14.10.2014, 15:00 • Sport Complex • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 1.35 5.3 6.35 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Československá stopa

Rastislav Špirko (CHA) 0+0
Michel Miklík (CHA) 0+0 (17:31:55)
Domácí Barys dnes splnil roli favorita a porazil nejhorší celek KHL, Amur Chabarovsk, jasně 5:0. Skóre zápasu otevřel už ve 3. minutě Boyd a stejný hráč ještě v první třetině připravil přesilovkovou trefu Nigelovi Dawesovi. Také ve druhé části Barys vstřelil dvě branky, o slepené zásahy během 46 sekund se postarali opět Dawes a Starčenko. Na konečných 5:0 pak upravil ve 45. minutě Upper. Amur si tedy připsal už devátou porážku v řadě.

Střely na branku ve 3. třetině – 7:12, celkem – 23:31

60:00

59:16

Ještě tu máme vyloučení domácího Jevgenije Blochina.

59:01

Poslední minuta, hosté se teď ještě snaží něco vytvořit v útočném pásmu.

58:01

Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:33

Sražený kotouč se dotkl ochranné sítě za brankou Ivanova. Další buly v obranném pásmu Astany.

57:16

Ruděnko dlouho napřahoval, Bolšakov však nemusel zasahovat.

57:00

Tři minuty do konce, už se spíše dohrává.

55:42

Boyd s Dawesem hladově kroužili kolem klece Amuru. Další gól z jejich snahy zatím není.

54:36

Do střely Gavrilina obětavě padl obránce Těreščenko a teď se hodně těžce zvedá z ledu.

53:20

Po předávce od Špirka střílel Miklík jen do středu branky, kde byl připravený Ivanov.

52:49

Bolšakov zády posunul vlastní branku, hra tak musela být přerušena.

52:15

Z velkého úhlu střílel Lugin. Ivanov byl u své tyčky natlačen a kotouč do branky propadnout nemohl.

50:56

A další icing. Do konce zbývá devět minut.

50:42

Domácí se dopustili zakázaného uvolnění, vhazovat se bude v jejich obranném pásmu.

49:50

Čtvrtá formace Astany se soupeřem pořádně točila, vše nakonec řeší Bolšakov.

49:29

Rymarev našel před brankou Romanova, který zblízka nepřekonal Bolšakova.

49:04

Oba týmy už jsou v plném počtu.

5:0

Branky a nahrávky: 3. Boyd (Bochenski, Dallman), 17. Dawes (Boyd, Bochenski), 29. Dawes (Dallman, Puškarjov), 29. Starčenko, 45. Upper (Ruděnko)

Barys Nur-Sultan: Ivanov (Poluektov) – Dallman, Lundin, Semjonov, Bartulis, Savčenko, Blochin, Zinčenko, Ryspajev – Dawes, Boyd, Bochenski – Ruděnko, Upper, Starčenko – Gavrilin, Rachmanov, Puškarjov – Popovič, Romanov, Rymarev.

Amur Chabarovsk: Borisov (od 29. Bolšakov) – Loginov, Safronov, Pereťagin, Rjazancev, Kurbatov, Taimi, Ježov, Těreščenko, Terjajev – Špirko, Miklík, Tarasov – Fisenko, Baškirov, Lugin – Litovčenko, Orlov, Abramov – Kopijenko.

Rozhodčí: Beljajev, Cyplakov – Koršak, Černyšev.