KHL

Torpedo Nižnij Novgorod – Avtomobilist Jekatěrinburg

3:2

konec (1:1, 1:1, 1:0)

21.10.2014, 17:00 • Konovalenko Sports Palace • Dominik Mihailescu (@DominikMihailes)

Tipsport: 1.6 4.4 4.26 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnes je to vše. Já se s vámi loučím a u příštího onlajn přenosu napočtenou. (19:13:10)
Máme za sebou utkání KHL, ve kterém domácí Torpedo dokázalo porazit Jekatěrinburg výsledkem 3:2. Za domácí se dokázal dvakrát trefit Petteri Nokelainen. Hosté se v závěru utkání pokoušeli hrát se šesti hráči, ale nic z toho nevytěžili.

60:00

58:49

Hosté to zkouší v šesti hráčích! Kovář je na střídačce!

58:49

Oddechový čas pro hosty.

53:10

Antolij Golyšev se prezentoval tvrdým nedovoleným zákrokem. Od sudích dostává vyšší trest (pět minut) plus trest do konce utkání za zásah v oblasti hlavy a krku.

KULJOMIN - 3:2

50:40

Torpedo právě vstřelilo branku!
PETTERI NOKELAINEN skóruje a dostává domácí celek do vedení! Do konce poslední třetiny zbývá už jenom něco málo přes devět minut! Asistence: Vjačeslav Kuljomin.

40:01

Máme za sebou druhou třetinu dnešního utkání. Zápas je zatím vyrovnaný a vyhrát může kterýkoliv mančaft. Domácí šli ve 34. minutě do vedení, protože v oslabení se dokázal trefit Nokelainen. Vyrovnat o minutu a půl dokázal Michnov. Stav je tedy 2:2. Poslední třetina rozhodně o dělbě bodů.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:19

Jegor Žuraljov fauloval v poslední minutě, a odsedí si tak dvouminutový trest. Verdikt zní podražení.

38:08

Jekatěrinburg nedokázal využít početní výhody.

36:08

Alexander Rybakov dostává dvě minuty za podražení.

MICHNOV - 2:2

33:54

Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
Jekatěrinburg ovšem dokázal srovnat krok. Hned po té, co skončila přesilová hra domácího celku, se dostal k puku ALEXEJ MICHNOV, který vyrovnává. Nogorod se tedy moc dlouho z vedení neradoval. Bez asistence.

33:10

NOKELAINEN - 2:1

3:2

Branky a nahrávky: 6. Immonen (Hietanen), 33. Nokelainen, 51. Nokelainen (Koljomin) – 9. Jemelin (Petružálek), 34. Michnov

Torpedo Nižnij Novgorod: Kasutin (Jachin) – Hietanen, Malevič, Grigorjev, Chomickij, Blažijevskij, Bernackij, Valentěnko – Salminen, Immonen, Kazionov Dim.– Nokelainen, Děmagin, Kuljomin – Filatov, Galuzin, Krasnolobodcev – Ruděnkov, Kazionov Den., Potapov

Avtomobilist Jekatěrinburg: Kovář (Fomin) – Viklund, Lepistö, Megalinskij, Metljuk, Trjamkin, Antonov, Žuravljov, Jegin – Jemelin, Simakov, Petružálek – Krysanov, Rybakov, Bumagin – Brulé, Michnov, Golyšev – Komarov, Jemelejev, Lewandowski

Rozhodčí: Vladimir Bukin, Alexander Sergejev-Sergej Šeljanin, Roman Šichanov