Francouzská Ligue 1 Uber Eats

FC Lorient – AS Saint-Étienne

0:1

konec (0:0)

18.10.2014, 17:00 • Stade Yves Allainmat - Le Moustoir (Lorient) • Martin Švejkar

Tipsport: 3.13 3.13 2.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě z tohoto zápasu vše. Přeji vám hezký zbytek sobotního večera. (19:00:52)
Hostující Saint-Étienne bylo v podstatě celý zápas lepším týmem, ale dlouho se zdálo, že zápas nakonec skončí nerozhodně. V 87. však napřáhl z dálky hostující Fabien Lemoine, jehož parádní trefa rozvlnila síť Lecomteho brány a hosté si nakonec zaslouženě odváží z Lorientu tři body.

90+4

90+4

Lemoine zblokoval centrovaný míč a bude z toho ještě jeden roh pro Lorient.

90+4

Domácím se krátí čas a nyní zakládají možná poslední útočnou akci.

90+3

Následný rohový kop už skončil přímo v rukavicích hostujícího brankáře, který si dobře našel míč ve vzduchu.

90+3

Na rohový kop si vyskočil Mostefa, jeho hlavičku vytěsnil nad bránu dobrým zákrokem Ruffier.

90+3

Lorient bude zahrávat rohový kop.

90+1

Domácí teď nebezpečně obléhali hostující šestnáctku, v niž se několikrát nebezpečně odrážel míč, k němuž se nakonec dostal brankář Lecomte.

90

Rozhodčí Buquet nastavuje 4 minuty nad rámec normální hrací doby.

89

Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Ricky van Wolfswinkel, přichází Ismaël Diomande.

Fabien LEMOINE - 0:1

87

Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
Už to vypadalo, že zápas skončí i přes hostující převahu bezbrankově, ale najednou se míče chopil FABIEN LEMOINE, který dostal od domácí obrany trestuhodně mnoho prostoru, připravil si pozici pro střelu a z třiadvaceti metrů vypálil parádní ránu k tyči. Lacomte se po míči marně natahoval a Saint-Étienne jde po krásném gólu v 87. minutě do zaslouženého vedení.

85

Lavigne (LOR) centroval z pravé strany do vápna, kde vyskočil nejvýše hostující Saint-Maximin, který odhlavičkoval míč do bezpečí.

83

Saint-Maximin (SET) si ve vápně chtěl narazit se spoluhráčem, ale k míči se již nedostal, jelikož se po kontaktu s Coutadeurem ocitl na zemi, ale podle rozhodčího se o faul nejednalo.

81

Začíná poslední desetiminutovka a aktivnější jsou hostující hráči, kteří se však stále nejsou schopni gólově prosadit.

Gradel přestřeluje v dobré šanci Lecomteho bránu

0:1

konec (0:0)

Branky: 87. Lemoine

Karty:   23. Bellugou (LOR), 48. Mostefa (LOR) – 42. Théophile-Catherine (SET), 52. Hamouma (SET)

FC Lorient: Lecomte – Koné, Bellugou, Gassama (67. Pedrinho), Guerreiro – Diallo (55. Lavigne), Mostefa, Jouffre (C), Abdullah (46. Coutadeur) – Jeannot, Sunu.
Náhradníci: Audard – Pedrinho, Le Goff, Wachter, Coutadeur, Autret, Lavigne.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Théophile-Catherine, Perrin (C), Bayal Sall, Tabanou – Lemoine, Corgnet (64. Saint-Maximin), Clément, Hamouma (74. Gradel) – van Wolfswinkel (89. Diomande), Monnet-Paquet.
Náhradníci: Moulin – Brison, Baysse, Cohade, Diomande, Gradel, Saint-Maximin.

Rozhodčí: R. Buquet – C. Gringore, G. Debart