0:0

konec (0:0)

19.10.2014, 16:30 • Wiener Neustädter Stadion • Martin Pištora

Tipsport: 3.74 3.44 1.92 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnes jsme se bohužel branky nedočkali. Navíc nám oba týmy nedokázali předvést žádnou nadstavbu, a tak zápas končí bezbrankovou remízou, která byla více či méně zasloužená. Konstatováním že zápas dvanáctého kola rakouské ligy končí remízo 0:0 se s Vámi loučím a přejí příjemný zbytek víkendu. (18:22:09)

90+3

90+2

Dobras ani tentokrát nezahrává dobrý přímý kop, protože jeho střela končí uprostřed brány.

90+1

Střídání v týmu SK Sturm Graz: ze hřiště odchází Beichler, přichází Lovrič.

Červená karta Barbarič

90

Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Barbarič (SK Sturm Graz).

90

Tieber se vydal na odvážný průnik, ale Barbarič ho zastavuje za cenu faulu a vypadá to na jeho druhou kartu.

89

Střídání v týmu SK Sturm Graz: ze hřiště odchází Djuričin, přichází Akiyoshi.

89

Sturm Graz připravuje své druhé střídání.

88

Ani tento Dobrasův centrovaný míč nekončí vážnou situací pro domácí.

87

Žlutou kartu dostává Hadžič (SK Sturm Graz).

86

Střídání v týmu SC Wiener Neustadt: ze hřiště odchází Maderner, přichází Tieber.

Djuričinova otočka

84

Po krátké pauze Sturm rozehrává druhý rohový kop v zápase a i tentokrát je z toho velká šance. Djuričin se na malém vápně dokázal otočit, ale branku minul. Stav je tedy bezbrankový.

82

Klem zkouší zaútočit po levé straně, ale Pollhammer ho zablokoval a následně zůstal ležet na hřišti a nechává se ošetřit.

81

Chybí nám deset minut do konce utkání a ani jeden z týmů nám zatím nenabídl nic co by stálo za řeč.

80

Střídání v týmu SC Wiener Neustadt: ze hřiště odchází Freitag, přichází Ranftl.

79

Schick poslal z místa dlouhý centr na malé vápno, ale stopeři domácích stále zůstávají bezchybní.

79

Žlutou kartu dostává Denner (SC Wiener Neustadt).

77

Hráči Sturmu jsou v posledních minutách ty s větší aktivitou, ale je to k ničemu, když nedokáží vymyslet žádnou nadstavbu.

76

Střela Djuričina končí na domácích obráncích. Následný vysoký míč spacifikoval brankář Vollnhofer.

75

Žlutou kartu dostává Maderner (SC Wiener Neustadt).

75

Tadič se hned zapojil do útočné akce, která končí nepřesným centrem.

74

Střídání proběhli na obou stranách. Snad nám tyto změny přinesou změny v zápase, aby bylo na co dívat.

73

Střídání v týmu SC Wiener Neustadt: ze hřiště odchází Osman Ali, přichází Schöpf.

72

Střídání v týmu SK Sturm Graz: ze hřiště odchází Schloffer, přichází Tadič.

70

Na střídačce hostujícího Sturmu se do dresu obléká Tadič.

70

Pokus o signál v podobě domácího celku končí hodně nepřesným centrem Dobrase.

69

Žlutou kartu dostává Schloffer (SK Sturm Graz).

68

Od vlastní brány rozehraje Gratzei.

67

Po krátkém ošetření domácího Rautera se znovu pokračuje ve hře.

66

Na vysoký centr nedosáhl Beichler.

64

Mimm svou hlavičku nasměroval pouze k hostům, ale Schloffer se dostal do příliš velkého úhlu, aby mohl zakončit.

63

Na druhé straně hřiště s míčem nakládá úplně stejně Rauter.
Hostující Djuričin předložil excelentní přihrávkou míč Beichlerovi, který s míčem naložil špatně a svou střelou vůbec netrefuje branku.

62

Odpískán faul Schlofferovi, ale Pollhammer svůj pád očividně přihrál.

60

Útočnou akci rozjíždí domácí Freitag, ale Klem akci přerušuje a zakládá protiútok.

59

Osman Ali fauluje na polovině hřiště a daruje míč hostům z Grazu.

58

Sturm je v těchto chvílích kombinačně lepším týmem. Tentokrát jejich kombinační akci zakončuje střelou Hadžič.

57

Žlutou kartu dostává Djuričin (SK Sturm Graz).

55

Maderner fauloval Hadžiče a jejich souboj měl u obou slovní dohru.

53

Freitag se dopustil faulu na polovině soupeře, ale rozhodčí o trestu neuvažuje.

52

Mírně aktivnější jsou, ale hosté.

51

Obraz hry se o proti prvnímu poločasu bohužel nezměnil.

Barbarič minul

50

Rohový kop Sturmu zahrával Schick. Svým centrem nalezl hlavu Barbariče, který minul bránu o pár centimetrů, ale byla to největší dosavadní šance zápasu.
Rozehrávka směřovala na Madernera, který svou střelou netrefuje branku.

49

Po Piesingerově faulu si rozehrávku standartní situace bere na starost playmaker domácích Dobras.

48

Žlutou kartu dostává Piesinger (SK Sturm Graz).

47

Sturm nastoupil do druhého poločasu kombinačně a tuto kombinaci zakončuje střelou Djuričin.

46

Tentokrát rozehrávají hosté a míč se vrací k obráncům.

46

Vše je připraveno k druhé polovině utkání.
První poločas dohrávky dvanáctého kola rakouské ligy je minulostí. Bohužel pro nezaujatého diváka je tento zápas spíše fotbalová nuda, která nepřináší žádné nebezpečné šance. Nezbývá nám jen doufat že druhý poločas přinese výrazné zlepšení.

45

Dobras se napřahuje ke střele na bránu, ale z úhlu trefuje boční síť.

43

Roh byl rozehrán do druhé vlny, ale následný centr směřuje do postavení mimo hru.

42

Po zblokované ráně O´Briena je tu další rohový kop, který si staví Dobras.

40

Rozehrávku si bere na starost Vollnhofer a následovat bude dlouhý míč.

39

Poslední minutky nám přináší zvýšenou aktivitu Sturmu Graz, ale pomezní rozhodčí pro to pochopení nemá, a tak akci zastavuje.

37

Jeho centr, ale končí v zámezí za brankou.

36

Po faulu domácího kapitána je tu nadějná situace pro hosty. Míč si k přímému kopu staví Spendlhofer.

35

Do řady rohových kopů Neustadtu přibývá další, ale Dobras dnes nemá přesné centry.

34

Zatím nejvážnější šance hostů. Djuričin se opírá do míče, který však končí vysoko nad brankou.

33

Žlutou kartu dostává Barbarič (SK Sturm Graz).

32

Moje slova se potvrzují. Djuričin centroval z pravé strany, ale jeho přízemní centr obrana domácích řeší bez problémů.

31

V hostujícím celku je nejaktivnější Schick s Djuricinem.

30

Po odehraných třiceti minutách jsme toho příliš zajímavého ještě neviděli.

28

Ali Osman se dostával do velmi nebezpečných prostorů, ale praporek rozhodčího je nekompromisní a šanci domácích zastavuje.

27

Na domácí straně rozehraje Mimm, ale brance Grazu nic nebezpečného nehrozí.

26

Útočný faul v podání Madernera a rozehrávky se ujme Gratzei.

25

Obraný zákrok předvádí Hadžič, když blokuje další střelu domácího celku.

23

Dobras je dnes velice aktivní, ale míč z levé strany přelétl své spoluhráče a dokonce i branku soupeře.

22

Hosté ač mírní favoriti utkání se snaží marně dostat k míči aby založili nějakou útočnou akci.

21

Denner se dostává ke střele i z pozice obránce a od své branky bude rozehrávat Gratzei.

20

Po dlouhé době je v permanenci i Vollnhofer, ale slabou střelu hostí v poklidu chytá.

18

Hostující obrana se brání za cenu odkopů, ale tento dolétl k Dobrasovi, který ho vrací směrem k brance, bohužel pro domácí příznivce netrefuje.

17

Centrovaný balón přilétl z pravé strany hřiště do pokutového území, ale jediného útočníka domácích nenalezl.

16

Dobras si bere na starosti další rohový kop, ale jak již je v dnešním utkání zvykem následoval nepřesný centr.

15

Máme za sebou prvních patnáct minut hry a Wiener je aktivnější i v držení míče 53-47.

13

Modří jsou aktivnější a jejich další střelu blokuje Spendlhofer.

12

Chyba hostujících hráčů v obraně. Po důrazu se ke střele dostal Rauter, ale netrefil bránu.

11

K nepřesné střele se na straně Sturmu dostal Schick.

10

Domácí zahrávali třetí rohový kop v zápase, ale ani tentokrát nevymysleli žádný nebezpečný centr.

9

Po hromadě odrazů se míč dostává až za pomezní čárů hostů a domácí z toho vytěžili rohový kop.

7

Poprvé se osmělili hosté, ale jejich akci zastavuje praporek.

5

Wiener je zatím aktivnějším týmem, ale jejich další akci zastavuje offside.

4

Další domácí kop pro domácí tým ze kterého nic nebezpečného nehrozí.

3

Rohový kop domácích skončil nepřesnou hlavičkou Dobrase.

2

Djuričin se pokusil probojovat na útočnou polovinu, ale byl zastaven faulem.

1

Dlouhý nákop domácích však byl nepřesný a k prvnímu útoku se dostává Schick.
Úvodní výkop obstaral domácí tým.

1

Sturm nastupuje v bíločerné kombinaci. Domácí zvolili modrou barvu.

-1

Oba týmy již jsou na hrací ploše. Právě probíhá losování obou kapitánů.

SC Wiener Neustadt: Vollnhofer – Denner, Sereinig, Mimm, Pollhammer – Freitag, O'Brien – Osman Ali, Rauter, Dobras – Maderner
Náhradníci: Schierl, Deutschmann, Schöpf, Koch, Kainz, Ranftl, Tieber

SK Sturm Graz: Gratzei – Klem, Spendlhofer, Barbarič, Ehrenreich – Piesinger, Hadžič – Schick, Beichler, Schloffer – Djuricin
Náhradníci: Pliquett, Todorovski, Bewab, Gruber, Akiyoshi, Lovric, Tadič

Rozhodčí: Muckenhammer – Kolbitsch, Schnetzer.
SK Sturm Graz

Sturm má bilanci o poznání lepší než domácí. Prozatím čtyřikrát zvítězili, třikrát remizovali a čtyřikrát prohráli. Graz se nachází na pátém místě ligové tabulky a v případě vítězství se může dostat na místo čtvrté. Skóre má tým vyrovnané 15:15.
SC Wiener Neustadt

Domácí tým v letošním ročníku příliš nezáří. Zatím zaznamenal pouze dvě výhry, jednu remízu a osm porážek. Skóre mají domácí celkem hrozivé a to 13:33. Když usoudíme, že Neustadt poslední čtyři kola nevyhrál tak by bylo již na čase začít bodovat.
Pěkné nedělní odpoledne při sledování textového přenosu posledního dvanáctého kola rakouské nejvyšší soutěže. V dnešním zápase uvidím domácí Wiener Neustadt a hostující Sturm Graz. Hosté jsou na tom zatím v letošní sezóně lépe a na svého soupeře mají náskok 8 bodů. Z tohoto pohledu je jasné, kdo je favorit utkání.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.