12.10.2014, 18:00 • Arena Lviv • Martin Penker

Tipsport: 1.33 4.85 11.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 62 % : 38 %.
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 9:2.
Zákroky brankáře Pjatova : 4
Zákroky brankáře Pačovského : 5
Ukrajina dnes zaslouženě vítězí a připisuje si další tři body do tabulky. Jediná branka utkání padla v poslední minutě prvního poločasu kterou vstřelil Sydorčuk. Makedonie se dostala ještě na konci zápasu do velké šance, gól ale nevstřelila a tak si dnes odváží z Ukrajiny prohru 1:0.

90+6

90+6

Poslední střídání na straně domácích. Ze hřiště odchází Sydorčuk a nahrazuje ho Edmar.

90+5

Makedonie se snaží, ale ne a ne se dostat do vápna domácích.

90+3

Na úplném konci zápasu dostává zbytečnou žlutou kartu Velkoski.

90+2

Žlutou kartu obdržel hostující Trajkovski.

90+2

Ukrajina střídá. Ze hřiště odchází Rotaň a nahrazuje ho Timoščuk.

90+1

Rozhodčí nastavuje 6 minut !

Velká šance pro Makedonii

90

Do obrovské šance se dostal Abdurahimi, kterého vychytal dnes skvělý Pjatov !

89

Útočný faul Kostovského. A odkopávat bude brankář Pjatov.

88

Ukrajina už nikam nespěchá a kombinuje tak na své polovině.

87

Žlutou kartu také vyfasoval Budkivskij.

86

Makedonie vystřídala naposled. Ze hřiště odešel Gligorov a místo něj nastupuje Stojkov.