KHL

Torpedo Nižnij Novgorod – Avtomobilist Jekatěrinburg

3:2

konec (1:1, 1:1, 1:0)

21.10.2014, 17:00 • Konovalenko Sports Palace • Dominik Mihailescu (@DominikMihailes)

Tipsport: 1.6 4.4 4.26 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

53:10

Antolij Golyšev se prezentoval tvrdým nedovoleným zákrokem. Od sudích dostává vyšší trest (pět minut) plus trest do konce utkání za zásah v oblasti hlavy a krku.

36:08

Alexander Rybakov dostává dvě minuty za podražení.

31:10

Sakari Salminen dostává dvě minuty za držení protihráče.

27:28

Dvě minuty za držení dostává Vladimír Galuzin. Hosté budou mít možnost změnit skóre v početní výhodě.

13:13

Dvě minuty za vražení dostává Nikita Filatov. Přesilová hra pro hosty je na světě.

3:2

Branky a nahrávky: 6. Immonen (Hietanen), 33. Nokelainen, 51. Nokelainen (Koljomin) – 9. Jemelin (Petružálek), 34. Michnov

Torpedo Nižnij Novgorod: Kasutin (Jachin) – Hietanen, Malevič, Grigorjev, Chomickij, Blažijevskij, Bernackij, Valentěnko – Salminen, Immonen, Kazionov Dim.– Nokelainen, Děmagin, Kuljomin – Filatov, Galuzin, Krasnolobodcev – Ruděnkov, Kazionov Den., Potapov

Avtomobilist Jekatěrinburg: Kovář (Fomin) – Viklund, Lepistö, Megalinskij, Metljuk, Trjamkin, Antonov, Žuravljov, Jegin – Jemelin, Simakov, Petružálek – Krysanov, Rybakov, Bumagin – Brulé, Michnov, Golyšev – Komarov, Jemelejev, Lewandowski

Rozhodčí: Vladimir Bukin, Alexander Sergejev-Sergej Šeljanin, Roman Šichanov