20.10.2014, 15:30 • Arena Jugra • Lukáš Podleśny (@LukasPodlesny)

Tipsport: 2.25 4.0 2.55 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Pro dnešek se s vámi loučím a přeji příjemně strávený večer. (18:12:36)
Československá stopa v utkání
Lukáš Kašpar (JUG) – 1 střela, 0+1, 18:39
Ze slovenského týmu vyberu, z důvodu velkého počtu českých a slovenských hráčů, jen výkon Ladislava Nagyho, který si připsal dvě střely, jednu branku, dvě asistence, rozhodující nájezd a na ledě strávil 21 minut a 33 sekund!
Dnešní utkání bylo velice zajímavé a žádný z týmů neměl jednoznačnou převahu.
Skóre otevřel v šesté minutě Ladislav Nagy poté, co tečoval střelu Starosty. Na tuto branku odpověděli domácí hned dvěma údery, a to v sedmé minutě Maxwell a desáté Pepeljajev.
Druhá třetina byla dlouho bez šancí až se v 37. minutě prosadil Gusev a poslal tak Jugru do dvoubrankového vedení. To však nevydrželo dlouho, protože za hosty snížil Slovinec Žiga Jeglič.
Do třetí třetiny se tak šlo za stavu 3:2, který trval až do minuty sedmačtyřicáté, kdy se prosadil hostující Mihálik.
Prodloužení rozhodnutí nepřineslo a tak musel zápas rozseknou až Nagy, který jako jediný překonal brankáře v samostatných nájezdech a Slovan si tak odváží dva body.

NAGY - 3:4

65:00

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Slovan Bratislava.
Jediným úspěšným střelcem byl LADISLAV NAGY, který tak podtrhl svůj dnešní perfektní výkon a zařídil Slovanu bonusový bod.

3. série 0:1

Poslední nadějí domácích byl Nikita Gusev, ale ten nenašel skulinu mezi betony Johana Backlunda a Slovan tak vítězí.

Jeglič mohl rozhodnout, ale proti domácímu brankáři neuspěl.

2. série 0:1

Za Jugru neuspěl ani Sergejev.

Druhým střelcem Slovanu byl Netík, ale ten trefil jen betony Gorjačevskicho.

1. série 0:1

Na druhé straně jel Kašpar, který střílel nad.

Jako první se rozjel Ladislav Nagy a přesnou střelou do horního rohu nedal brankáři šanci.

Samostatné nájezdy začínají.
Jak již jsem zmiňoval v preview, na nájezdy skončily i oba střetnutí loňské sezóny a v obou případech byl úspěšnější Slovan Bratislava. Podaří se domácím prolomit tuto nepříznivou sérii?

Na domácí straně se na samostatné nájezdy do brány postaví Stěpan Gorjačevskich, který střídá Michail Birjukova!
V prodloužení měl obrovskou šanci Magogin, jenže domácí kapitán jí pohrdl a k vidění tak bude dovednostní souboj v podobě samostatných nájezdů.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:45

...bohužel pro slovenský celek byl tento pokus neúspěšný a nájezdům se dnes nevyhneme.

64:20

Asi poslední akci rozjíždí Slovan...

3:4

Branky a nahrávky: 7. Maxwell (Kašpar), 10. Pepeljajev (Maxwell, Magogin), 37. Gusev (Larsen, Čibisov) – 6. Nagy (Starosta, Jeglič), 38. Jeglič (Nagy), 47. Mihálik (Nagy), rozh. náj. Nagy