Španělská LaLiga

Sevilla FC – Villarreal CF

2:1

konec (0:0)

26.10.2014, 19:00 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán, Sevilla • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 2.08 3.54 3.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto nakonec velmi zajímavého a dramatického utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek nedělního večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (21:01:20)
Statistiky

Držení míče: 54 % : 46 %
Střely celkem: 9:11
Střely na branku: 4:4
Rohy: 2:2
Fauly: 19:15
Je konec. Byl to zápas s dramatickým koncem, kdy ještě v 88. minutě vedli hosté 1:0, po utkání se ale raduje Sevilla. Pojďme ale popořádku. V 79. minutě se trefil střídající Vietto a dokonale zmrazil domácí tribuny. Ne tak hráče, neboť si se vrhli do útoku a v 88. minutě srovnali Suárezem. V nastaveném času navíc fauloval G. dos Santos a nabídnutou penaltu proměnil Bacca. Hosté jsou samozřejmě velmi zklamaní, naopak u domácích panuje obrovská radost.

90+5

90+5

Do pokutového území Sevilly přilétl vysoký oblouček, Beto proti němu vyběhl a v letu jej vyboxoval do bezpečí.

90+5

Hosté vhazují poblíž pokutového území, je tu možná poslední akce utkání.

90+4

Teď už hostům moc času nezbývá a musí posílat všechny míče do vápna. Jeden takový centr se stal jednoduchou kořistí gólmana Beta.

Carlos BACCA - 2:1

90+3

Sevilla právě vstřelila branku!
Ještě před chvílí měli hosté všechny body, nyní nemají ani jeden. K penaltě se postavil CARLOS BACCA, gólman skočil na druhou stranu a je to 2:1 pro Sevillu.

Penaltový zákrok dos Santose.

90+2

Penalta pro Sevillu! Tak to by byl dokonalý obrat domácích. Trémoulinas byl G. dos Santosem faulován v rohu vápna rozhodčí neváhal ani vteřinu!

90+1

Paulista je ošetřován mimo hrací plochu, domácí tak hrají přesilovku.

90

Bude se nastavovat pět minut.

89

Na trávníku leží po Suárezově zákroku Paulista a dokonce se na trávníku objevují nosítka.

88

No vida, člověk míní a důrazný hráč mění. DENIS SUÁREZ zpracoval centr z levé strany, nenechal se odstavit od míče a v polopádu usměrnil míč přesně k tyči!

87

Obrana Villarealu dobře brání, zatím to vůbec nevypadá, že by se Sevilla mohla pokoušet o bod.

85

Giovanni dos Santos chtěl znepříjemnit Betovi rozehrávku, jenže jediné, čeho dosáhl, byla žlutá karta pro vlastní osobu.

85

Suárezův centr vyrazil Asenjo, míč je nyní u půlící čáry.

84

Centr sice nebyl příliš úspěšný, přesto budou domácí pokračovat v náporu. Trémoulinas byl zastaven G, dos Santosem. Zákrok to byl diskutabilní, rozhodčí to ale vyhodnotil jako faul.