konec (17:13)

24.10.2014, 20:05 • SH Chemik • Josef Cestr (@Hyddaw)

Tipsport: 1.7 8.6 2.46 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

60

Jedenatřicet sekund před koncem zápasu dostává dvouminutový trest hostující brankář Josef Kučerka (HRA). (27:27) (27:27)

55

Na 2 minuty je vyloučen Marek Třeštík (HRA) za podražení Jana Landy ve výskoku. (24:25) (24:25)

50

Zároveň s brankou je vyloučen Jiří Motl (LOV) za bránění v brankovišti. (24:24) (24:24)

41

Viktor Hastík (HRA) vyloučen na 2 minuty za protesty vůči rozhodčím. Jeden z rozhodčích ještě na lavičce hostů Hastíka uklidňuje a domlouvá mu, že příště už to bude za červenou kartu. (20:17) (20:17)

40

Na 2 minuty vyloučen Marek Třeštík (HRA). (20:17) (20:17)

38

Pavel Chroustovský (LOV) je vyloučen na 2 minuty za bránění v brankovišti. (19:16) (19:16)

36

Na 2 minuty je vyloučen hostující hráč Tomáš Mičkal (HRA). (18:16) (18:16)

29

Vyloučení na 2 minuty obdržel hostující brankář Josef Kučerka (HRA). Hranice budou hrát v dvojitém oslabení minutu a 21 sekund. (16:12) (16:12)

28

Zároveň je na 2 minuty vyloučen střelec branky Viktor Hastík (HRA). (16:12) (16:12)

28:28

HK FCC Město Lovosice: Adamík (Koňařík) – Landa, Sýkora, Motl, Havlovec, Jelínek, Chroustovský, Klimt, Hes, Berka, Semerád, Jonáš, Miko Trenér: Vladimír Šuma Asistent trenéra: Václav Toman

TJ Cement Hranice: Kučerka (Magrla K.) – Magrla P., Rachač, Hlaváč, Brož, Kobliha, Hastík, Mičkal, Samiec, Třeštík Trenér: Libor Hrabal

Rozhodčí: Radoslav Kavulič, Libor Skružný
Delegát: Miloš Kastner