24.10.2014, 20:05 • SH Chemik • Josef Cestr (@Hyddaw)

Tipsport: 1.7 8.6 2.46 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

60

Hranice to zkoušejí bez brankáře! (28:27) (28:27)

60

Oddechový čas je u konce, hra pokračuje. U míče jsou Hranice. Do konce zápasu zbývá 5 sekund. (28:27) (28:27)

60

Oddechový čas pro TJ Cement Hranice. (28:27) (28:27)

60

Domácí obrana fauluje pět sekund před koncem. Hodně strhující závěr zápasu! (28:27) (28:27)

60

Jedenatřicet sekund před koncem zápasu dostává dvouminutový trest hostující brankář Josef Kučerka (HRA). (27:27) (27:27)

57

Ze sedmimetrového hodu srovnal skóre zápasu Miroslav Rachač (HRA). (26:26) (26:26)

57

Marek Třeštík (HRA) přišel na hřiště a hned vybojoval sedmimetrový hod pro Hranice. (26:25) (26:25)

57

Hosté hrají v plném počtu. (26:25) (26:25)

56

Střela Jiřího Motla (LOV) ze sedmimetrového hodu končí v síti a domácí jsou znovu ve vedení. (26:25) (26:25)

56

Ondřej Havlovec (LOV) vybojoval pro Lovosice druhý sedmimetrový hod zápasu. (25:25) (25:25)

55

Na 2 minuty je vyloučen Marek Třeštík (HRA) za podražení Jana Landy ve výskoku. (24:25) (24:25)

53

Oddechový čas pro TJ Cement Hranice. (24:24) (24:24)

52

Domácí hrají v plném počtu. (24:24) (24:24)

50

Zároveň s brankou je vyloučen Jiří Motl (LOV) za bránění v brankovišti. (24:24) (24:24)

49

Marek Třeštík (HRA) proměňuje svojí šanci a náskok Lovosic už čítá pouhou jednu branku. (23:22) (23:22)

46

Sedmimetrový hod se štěstím, s odrazem od horní tyčky, proměňuje Jiří Motl (LOV). (23:20) (23:20)

46

Domácí mají výhodu sedmimetrového hodu. (22:20) (22:20)

43

Hosté hrají v plném počtu. (21:19) (21:19)

41

Oddechový čas pro HK .A.S.A. Město Lovosice. (20:17) (20:17)

41

Viktor Hastík (HRA) vyloučen na 2 minuty za protesty vůči rozhodčím. Jeden z rozhodčích ještě na lavičce hostů Hastíka uklidňuje a domlouvá mu, že příště už to bude za červenou kartu. (20:17) (20:17)

41

Hostující vedoucí týmu Martin Schober (HRA) obdržel žlutou kartu. (20:17) (20:17)

40

Na 2 minuty vyloučen Marek Třeštík (HRA). (20:17) (20:17)

40

Domácí v plném počtu. (20:17) (20:17)

38

Pavel Chroustovský (LOV) je vyloučen na 2 minuty za bránění v brankovišti. (19:16) (19:16)

38

Hosté v plném počtu. (19:16) (19:16)

36

Na 2 minuty je vyloučen hostující hráč Tomáš Mičkal (HRA). (18:16) (18:16)

34

Kučerka byl při přebírání míče Motlem skoro na polovině hřiště. hostující brankář stačil včas doběhnout od brankoviště a zlikvidovat střelu Jiřího Motla. (17:14) (17:14)

32

Landa se svojí střelou pouze rozezvučel tyč, následně Chroustovský pohořel se svým střeleckým pokusem na Magrlovi. (17:13) (17:13)

31

Hranice hrají v plném počtu. (17:13) (17:13)

29

Oddechový čas pro HK .A.S.A. Město Lovosice. (16:12) (16:12)

29

Vyloučení na 2 minuty obdržel hostující brankář Josef Kučerka (HRA). Hranice budou hrát v dvojitém oslabení minutu a 21 sekund. (16:12) (16:12)

28

Zároveň je na 2 minuty vyloučen střelec branky Viktor Hastík (HRA). (16:12) (16:12)

28

V tu samou chvíli dostává Jan Landa (LOV) žlutou kartu. (16:12) (16:12)

26

Hosté orazítkovali Arturovu levou tyč. (14:10) (14:10)

21

Oddechový čas pro TJ Cement hranice. (10:8) (10:8)

17

Střela z ruky Brože (HRA) se otřela o horní tyč a vylétla pryč ze hřiště. (8:6) (8:6)

16

Josef Jonáš (LOV) vidí žlutou kartu před svýma očima. (7:5) (7:5)

14

Žlutou kartu obdržel za domácí tým Pavel Chroustovský (LOV). (6:4) (6:4)

11

Josef Kučerka (HRA) uviděl žlutou kartu za přehnanou reakci na výrok rozhodčích. (5:4) (5:4)

9

Současně s brankou přichází žlutá karta pro Radima Brože (HRA). (4:4) (4:4)

2

Žlutou kartu uviděl Marek Třeštík (HRA). (1:0) (1:0)

Zápas nakonec začne už kolem 20:05.

Hráči Hranic jsou sice již v hale, ale rozcvička v jejich případě ještě nezačala. Zápas tedy začne kolem 20:15.

Hráči Hranic se stále nedostavili na hrací plochu, to znamená, že ještě nejsou v útrobách sportovní haly Chemik. Začátek zápasu se přesouvá na 20:00.

Autobus s hráči Hranic se nachází v koloně na dálnici D1 z důvodu vzniklé havárii osobních automobilů. Začátek zápasu je tedy odložen předběžně na 19:30. Může se však stát, že začátek zápasu se ještě o několik desítek minut posune.

28:28

HK FCC Město Lovosice: Adamík (Koňařík) – Landa, Sýkora, Motl, Havlovec, Jelínek, Chroustovský, Klimt, Hes, Berka, Semerád, Jonáš, Miko Trenér: Vladimír Šuma Asistent trenéra: Václav Toman

TJ Cement Hranice: Kučerka (Magrla K.) – Magrla P., Rachač, Hlaváč, Brož, Kobliha, Hastík, Mičkal, Samiec, Třeštík Trenér: Libor Hrabal

Rozhodčí: Radoslav Kavulič, Libor Skružný
Delegát: Miloš Kastner