25.10.2014, 16:00 • The Hawthorns, West Bromwich • Martin Švejkar

Tipsport: 1.84 3.66 4.45 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Saido BERAHINO - 2:2

90+3

West Brom právě vstřelil branku!
SAIDO BERAHINO se přízemní střelou k tyči prosazuje ze značky pokutového kopu a ve třetí minutě nastavení srovnává na 2:2!

90+2

Domácí budou po faulu na Morrisona zahrávat pokutový kop!

90+1

Zejména kvůli dlouhému ošetřování hostujícího brankáře se nastavuje šest minut nad rámec normální hrací doby.

89

Domácí Blanco nedovoleně zastavil hostující protiútok a za faul u postranní čáry vidí žlutou kartu.

83

Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Graham Dorrans, přichází Sebastián Blanco.

82

Gardner (WBA) upadl na útočné polovině po souboji s protihráčem a vzal míč do ruky v domnění, že se jednalo o faul, s čímž však nesouhlasil rozhodčí, který mu za hraní rukou uděluje navrch žlutou kartu.

77

Obrovská šance domácích! Morrison se ve vápně naběhl na přihrávku z levé strany, ale jeho zakončení zblokoval hostující obránce, od něhož se ještě míč odrazil k Berahinovi, který ale z dálky napálil míč hodně vysoko nad bránu.

73

Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází Marouane Chamakh, přichází Adlène Guedioura.

69

Domácí Craig Gardner byl nyní kousíček od vyrovnání! Jeho střela z patnácti metrů nakonec skončila na břevně hostující brány.

66

Žlutou kartu dostává Mile Jedinak (Crystal Palace FC).

64

Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází Wilfried Zaha, přichází Jason Puncheon.

55

Po dlouhém ošetřování je nakonec brankář Speroni střídán, což se jemu samotnému nelíbí. Těžko říct, zda na střídání kvůli délce ošetřování netrval hlavní rozhodčí. Speroniho po zbytek zápasu nahradí v bráně Hennessey.

Victor ANICHEBE - 1:2

51

Domácí zahrávali rohový kop a střídající VICTOR ANICHEBE dopravil z malého vápna hlavou míč do sítě. Hosté reklamují faul na brankáře Speroniho, který schytal úder od Dawsona, ale rozhodčí gól uznal. Speroni je nyní ošetřován.

46

Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Stéphane Sessègnon, přichází Victor Anichebe.

45+2

Žlutou kartu dostává Stéphane Sessègnon (West Bromwich Albion).

Mile JEDINAK - 0:2

45+1

Crystal Palace právě vstřelil branku!
MILE JEDINAK napálil míč na druhou stranu, než na kterou skákal Foster a hosté se dostávají na samém konci prvního poločasu do dvougólového vedení!

45

Hosté šli do rychlého protiútoku, Chamakh přihrál dopředu Bolasiemu, který si běžel pro balón do šestnáctky, kde byl sražen Gardnerem a bude z toho pokutový kop pro Crystal Palace!

Brede HANGELAND - 0:1

16

Z přímáku hosté ještě neudeřili, ale po zákroku Fostera se kopal rohový kop, z něhož Belasie nacentroval míč do malého vápna, kde se mezi mnoha hráči dostal k balónu BREDE HANGELAND, který nejprve hlavičkoval pouze do obránce, ale následně z dorážky dopravil zblízka míč do brány.

2:2

konec (0:2)

Branky: 51. Anichebe (Brunt), 90+3. Berahino (pen.) – 16. Hangeland (Bolasie), 45+1. Jedinak (pen.)

Karty:   45+2. Sessègnon (WBA), 82. Gardner (WBA), 89. Blanco (WBA) – 66. Jedinak (CRP)

Držení míče: 69 % : 31 %.
Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 8:0.

West Bromwich Albion: Foster – Wisdom, Dawson, Lescott, Pocognoli – Gardner, Morrison – Dorrans (83. Blanco), Sessègnon (46. Anichebe), Brunt – Berahino.
Náhradníci: Myhill – Gamboa, McAuley, Mulumbu, Blanco, Brown, Anichebe.

Crystal Palace FC: Speroni (55. Hennessey) – Mariappa, Kelly, Hangeland, Ward – Bolasie, Jedinak, Ledley, Zaha (64. Puncheon) – Chamakh (73. Guedioura) – Campbell.
Náhradníci: Hennessey – Fryers, Guedioura, Bannan, Gayle, Doyle, Puncheon.

Rozhodčí: Clattenburg – Beck, Burt