25.10.2014, 16:00 • The Hawthorns, West Bromwich • Martin Švejkar

Tipsport: 1.84 3.66 4.45 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Saido BERAHINO - 2:2

90+3

West Brom právě vstřelil branku!
SAIDO BERAHINO se přízemní střelou k tyči prosazuje ze značky pokutového kopu a ve třetí minutě nastavení srovnává na 2:2!

Victor ANICHEBE - 1:2

51

Domácí zahrávali rohový kop a střídající VICTOR ANICHEBE dopravil z malého vápna hlavou míč do sítě. Hosté reklamují faul na brankáře Speroniho, který schytal úder od Dawsona, ale rozhodčí gól uznal. Speroni je nyní ošetřován.

Mile JEDINAK - 0:2

45+1

Crystal Palace právě vstřelil branku!
MILE JEDINAK napálil míč na druhou stranu, než na kterou skákal Foster a hosté se dostávají na samém konci prvního poločasu do dvougólového vedení!

Brede HANGELAND - 0:1

16

Z přímáku hosté ještě neudeřili, ale po zákroku Fostera se kopal rohový kop, z něhož Belasie nacentroval míč do malého vápna, kde se mezi mnoha hráči dostal k balónu BREDE HANGELAND, který nejprve hlavičkoval pouze do obránce, ale následně z dorážky dopravil zblízka míč do brány.

2:2

konec (0:2)

Branky: 51. Anichebe (Brunt), 90+3. Berahino (pen.) – 16. Hangeland (Bolasie), 45+1. Jedinak (pen.)

Karty:   45+2. Sessègnon (WBA), 82. Gardner (WBA), 89. Blanco (WBA) – 66. Jedinak (CRP)

Držení míče: 69 % : 31 %.
Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 8:0.

West Bromwich Albion: Foster – Wisdom, Dawson, Lescott, Pocognoli – Gardner, Morrison – Dorrans (83. Blanco), Sessègnon (46. Anichebe), Brunt – Berahino.
Náhradníci: Myhill – Gamboa, McAuley, Mulumbu, Blanco, Brown, Anichebe.

Crystal Palace FC: Speroni (55. Hennessey) – Mariappa, Kelly, Hangeland, Ward – Bolasie, Jedinak, Ledley, Zaha (64. Puncheon) – Chamakh (73. Guedioura) – Campbell.
Náhradníci: Hennessey – Fryers, Guedioura, Bannan, Gayle, Doyle, Puncheon.

Rozhodčí: Clattenburg – Beck, Burt