12.10.2014, 15:00 • Městský stadion, Zábřeh • David Pelikán

Rohové kopy: 6:3
Fauly: 9:20
Ofsajdy: 4:4
Držení míče(%): 45:55 (16:54:49)
Máme tu konec utkání. Ve kterém jsme viděli zajimavý průběh, když ve 29.minutě obdržel červenou kartu Swiech a vzápětí Čtvrtníček poslal hosty do vedení. Minutu před koncem prvního poločasu vyrovnal Komenda a na začátku druhého poločasu a to po 1.minutě a 43.vteřínách skóroval znovu Komenda na 2:1 a tak i v oslabení dokázal Zábřeh zvítězit 2:1! Dnešním skvělým výkonem se představili Šustr,Binar,Komenda ale i zbytek celého domácího mužstva.

90+1

90+1

Domácí střídájí po třetí. Odešel Kyselý a nahradil jej Krejčí.

90

Vostrejž nastavuje zápas o jednu minutu.

88

Druhé střídání domácích. Odešel Bačík a přišel Kapl.

86

Kovář uviděl žlutou kartu.

86

Neuvěřitelný zákrok Martina Šustra, který vytušil záměr hostujícího hráče a výborně zneškodnil jeho střelu.

83

Šustr včasným vyběhnutí a výskokem sebral míč ze vzduchu Filipu Novotnému.

82

Faul na Binara.

81

Domácí po přímém volném kopu se dostal ke střele Bačík, ale nesedla mu střela a Štěpan v pohodě pokryl míč.

80

Hostující hráč Jeřábek obdržel žlutou kartu.

78

Ale z rohového kop se nic nebezpečného nestalo.

78

Rohový kop hostí.

76

První střídání domácích. Odešel Krčmařík a přišel Vaník.

76

Nebezpečný pokus Komendy, který se snažil ze středového kruhu přestřelit brankáře, ale jeho střelu nasměřoval těsně vedle branky hostí. Byl by to zajimavý hattrick.