0:2 2:6, 3:6

24.10.2014, 11:12 • Radek Přibyl

Tipsport: 1.8 2.13 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

3:6

Utkání je bohužel u konce, Petra Kvitová utkání zakončila symbolicky dalekým autem a Turnaj mistryň pro ni po porážce 2:6 3:6 končí.

3:5

Jenže vzápětí nevynucenou chybou posílá míč do sítě a Wozniacká bude podávat na vítězství v zápase!

3:4

Hned první využívá, Petra poslala svůj return jen do sítě.

3:3

Petra znovu podáním mimo dvorec vyhnala soupeřku, následný úder ještě Wozniacká vrátila, ale na následující smeč neměla šanci.

2:3

Tentokrát páska pomohla Wozniacké, úder Kvitové vymrštila do vzduchu a balon bohužel doletěl až do autu.

2:2

Další nevynucená chyba. Petra poslala míč pouze do sítě a ani ve druhém setu jí výhoda brejku dlouho nevydržela.

2:1

Dobrý servis Wozniacké se kterým toho Petra nemohla moc udělat.

2:0

Krásný úder na čáru od Petry, Caroline jí míč ještě vrátila, ale Petra si mezitím doběhla na síť a jednoduchým volejem vše dokončila.

1:0

Wozniacká trefila prasátko, míč před Petrou zpomalil a mohla si tak připravit vítězný úder, který neomylně poslala k základní čáře a stejně jako v prvním setu bere na úvod soupeřce podání. Snad to dokáže potvrdit i na servisu.

2:6

Jenže naopak přišel fantastický return Wozniacké, který dopadl přesně do rohu a Caroline Wozniacká získává první set poměrem 6:2.

2:5

Petra byla ve výměně aktivnější, nabíhala na síť, čehož si všimla její soupeřka a poslala jí míč přímo pod nohy. Petra si s těžkým volejem bohužel nedokázala poradit a zahrála jej pouze do sítě.

2:3

Obrovská škoda. Petra nabíhala na síť pro volej, který ovšem zbytečně poslala do autu. Dánka hecuje fanoušky a povzbuzuje je k větší aktivitě.

2:2

Bohužel, Petra nedokázala potvrdit brejk a čtyřmi vlastními chybami darovala soupeřce svůj servis.

2:1

Dobrý return, který Wozniacká sice stihla doběhnout, ale z těžké pozice trefila pouze síť. První brejk a skvělý vstup Kvitové do zápasu!

1:1

Dobrý servis do bekhendu soupeřky, která poslala return příliš dlouhý.

0:1

Dobrý servis dánky, kterým si připravila pozici pro vítězný úder na který Petra nemohla dosáhnout.