33. minutě se ale prosadil De Sutter a bylo vyrovnáno 1:1. Stadion se probudil stejně tak, jako domácí hráči. V závěru poločasu přidal svůj druhý gól De Sutter a od 44. minuty vedli domácí 2:1. Za tohoto stavu budou týmy nastupoval do druhého poločasu, který začne přibližně v 15:36.

45+3

45+2

Meunier si narazil s Izquierdem a zkusil vystřelit. Jeho pomalá rána skončila mimo.

Tom DE SUTTER - 2:1

44

Bruggy právě vstřelily branku!
Club rozehrával rohový kop. Balón od Gedoze se dostal k nikým nehlídanému TOMOVI DE SUTTEROVI, který svým druhým gólem otáčí skóre na 2:1 pro Club!

40

Foket si ohlídal ofsajdovou hranici a zpracoval si míč. Naslepo hledal spoluhráče ve vápně, nikoho však nenašel.

38

Na druhé straně zastavil rozběhnutého útočníka KAA ofsajd.

37

Centr se nechytil a Gent hrozící pohromu přežil.

36

Gedoz si došel pro faul a domácí rozehrávají přímý kop z třiceti metrů.

35

Tribuny ožily a fanoušci jsou slyšet. Hra Clubu je také daleko ofensivnější.

Tom DE SUTTER - 1:1

33

Meunier poslal z pravé strany povedený centr před Selse. TOM DE SUTTER se dostal k hlavičce a gólman hostí na ni zareagovat nestačil! 1:1.

32

Již před Netovou střelou zůstal na zemi ležet Mechele po zákroku s Depoitrem. Už je ale v pohodě a zapojil se do hry.

31

Neto se dostal k zakončení, ale z bezprostřední blízkosti nastřelil pouze gólmana Ryana.

30

Izquierdo se dostal do první dnešní nadějné pozice, vystřelit nedokázal. Nahrál De Bockovi, kterému se centr nepovedl.

29

Fernando ztratil míč, ale dostal se k němu zpět. V obléhání tří hráčů KAA si řekl o faul.

26

Hra se značně zpomalila, hraje se na obě dvě strany, ale bez střeleckých pokusů.

23

Gedoz udělal kličku, ale těsně před střelou přišel o balón.

21

De Sutter byl praštěn do hlavy, sudí ale zákrok neposoudil jako faul.

18

Pro balón z Miličevičova rohu si došel Neto, ale jeho hlavička byla nepřesná.

17

Domácí se nedostávají do hry ani po inkasované brance, a hráči Gentu je dále tlačí.

Danijel MILIČEVIČ - 0:1

13

Hosté rozehrávali přímý kop, centr se nechytil, ale odražený míč byl do šestnáctky vrácen. Na levé straně se ke střele dostal autor trestného kopu, DANIJEL MILIČEVIČ, který krásnou střelou k zadní tyči prostřelil Ryana! 0:1.

12

Ani tento kop nerozehráli domácí dobře. Ke hře se dostali hosté.

11

De Sutter byl faulovaný Rafinhou a Gedoz v rychlosti rozehrál trestný kop. Ten srazil hráč ve zdi na roh.

9

Autor kopu zvolil přímou střelu, která byla pomalá a pro Ryana byla rozcvičkou.

9

Simons fauluje a domácí tým se bude muset bránit přímému kopu.

7

Dejaegere byl v souboji hodně tvrdý, hlavní arbitr zatím podobné zákroky pouští.

4

Chyba v obraně KAA a Fernando se tak dostal ke střele. Pálil pod velkým úhlem a minul.

3

De Sutter šel do protiútoku. Byl sám na čtyři bránící hráče v bílém, kteří ho nešetřili a míče ho zbavili.

2

Gedoz si v souboji pomohl rukama a dopředu jdou hosté.

1

Utkání rozehráli domácí v modročerném, Gent je v bílém.

1

Club Brugge KV: Ryan – Meunier, Duarte, Mechele, De Bock – Fernando, Simons – Refaelov, Gedoz, Izquierdo – De Sutter
Náhradníci: De Fauw, Silva, Vazquez, Dioudis, Sobota, Vormer, Storm

KAA Gent: Sels – Foket, Rafinha, Geršon, Asare – Lepoint, Renato Neto – Miličevič, Dejaegere, Raman – Depoitre
Náhradníci: Belhocine, Pollet, Saief, Van der Bruggen, Nielsen, Soumahoro, Vandenbussche

Rozhodčí: Vertenten – Vanyzere, Nijssen.
Dobrý den, vítám vás u online sledování belgické Jupiler Pro League. Ve 12. kole se nám proti sobě postaví Club Brugge KV a KAA Gent. Domácí mají letošní ročník rozehraný dobře, s pěti vítězstvími a s pěti remízami jsou na druhém místě za Anderlechtem. Ani hráči z Gentu nemají rozehráno špatně. Clubu šlapají na paty, mají pouze o bod méně a jsou třetí. KAA poslední tři zápasy pouze remizovalo a jsou nedočkaví na další výhru, Club je ale na vítězné vlně. V tomto zajímavém duelu jsou mírnými papírovými favority domácí, jak to bude probíhat na hřišti uvidíme od 14:30, kdy zápas začíná.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.