0:2 0:6, 2:6

22.10.2014, 10:13 • Jiří Zabilanský (@Korb278)

Tipsport: 1.19 4.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji Vám příjemný zbytek dne a těším se u dalších onlajn přenosů, na počtenou! (11:27:32)
Máme za sebou utkání, které mělo velmi neočekávaný průběh! V prvním setu Halepová doslova smetla trápící se světovou jedničku a nadělila jí kanára. Ve druhém setu už nedělala Williamsová tolik chyb, i přesto ale prohrála 2:6 Halepová je tak zatím po dvou zápasech neporaženou tenistkou v červené skupině!

2:6

A je dobojováno! Halepová teď jen vracela míček na druhou stranu a čekala na chybu soupeřky – dočkala se, Williamsová končí utkání forhendovým úderem do pásky!

40-A

A je tu první mečbol utkání a to díky nevynucené chybě americké tenistky!

40-40

I ten je ale pryč! Williamsová zahrála míček jen do pásky a to nebyla pod tlakem! Shoda!

40-30

Halepová svou bezchybnou nátlakovou hrou donutila Serenu chybobat! Stále je tu ale jeden brejkbol!

40-15

A na světě jsou rázem dva brejkboly pro Williamsovou!

30-15

Williamsová se vydala na síť a dobře udělala, celou výměnu ukončila úspěšnou smečí!

15-15

Pokud ano, tak teď jí Williamsová svou nevynucenou chybou jen pomohla.

15-0

Halepová zkazil poměrně jednoduchý míček na síti. Že by na ní dopadla tíha okamžiku?

2:5

Konec přestávky, podávat bude Simona Halepová.

2:5

Následuje přestávka a výměna stran.

2:5

Halepová poslala míček jen do autu a to potvrdilo i jestřábí oko. Williamsová snižuje na 2:5! Po pauze ale bude podávat Halepová na vítězství v celém utkání!